Jump to content
mikepolarny

.eu-jaka wartosc?

Recommended Posts

Przeczytaj jeszcze raz mój post, bo masz jakieś kłopoty ze zrozumieniem go...

Czytałem wielokrotnie ale trudno zrozumieć człowieka, który sam sobie zaprzecza.

Ja mam się przyznać do błedu??? Jakiego :lol: Zacytowałem przy okazji Twoją wypowiedź z równoległego tematu "profesjonalna wycena domen". Sam przyznajesz, że w Polsce ( a cały czas mówię o rynku domen w Polsce), określonej przez Ciebie jako zaścianek, są domeny bardziej prestiżowe od .com , wiec naprawdę nie rozumiem już twojego bełkotu w tym temacie :)

Domeny o których pisałem to .pl, a nie Twoje wyimaginowane .eu!

Jeśli mówi Ci to osoba o tym imieniu, to z pewnością jest nic nie warta, ale może jakiś napalony maniak IDNów się skusi (oczywiście powątpiewam czy da 30 zł) Wybacz ja wolę swoją blazej.eu ;) A co do orientacji, spójrz w swoją stopkę: .info.pl, net z polskim słowem kluczowym. Brawo !!! ;)

Mogę sprzedać błażej.pl za tysiaka. Natomiast domeny, które mam w stopce służą do pozycjonowania. Zrobię w przyszłości przekierowanie 301 na właściwe domeny.

Więcej w polemikę z Tobą nie wchodzę, bo szkoda mojego czasu na osobę, która sama nie wie czego chce...

Fajnie, bo już mnie to troszkę męczyło. Chciałem tylko, żebyś podał przykłady transakcji domen .eu skoro twierdzisz, że:

Wartość .eu z polskimi słowami jest ZDECYDOWANIE wyższa od .com.
Niestety nie otrzymałem odpowiedzi. Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam prośbę do Ciebie Sylyx.com :-) Możesz przestać już wprowadzać w błąd nowe osoby na forum? Możesz skończyć już ze Swoimi domenami dotCOM, które nie mają przełożenia na wartość? Nudne to się powoli staje. :-)

Edited by romek

Share this post


Link to post
Share on other sites

pozwolę sobie przyłączyć się do dyskusji

podobnie jak kolega, który zadał pytanie, stawiam pierwsze kroki jeśli chodzi o domeny

bardzo interesują mnie Wasze opinie na różne tematy, stąd od jakiegoś czasu poświęcam kilka godzin dziennie na czytanie postów na tym forum ;P no ale do rzeczy. Interesuje mnie taka oto rzecz - wiadomo, że .pl póki co na polskim rynku nie ma sobie równych. Powiedzmy jednak, że jest jakiś angielski keyword, dosyć popularny jeśli chodzi o zapytania w google - .com oczywiście zajęte, ale .pl i .eu wolne. Co lepsze? Dla zagranicznego odbiorcy chyba .eu jest chyba bardziej wiarygodne? I druga rzecz - co jeśli jest dostępne tylko .pl i inne typu .biz.pl - czy to świadczy o tym, że końcówka .pl nie przyjmie się z angielskim keywordem czy po prostu nikt wcześniej nie dostrzegł potencjału keya? :lol:

Edited by rastuch

Share this post


Link to post
Share on other sites
pozwolę sobie przyłączyć się do dyskusji

podobnie jak kolega, który zadał pytanie, stawiam pierwsze kroki jeśli chodzi o domeny

bardzo interesują mnie Wasze opinie na różne tematy, stąd od jakiegoś czasu poświęcam kilka godzin dziennie na czytanie postów na tym forum ;P no ale do rzeczy. Interesuje mnie taka oto rzecz - wiadomo, że .pl póki co na polskim rynku nie ma sobie równych. Powiedzmy jednak, że jest jakiś angielski keyword, dosyć popularny jeśli chodzi o zapytania w google - .com oczywiście zajęte, ale .pl i .eu wolne. Co lepsze? Dla zagranicznego odbiorcy chyba .eu jest jakieś bardziej wiarygodne?

 

 

Sprawdź, jak sprawy się mają, z innymi globalnymi, niż "com" (jeśli jest to angielski, a dodatkowo tak silny keword).

W " Świecie", często rozszerzenie "net" traktowane jest jako, jako taki :lol: "substytut" com ...

 

Jeśli chodzi, o "pl" i "eu", to powiem tak: bardzo chciałbym mieć to słowo, o którym piszesz, w rozszerzeniu "eu" :o.

Natomiast, istnieją takie słówka (ponoć :o) w j. angielskim, które naprawdę warto byłoby mieć z końcówką "pl".

Nie traktuj jednak tego ostatniego zdania jako reguły, ale raczej jak wyjątek od reguły ...

 

Rozmawiamy trochę o "niczym". Diabeł bowiem "tkwi w szczegółach".

Na Twoim miejscu, zarejestrowałbym "eu" oraz "pl" (skoro to takie bardzo dobre, angielskie słowo kluczowe ...).

Może zarejestruj, i daj do "wyceny i opinii" ...?

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zgadnij! :D W jednym poście nie wytrzymał i się przyznał. :P

 

 

Jak mogłem być tak niedomyślny :) ?! Już po specyficznym, i lubianym przeze mnie stylu, kilku postów romka, nie musiałem szukać dalej :P.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×