Jump to content
macbet

lakiernicwo.pl

Recommended Posts

jakis screenshot ze statystykami by sie przydal :)

 

 

to moja stara domena, sprzedalem ja na allegro pod koniec 2007r i miala moze kilka uu na miesiac

 

ciekawe skad teraz taki ruch

 

pod lakiernictwo.pl nic nie ma!!! wtedy byla ta sama identyczna strona, jak teraz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ruch prawdopodobnie sztuczny.

 

Liczba wyszukań w google na miesiąc:

lakiernictwo: ~ 12000

lakiernicwo: ~ 16

 

Jedyną domeną mającą jaki taki ruch jest lakiernictwo.net (alexa 6,5 mln), lakiernictwo.pl - alexa 26 mln

 

 

Proporcje mówią same za siebie. Napisz zatem skąd ten ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a jaka wartosc alexy jest juz rozsadna? ponizej 1mln?

Gdyby domena miała poniżej 5 mln, byłbym skłonny uwierzyć w ruch 4000 uu/miesiąc

Share this post


Link to post
Share on other sites

przechwytywując ja myslałem do ostatniej chwili że to domena

 

lakiernictwo.pl

 

po tygodniu patrze na statystyki serwera a tam 400-500uu dziennie (domena stoi 10 dni i juz 4500uu) pod koniec miesiaca powinno być lepiej skad ruch niewiem !!!

 

są jakies stronki zeby sprawdzić kto wchodzi na tą strone i czego szuka (jaki rodzaj ruchu itp.)

Share this post


Link to post
Share on other sites
przechwytywując ja myslałem do ostatniej chwili że to domena

 

lakiernictwo.pl

 

po tygodniu patrze na statystyki serwera a tam 400-500uu dziennie (domena stoi 10 dni i juz 4500uu) pod koniec miesiaca powinno być lepiej skad ruch niewiem !!!

 

są jakies stronki zeby sprawdzić kto wchodzi na tą strone i czego szuka (jaki rodzaj ruchu itp.)

 

Wygląda na to, że mamy następnego czarodzieja na di.pl .

Może lepiej poszukaj w archiwum informacji o tym, jak przebiegały kariery innych "traffic-cudotwórców" na tym forum (pfiffy i jemu podobni) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wygląda na to, że mamy następnego czarodzieja na di.pl .

Może lepiej poszukaj w archiwum informacji o tym, jak przebiegały kariery innych "traffic-cudotwórców" na tym forum (pfiffy i jemu podobni) .

 

 

ciebie to chyba bardziej interesuje niż mnie :););)

 

niewiem skad ruch na tej domenie wlasnie usiłuje sie tego dowiedieć a ty mi nie ułatwiasz :D

 

 

 

Skad ten ruch moze pochodzić i jaki to rodzaj

Share this post


Link to post
Share on other sites
niewiem skad ruch na tej domenie wlasnie usiłuje sie tego dowiedieć a ty mi nie ułatwiasz

Skad ten ruch moze pochodzić i jaki to rodzaj

 

Może wpisz w google magiczne słowo: "statystyki stron" a potem zainstaluj coś i się dowiesz.

Ewentualnie darmowe stat.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

bardziej chodzilo mi zeby przekierowac ruch z tej domeny na jakas ankieta i dowiedziec sie prxy okazji ile osow przychodzi ale jakie sa ich zainteresowania

 

jedyny wpis jaki znalazlem w katalogu o tej domenie jest jeszcze jakis wpis w ksiedze gosci

http://www.katalog.hurricane.pl/category-596-8-3.html

Share this post


Link to post
Share on other sites
ciebie to chyba bardziej interesuje niż mnie :););)

 

niewiem skad ruch na tej domenie wlasnie usiłuje sie tego dowiedieć a ty mi nie ułatwiasz :D

 

 

 

Skad ten ruch moze pochodzić i jaki to rodzaj

 

 

Powodem Twojego wpisu jest chęć sprzedaży typosa, poparta informacją o rzekomym, bardzo dużym ruchu .

Teraz chciałbyś aby ktoś z forum znalazł wiarygodne alibi na te trefne odwiedziny . Tak to niestety nie funkcjonuje . Prawda jest taka, że generyk lakiernictwo*pl nie generuje nawet części ruchu, który jakoby miałby być generowany przez Twojego typosa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Google Analytics prawdę Ci powie :)

 

Zainstaluj statystyki na pustej stronce html, ewentualnie dodaj przekierowanie błędu 404 żeby wyłapało wszelki ruch

 

A potem wklej screen, inaczej nikt nie uwierzy

Share this post


Link to post
Share on other sites

domena sprzedana w moim sklepie z domenami www.domenytanio.eu

 

za 1000zł tranzakcja jest w trakcie realizacji pozdrawiam i zapraszam po więcej ciekawych ofert

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję.

 

P.S. odnośnie Macbet.pl, napisałeś że od 4 lat prowadzisz serwis, nie wiem jak z oglądalnością, ale forum idzie do kosza, albo do poprawienia, złe wrażenie na dzień dobry.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli transakcja dobiegnie końca to jestem ciekaw reakcji nowego nabywcy na ten "ruch" :D

 

 

o co ci chodzi z tym ruchem statystyki wyraznie pokazuja ze ten ruch jest prawdziwy.

A jezeli chodzi o strone to forum jest do zrobienia od nowa, kiedys było i dzialalo całkiem dobrze ogladalność strony byla w granicach 500-800 dziennie. Teraz jest dużo gorzej z powodu braku czasu nie mam mozliwości tam nic dodawac chociaż od nowego roku zamierzam postawic na nowo forum i typować regularnie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×