Jump to content
igogel

Dropped + DropSeek 4

Recommended Posts

bo myslalem, ze sie z 2-3 osoby zainteresuja -.-'

 

a pierwszy post mowil o tym, ze program mial kosztowac okolo 25 PLN. Potem zdecydowalem, ze moze jednak testy za darmo... ale, ze tyle osob sie zainteresowalo to nie moge nim tak sypac, gdyz stanie sie on bezuzyteczny.

 

15 PLN przecietny polak wydaje w KFC :) a wiekszosc userow forum i tak ma 50% znizki z racji zakupu jednej z poprzednich wersji

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja to widzę tak, że zobaczyłeś duże zapotrzebowanie i postanowiłeś zarobić jak tyle ludu chce tę wersję.

 

Domena heden.pl przy poście #23 znakomicie oddaje sytuację.

 

p.s. ile jeszcze razy będziesz odchodził i wracał ze swoimi pomysłami? Wybacz, ale muszę to napisać, wg mnie jesteś materialistą.

Share this post


Link to post
Share on other sites
15 PLN przecietny polak wydaje w KFC :) a wiekszosc userow forum i tak ma 50% znizki z racji zakupu jednej z poprzednich wersji

 

Mnie nie chodzi o te 15 złotych. Uwierz mi.

Wprowadzasz tylko zamieszanie. Przecież jakbyś od razu napisał, że program będzie kosztował te 15 złotych to też miałbyś chętnych.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

To tez dlatego przeprosilem. Niestety marketingowiec itp. ze mnie zaden. Ja umiem programowac :) [tzn. tak mi sie wydaje]

Share this post


Link to post
Share on other sites
To tez dlatego przeprosilem. Niestety marketingowiec itp. ze mnie zaden. Ja umiem programowac :) [tzn. tak mi sie wydaje]

 

Wystarczyło zostawić pierwszy post w poprzedniej formie i tylko w tym dzisiejszym napisać, że niestety będzie udostępniony odpłatnie. Nic by się nie stało.

Tak edytując ten pierwszy zmieniłeś całkiem sens tematu i wypowiedzi pozostałych użytkowników. :)

To już naprawdę ostatni mój post w tym temacie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

True, a poza tym wszyscy się najpierw się nastawili, że to będzie darmowe, a tu nagle zmiana planów

 

brak konsekwencji w działaniu, wprowadzanie ludzi w błąd.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Już raz tak było z domeną i serwisem igogel.pl bodajże. Najpierw aukcja ileś tam dni a za godzinę się okazało, że już po aukcji :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Z aukcją było tak, że ją wygrałem jakiś czas temu a pisząc do pana igogel na PW w celu sfinalizowania transakcji nie otrzymałem odpowiedzi do dziś, to był pierwszy raz kiedy się zawiodłem ale przemilczałem tę sprawę, teraz jest drugi raz.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z aukcją było tak, że ją wygrałem jakiś czas temu a pisząc do pana igogel na PW w celu sfinalizowania transakcji nie otrzymałem odpowiedzi do dziś, to był pierwszy raz kiedy się zawiodłem ale przemilczałem tę sprawę, teraz jest drugi raz.

 

To w takim razie trzeci..... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Już raz tak było z domeną i serwisem igogel.pl bodajże. Najpierw aukcja ileś tam dni a za godzinę się okazało, że już po aukcji :)

 

 

Z aukcją było tak, że ją wygrałem jakiś czas temu a pisząc do pana igogel na PW w celu sfinalizowania transakcji nie otrzymałem odpowiedzi do dziś, to był pierwszy raz kiedy się zawiodłem ale przemilczałem tę sprawę, teraz jest drugi raz.

 

Chyba o innych aukcjach piszecie.

Aukcję domeny wygrałem ja. Zapłaciłem i dostałem dokumenty do cesji. Niemniej jakoś jej do tej pory nie zrobiłem. Sam nie wiem po co wtedy licytowałem tą domenę. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Z aukcją było tak, że ją wygrałem jakiś czas temu a pisząc do pana igogel na PW w celu sfinalizowania transakcji nie otrzymałem odpowiedzi do dziś, to był pierwszy raz kiedy się zawiodłem ale przemilczałem tę sprawę, teraz jest drugi raz.

 

ty mowisz o domenie nost.pl

 

ale nie powiesz me ze pieniadze straciles

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie miałem możliwości przelania pieniędzy ponieważ po prostu nie odpisałeś. To już chyba ostatnia moja wypowiedź w tym temacie, jakoś nie mam zamiaru z tobą dyskutować na jakikolwiek temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie miałem możliwości przelania pieniędzy ponieważ po prostu nie odpisałeś. To już chyba ostatnia moja wypowiedź w tym temacie, jakoś nie mam zamiaru z tobą dyskutować na jakikolwiek temat.

 

:):) tyle zyskałeś, że nic nie straciłeś :)

Argumentacja igogel jest rewelacyjna akurat w okresie kryzysu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

--- pozostalo 8 egzemplarzy -> KTOS ZAINTERESOWANY ?

 

w razie zainteresowania wystawie na allegro

Edited by igogel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×