Jump to content
heden.pl

posrednictwonieruchomosci.pl + IDN

Domenę wyceniam na:  

56 members have voted

  1. 1. posrednictwonieruchomosci.pl

    • 0 - reg fee
      8
    • 100 - 500 zł
      18
    • 500 - 1000 zł
      11
    • 1000 - 3000 zł
      6
    • 3000 - 5000 zł
      6
    • 5000 - 10000 zł
      3
    • > 10000 zł
      4
    • ninja totalna
      0


Recommended Posts

Domena faktycznie strasznie długa, aczkolwiek moglo byc gorzej: posrednictwoWobrocieNieruchomosciami.pl

Mimo wszystko wydaje mi sie, że większość firm i tak będzie wolała posługiwać sie domeną NazwaFirmy.pl, NazwaFirmy.nieruchomosci.pl lub po prostu aliasem NazwaFirmy.gratka.pl NazwaFirmy.domiporta.pl

Myślę, że domena chociaż doskonale obrazuje działalność (tak jak w przypadku Pb który dawał do wyceny niedawno ochronaosobimienia.pl) to jest skazana na niepowodzenie, glosowalem na 100-500.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Samo "pośrednictwo nieruchomości" ma 6600 wyników. Z przybliżonymi będzie z 10000. Domena się praktycznie sama wypozycjonuje. Na jednym kliencie prowizja to minimum 10000 zł, to jak można głosować, że jest mniej warta niż 10000zł?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Samo "pośrednictwo nieruchomości" ma 6600 wyników. Z przybliżonymi będzie z 10000. Domena się praktycznie sama wypozycjonuje. Na jednym kliencie prowizja to minimum 10000 zł, to jak można głosować, że jest mniej warta niż 10000zł?

 

Oj Sylyx.com jako ktoś, od kogo odkupiłem IDNa musisz tak pisać :)

Wracając do domeny opisuje całą branżę pośrednictwa nieruchomości więc może posłużyć dla pojedynczego pośrednika jak i na serwis poświęcony całości rynku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie raz sprzedałem domenę generyczną, gdzie cena była niższa od tego co można zarobić na jednym kliencie. To tylko pokazuje jak niedoszacowane są jeszcze domeny.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sylyx to maestro domainingu :) a tutaj widzę kolejną dobrą domenę. Rzeczywiście jej długość i możliwość błędu jest znaczna, ale na korzyść wpływa bogata branża, w której pośrednicy i firmy nie narzekają na brak klientów. Wydaje mi się że przedział 5000 - 10000 zł jest ok, z tym że o sprzedaży takiej domeny można myśleć od 5k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sylyx to maestro domainingu :P a tutaj widzę kolejną dobrą domenę. Rzeczywiście jej długość i możliwość błędu jest znaczna, ale na korzyść wpływa bogata branża, w której pośrednicy i firmy nie narzekają na brak klientów. Wydaje mi się że przedział 5000 - 10000 zł jest ok, z tym że o sprzedaży takiej domeny można myśleć od 5k.

 

wiem, że to inna domena niż oceniane w wątku pośredniknieruchomości.pl i w dodatku tu jest jeszcze nie-IDN, ale mimo wszystko podobieństwo jest dość duże, a rozbieżność ocen kosmiczna :rolleyes:

 

 

#posrednik.info

Edited by ala.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przy tak długiej domenie to część ludzi już w połowie jej wpisywania zapomni co chciała napisać :rolleyes:

Fakt hasło znane i popularne, znajdzie pewnie amatora za pyzatą sumkę, ale niektóre wyceny są chyba przesadzone. Rozumiem generyki, ale ponad 10k za tę chyba ciężko będzie.

 

To zresztą kolejny dowód na to, że czego się Heden nie dotnie to się zamienia w złoto :P

założę się, że jak następnym razem do da wyceny poradnikrolniczydlanastolatkow.pl to poniżej 5k nie zejdzie :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak naprawdę to jak i za ile domena będzie sprzedana(jeśli heden będzie chciał ją sprzedać) to wyjdzie w praniu. Przy tak długiej domenie obowiązkowy jest IDN i heden go posiada. Trzymam kciuki za co najmniej 5k.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To zresztą kolejny dowód na to, że czego się Heden nie dotnie to się zamienia w złoto :P

 

To jakieś pomówienia. :P Raptem kilka domen sprzedałem do tej pory więc o złocie mowy być nie może. :rolleyes: Jedynie na chleb, masło i jakiś serek wystarczy :P

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie za długa i wątpię aby udało się ją sprzedaż za te 10k, ciekawi mnie dlaczego tak słabo zostało wycenione moje mienianieruchome.pl i mienienieruchome.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie za długa i wątpię aby udało się ją sprzedaż za te 10k, ciekawi mnie dlaczego tak słabo zostało wycenione moje mienianieruchome.pl i mienienieruchome.pl.

 

bo magia nicka tu na forum działa tylko w kilku przypadkach... - wyceny domen pozostalych uzytkownikow nie są zbyt czesto zawyzane... A w przypadku Tych twoich, to rzeczywiscie nie można dac wysokiej oceny ... :rolleyes:

 

do bardziej obiektywnej oceny przydaloby sie "narzedzie", gdzie nie byloby widac kto daje domene do wyceny (wiekszosci nie bedzie sie chcialo sprawdzac whois) ... i moze wtedy oceny bylyby bardziej zblizone do mozliwych do uzyskania na rynku wtornym

Share this post


Link to post
Share on other sites
bo magia nicka tu na forum działa tylko w kilku przypadkach...

 

Też tak uważam.

Jakby nicki były ukryte to pewnie nie byłoby aż ~ 44% głosów na przedział 100 - 500 zł, czy ~ 17% na reg fee :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Też tak uważam.

Jakby nicki były ukryte to pewnie nie byłoby aż ~ 44% głosów na przedział 100 - 500 zł, czy ~ 17% na reg fee :P

 

życzyłbym sobie samych domen, które maja 10% powyżej 10k :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie za długa i wątpię aby udało się ją sprzedaż za te 10k, ciekawi mnie dlaczego tak słabo zostało wycenione moje mienianieruchome.pl i mienienieruchome.pl.

Dlatego, że "pośrednictwo nieruchomości" ma 10000 wyszukiwań miesięcznie, a mienianieruchome.pl i mienienieruchome.pl mają razem 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wiem, że to inna domena niż oceniane w wątku pośredniknieruchomości.pl i w dodatku tu jest jeszcze nie-IDN, ale mimo wszystko podobieństwo jest dość duże, a rozbieżność ocen kosmiczna :P

 

 

#posrednik.info

 

To pokazuje całą wartość tego forum, ktoś już to napisał, ale nie zaszkodzi powtórzyć: "Na tym forum stało się kółko wzajemnej adoracji(...)"

 

Pośrednik nieruchomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 642,000 dla zapytanie pośrednik nieruchomości (język polski)

 

Pośrednictwo nieruchomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 536,000 dla zapytanie pośrednictwo nieruchomości (język polski)

 

Wiem, że nie tylko patrzy się na wyniki Google, ale aby była taka różnica wartości :P : 0<10'000

 

Widać, że coś na rzeczy jest.

 

Znam wiele osób, które napisały by tą nazwę na kilka różnych sposobów, nie wiedząc, że popełniają błąd a gamoniami nie są. :P

 

Zresztą jak widać oni nie są odosobnieni:

 

pośrednictwo nieruhomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 523,000 dla zapytanie pośrednictwo nieruhomości (język polski).

 

 

pośrednictwo nieróchomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 2,890,000 :rolleyes: dla zapytanie pośrednictwo nieróchomości (język polski).

 

pośrednictwo nieruchomośći:

Wyniki 1 - 10 spośród około 524,000 dla zapytanie pośrednictwo nieruchomośći (język polski).

 

itp.

 

Wątpię czy jest wiele firm, które chciały by zaistnieć w sieci na tak długgggaśnej domenie, chyba, że by to była tylko domena "poboczna", ale kto by wydał na taką 10'000zł.?

 

pośrednictwo nieruchomości:

 

25liter, 24głoski, 9sylab.

 

Mój ojciec ma firmę deweloperską i jak się spytałem czy by kupił domenę za 10'000zł o tej nazwie to się tylko zaśmiał i dodał, że wolałby już wydać taką sumę na rolkę papieru toaletowego, bo przynajmniej byłby z tego jakiś pożytek. :P

 

 

 

Na jednym kliencie prowizja to minimum 10000 zł, to jak można głosować, że jest mniej warta niż 10000zł?

 

Normalnie, banalnie... Ja tak zagłosowałem.

 

 

Jeśli pod takim punktem patrzysz na domeny, to zarejestruj:

 

[*]posrednictwobrylantami.pl

[*]posrednictwobrylantow.pl

[*]posrednictwodiamentami.pl

 

 

Dobre brylanty to cena kilkudziesięciu tysięcy złotych, wiec "Na jednym kliencie prowizja to minimum xxxx zł, to jak można głosować, że jest mniej warta niż xxxxzł?

Edited by Dampo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Odsyłam do twierdzeń Elkonina, Soffietiego i Hallego...

heden Twoje domeny są już kojarzone z twierdzeniami Elkonina, Soffietiego i Hallego :rolleyes: powiedz jak to robisz i poprowadź nas przez morza domainingu :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój ojciec ma firmę deweloperską i jak się spytałem czy by kupił domenę za 10'000zł o tej nazwie to się tylko zaśmiał i dodał, że wolałby już wydać taką sumę na rolkę papieru toaletowego, bo przynajmniej byłby z tego jakiś pożytek. :rolleyes:

 

To pochwal się na jakiej domenie ma serwis. Bo skoro jest deweloperem to na pewno ma :P

 

Przy tym co dzieje się na rynku to myślę, że więcej dla dewelopera byłaby warta upadlosc.pl :P

Zresztą posrednictwonieruchomosci.pl nie jest domeną dla dewelopera. Bardziej pasowałaby developer.pl czy np. lofty.pl w zależności od tego co buduje. Oczywiście o papiertoaletowy.pl nie wspomnę. Mam jeszcze pielucha.pl ale to już dla jakiegoś mocno wystraszonego obecnym kryzysem prezesa firmy pseudobudowlanej.

 

 

Wracając do tematu myslę, że najlepszym pomysłem będzie ukrycie nicków w tym dziale.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
heden Twoje domeny są już kojarzone z twierdzeniami Elkonina, Soffietiego i Hallego :rolleyes: powiedz jak to robisz i poprowadź nas przez morza domainingu :P

 

Najpierw przeglądnij net i dowiedz się kim byli później dyskutuj...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To pochwal się na jakiej domenie ma serwis. Bo skoro jest deweloperem to na pewno ma :rolleyes: (...)

To Cię zaskoczę. Nie ma. On jest tradycjonalistą, woli sprawdzone metody, typu wiadomość w gazecie, ulotki itp.

 

Zresztą on prowadzi dosyć mała firmę, więc to by nie miało zbytnio sensu. Pracy mają i tak nad wyraz a o rozszerzeniu działalności nie ma mowy, bo sami się budujemy i pieniądze są potrzebne, zresztą nie chce on ładować pieniędzy w powiększenie działalności w takich nie pewnych czasach, ogólnie i tak nie ma ludzi do pracy. Może w przyszłości.

 

Wracając do tematu myslę, że najlepszym pomysłem będzie ukrycie nicków w tym dziale.

 

Też tak uważam, będą wtedy bardziej obiektywne opinie a chyba każdemu na tym zależy.

 

Pozdrawiam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

haha :P

Domena jest gówno warta bo nie podoba się twojemu tacie? niezłe :P

Mojemu tacie nie podobają się IDNy, wnioskuje więc o zaprzestanie ich rejestrowania, wykasowanie i zakopanie w ogródku bo są bez sensu :P

A gwoli ścisłości to twój tata ma firmę budowlaną a nie jest deweloperem. Deweloper bez strony www to jak majtki bez gumki :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
haha :P

Domena jest gówno warta bo nie podoba się twojemu tacie? niezłe :P

Mojemu tacie nie podobają się IDNy, wnioskuje więc o zaprzestanie ich rejestrowania, wykasowanie i zakopanie w ogródku bo są bez sensu ;)

A gwoli ścisłości to twój tata ma firmę budowlaną a nie jest deweloperem. Deweloper bez strony www to jak majtki bez gumki :P

 

 

Niekoniecznie. Powymieniać Tobie parę sporych firm które dopiero stosunkowo od nie dawna mają strony www i parę którzy jeszcze nie mają?

:rolleyes:

To zajrzyj na strony Wechta S.A...:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak przestaniecie kupować na dropped i Złapane to wtedy ukrycie nicków będzie miało sens :rolleyes: a poza tym ostatnio wystawiłem domeny do wyceny pod innym nickiem i była kicha totalna. Więc ukrycie nicków, może nie przynieść spodziewanych efektów w postaci lawiny postów czy też rozpalonych do czerwoności sond.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wracając do tematu myslę, że najlepszym pomysłem będzie ukrycie nicków w tym dziale.

 

Ja jestem juz za tym od dawna !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×