Jump to content
heden.pl

posrednictwonieruchomosci.pl + IDN

Domenę wyceniam na:  

56 members have voted

  1. 1. posrednictwonieruchomosci.pl

    • 0 - reg fee
      8
    • 100 - 500 zł
      18
    • 500 - 1000 zł
      11
    • 1000 - 3000 zł
      6
    • 3000 - 5000 zł
      6
    • 5000 - 10000 zł
      3
    • > 10000 zł
      4
    • ninja totalna
      0


Recommended Posts

Niekoniecznie. Powymieniać Tobie parę sporych firm które dopiero stosunkowo od nie dawna mają strony www i parę którzy jeszcze nie mają?

:P

To zajrzyj na strony Wechta S.A...:P

 

Wiesz, minęły już czasy kiedy ludzie na sam widok koparki na polu lecieli się zapisywać na mieszkanie. Deweloperzy pobudowali osiedla a teraz trzeba to jakoś sprzedać :rolleyes:

Jest wiele firm które nie mają stron www, ale raczej nie dlatego, że ich nie potrzebują, ale raczej dlatego, że nie wiedzą, iż ich potrzebują :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Cię zaskoczę. Nie ma. On jest tradycjonalistą, woli sprawdzone metody, typu wiadomość w gazecie, ulotki itp.

 

No widzisz. Skoro nie dostrzegł jeszcze potęgi internetu to nie ma się co dziwić, ze nie chce dać za domenę 10k. Przecież i tak nie bardzo będzie wiedział co z nią zrobić. Jeśli woli tradycyjne metody jak napisałeś to wydatek 10k na domenę tylko po to, żeby umieścić na niej jakąś 2 stronną wizytówkę mija się z celem. Wbrew pozorom wiele osób (firm) wykorzystuje domeny jedynie jako wizytówki. Bo warto mieć ale po co to sam nie wiem. :rolleyes: Więc takie osoby nie będą zainteresowane dobrymi domenami. Druk na wizytówce przyjmie każdy adres nawet największą :P

 

 

Jest wiele firm które nie mają stron www, ale raczej nie dlatego, że ich nie potrzebują, ale raczej dlatego, że nie wiedzą, iż ich potrzebują :P

 

Patrz wyżej :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To Cię zaskoczę. Nie ma. On jest tradycjonalistą, woli sprawdzone metody, typu wiadomość w gazecie, ulotki itp.

Tak zastanawiam się jak developer budowlany miałby przedstawić swoją ofertę na małej ulotce?

Przecież tam zmieści się jedynie... adres strony internetowej :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wbrew pozorom wiele osób (firm) wykorzystuje domeny jedynie jako wizytówki. Bo warto mieć ale po co to sam nie wiem...

Patrz wyżej :rolleyes:

 

Dokładnie, bardzo wielu klientów uważa, że strona internetowa ma być a nie służyć a skoro ma tylko być to po co ona w ogóle.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To pokazuje całą wartość tego forum, ktoś już to napisał, ale nie zaszkodzi powtórzyć: "Na tym forum stało się kółko wzajemnej adoracji(...)"

Pośrednik nieruchomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 642,000 dla zapytanie pośrednik nieruchomości (język polski)

Pośrednictwo nieruchomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 536,000 dla zapytanie pośrednictwo nieruchomości (język polski)

Wiem, że nie tylko patrzy się na wyniki Google, ale aby była taka różnica wartości :P : 0<10'000

Widać, że coś na rzeczy jest.

Znam wiele osób, które napisały by tą nazwę na kilka różnych sposobów, nie wiedząc, że popełniają błąd a gamoniami nie są. :P

Zresztą jak widać oni nie są odosobnieni:

pośrednictwo nieruhomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 523,000 dla zapytanie pośrednictwo nieruhomości (język polski).

pośrednictwo nieróchomości:

Wyniki 1 - 10 spośród około 2,890,000 :rolleyes: dla zapytanie pośrednictwo nieróchomości (język polski).

pośrednictwo nieruchomośći:

Wyniki 1 - 10 spośród około 524,000 dla zapytanie pośrednictwo nieruchomośći (język polski).

itp.

Wątpię czy jest wiele firm, które chciały by zaistnieć w sieci na tak długgggaśnej domenie, chyba, że by to była tylko domena "poboczna", ale kto by wydał na taką 10'000zł.?

pośrednictwo nieruchomości:

25liter, 24głoski, 9sylab.

Mój ojciec ma firmę deweloperską i jak się spytałem czy by kupił domenę za 10'000zł o tej nazwie to się tylko zaśmiał i dodał, że wolałby już wydać taką sumę na rolkę papieru toaletowego, bo przynajmniej byłby z tego jakiś pożytek. :P

Dane, które podajesz to liczba stron zawierających daną frazę. Dla mnie nie ma ona zbyt dużego wpływu na wartość domeny. Istotne jest jakiej liczby jest domena i jakie są jej możliwości. Ilość wyników wyszukiwania jest 3 razy mniejsza dla "pośrednik nieruchomości". Poza tym pośredniknieruchomości.pl wyceniły tylko 2 osoby.

To, że Twój tata woli wydać pieniądze na papier toaletowy, zamiast na domenę tylko daje szansę młodym, potrafią wykorzystać taką przewagę konkurencyjną.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
haha :)

Domena jest gówno warta bo nie podoba się twojemu tacie? niezłe :)

 

Podaj choć jedno zdanie z mojego postu, które wskazywałoby, że tak myślę, uważam.

Jeśli tak to zrozumiałeś, to może nie wyraziłem się jasno, więc zrobię to teraz.

Na początku podałem własną ocenę domeny. Dałem tam jakieś argumenty m.in. zbyt długa nazwa.

Potem jako uzupełnienie dałem ocenę ojca, co nie oznacza, że musi być prawidłowa, to jest jego zdanie i tyle.

 

A zresztą nigdzie nie napisałem, że domena jest "gówno warta", tylko wyraziłem opinie, że cena 10k jest sporo zawyżona.

Moim zdaniem jej wartość oscyluje w granicach 1000zł.

 

Mojemu tacie nie podobają się IDNy, wnioskuje więc o zaprzestanie ich rejestrowania, wykasowanie i zakopanie w ogródku bo są bez sensu :)

Wnioskować możesz, tylko jaki skutek będzie. Jak by co to trzymam sztamę z twoim ojcem, też nie lubię IDN-ów.

Moim zdaniem ich czas nadejdzie nie wcześniej niż za 10lat, do tej pory mogą istnieć tylko z non IDN, same mają małą wartość, chyba, że dla właściciela non idn, wtedy do kompletu mogą zostać sprzedane za porządną sumę.

 

A gwoli ścisłości to twój tata ma firmę budowlaną a nie jest deweloperem. Deweloper bez strony www to jak majtki bez gumki :)

 

Może to dziwne, ale wiem czym zajmują się moi rodzice. Dziwne, prawda? :) Zresztą użytkownik yogipoz podał Ci przykład, że jednak taka nieprawdopodobna rzecz jak firma deweloperska bez strony www istnieje.

 

Krótko tu jestem ale zdążyłem zauważyć...Grupę Trzymającą Władze...smile.gifsmile.gifsmile.gif

 

To rzecz normalna, zawsze tak jest, że musi być "samiec alfa". W tym przypadku kilku :)

Na każdym forum, na każdej stronie.... tak jest.

 

 

(...) Jest wiele firm które nie mają stron www, ale raczej nie dlatego, że ich nie potrzebują, ale raczej dlatego, że nie wiedzą, iż ich potrzebują smile.gif

 

No to mój ojciec jest w takiej grupie ludzi i chyba podoba mu się ta "niewiedza".

 

No widzisz. Skoro nie dostrzegł jeszcze potęgi internetu(...)

 

O potędze internetu to chyba każdy wie, nawet i Mój ojciec :) co nie znaczy, że trzeba z tego źródła informacji korzystać.

Telefon to również potęga w pewnym stopniu znaczenia tego słowa, ale są nadal osoby, które nie korzystają z niego.

Kilka lat temu czytałem wywiad z pewnym polskim reżyserem, który ma już swój wiek i do tej pory ani razu nie skorzystał z telefonu, bo żył przed jego rozkwitem i jakoś dawał sobie radę. Powiedział, że ceni sobie to, że w dawnych czasach człowiek się umawiał i przychodził, bo nie było tego jak odwołać a nie teraz można napisać w 10sek. sms'a z 1000 różnych powodów wymówek. Może przykład trochę nie na miejscu, ale chyba wszyscy zrozumieją aluzję.

Mój ojciec zakładał firmę przed tym buumem internetowym i również dawał sobie radę, korzystał z innych form przekazu informacji, co wcale nie znaczy, że były gorsze.

 

to nie ma się co dziwić, ze nie chce dać za domenę 10k. Przecież i tak nie bardzo będzie wiedział co z nią zrobić.

 

Wiedzieć to będzie wiedział, zresztą nawet jeśli nie, to po coś ma synów, więc dali byśmy mu kilka propozycji, pokazali kilka firm z tej działalności, ale nie uważa on tego za konieczne, radzi sobie bez tego i chyba nie chce się zbytnio przestawiać.

 

Jeśli chodzi o ten wydatek, mój ojciec się na tym kompletnie nie zna. Dla niego to jest dziwne jak można zarobić 1000x więcej na danym produkcie. W jego czasach aby zarobić nawet małe pieniądze trzeba było pracować, pracować i jeszcze raz pracować. Nie było takich łatwych możliwości zarobku, więc może dlatego taka suma go przestraszyła, lecz te porównanie z papierem toaletowym nie bierz do siebie to jest jego specyficzne poczucie humoru, dowodzące tylko tego, że kompletnie nie zna się na rzeczy, ale może to i lepiej, po co mi taki staruszek.

 

Jeśli woli tradycyjne metody jak napisałeś to wydatek 10k na domenę tylko po to, żeby umieścić na niej jakąś 2 stronną wizytówkę mija się z celem. Wbrew pozorom wiele osób (firm) wykorzystuje domeny jedynie jako wizytówki. Bo warto mieć ale po co to sam nie wiem. wink.gif Więc takie osoby nie będą zainteresowane dobrymi domenami. Druk na wizytówce przyjmie każdy adres nawet największą ph34r.gif

 

Również tak uważam strona, która istnieje tylko po to by być, to strata czasu i pieniędzy. Jeśli jakaś firma zakłada stronę internetową to powinna to robić w celu doinformowania klienta tzn. napisania informacji bardziej szczegółowych, które nie zmieściły się np. na wspomnianej wiele razy ulotce.

 

Zresztą wielkość ulotki jest wystarczające na danie najpotrzebniejszych informacji a dane szczegółowe i tak zawsze ustala się osobiście.

A zresztą w razie zaczerpnięcia wiedzy można się spytać telefonicznie.

 

Dane, które podajesz to liczba stron zawierających daną frazę. Dla mnie nie ma ona zbyt dużego wpływu na wartość domeny. Istotne jest jakiej liczby jest domena i jakie są jej możliwości. Ilość wyników wyszukiwania jest 3 razy mniejsza dla "pośrednik nieruchomości". Poza tym pośredniknieruchomości.pl wyceniły tylko 2 osoby.

 

Wiem, że wyszukuje to jedynie dane frazy, które zostały użyte, nie koniecznie nawet wyraz obok wyraz tzn. często się zdarza, że wyszukuje ono: załóżmy wpisujemy frazę "Iść od Annasza do Kajfasza" to wyszuka takie sformułowania jak: iść od (jakaś grupka wyrazów) Annasza (...) do Kajfasza.

 

 

A możesz podać linki do stron, które potrafią dać dokładniejsze wyniki.

Z góry dzięki!!!

Edited by Dampo

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, że wyszukuje to jedynie dane frazy, które zostały użyte, nie koniecznie nawet wyraz obok wyraz tzn. często się zdarza, że wyszukuje ono: załóżmy wpisujemy frazę "Iść od Annasza do Kajfasza" to wyszuka takie sformułowania jak: iść od (jakaś grupka wyrazów) Annasza (...) do Kajfasza.

A możesz podać linki do stron, które potrafią dać dokładniejsze wyniki.

Z góry dzięki!!!

:) No i rozwalił mnie na dobranoc. Tekst tygodnia, miesiąca ?

 

Dampo to link do strony która pokaże Ci dokładne wyniki na frazę pośrednictwo nieruhomości

Edited by karollp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam znikome doświadczenie w branży nieruchomości, nie będę się więc wypowiadał w kwesti wartości domeny .

Jeśli zaś chodzi o stronę techniczną, znacznym handicapem domeny jest jej długosc i wyjątkowo trudny "zapis" (>dnictwo<, duża ilosc polskich znaków) powodujący spore zagrożenie powstania literówek przy wpisywaniu adresu w browser .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiesz, minęły już czasy kiedy ludzie na sam widok koparki na polu lecieli się zapisywać na mieszkanie. Deweloperzy pobudowali osiedla a teraz trzeba to jakoś sprzedać :)

Jest wiele firm które nie mają stron www, ale raczej nie dlatego, że ich nie potrzebują, ale raczej dlatego, że nie wiedzą, iż ich potrzebują :)

 

 

Dobra marka nie potrzebuje żadnej reklamy...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wiem, że wyszukuje to jedynie dane frazy, które zostały użyte, nie koniecznie nawet wyraz obok wyraz tzn. często się zdarza, że wyszukuje ono: załóżmy wpisujemy frazę "Iść od Annasza do Kajfasza" to wyszuka takie sformułowania jak: iść od (jakaś grupka wyrazów) Annasza (...) do Kajfasza.

 

A możesz podać linki do stron, które potrafią dać dokładniejsze wyniki.

Z góry dzięki!!!

Cały czas mylisz liczbę zaindeksowanych stron w google zawierających daną frazę, z liczbą wyszukiwań danej frazy.

 

Narzędzie, które podaje przybliżone wyniki wyszukiwania danej frazy - https://adwords.google.com/select/KeywordTo...l?defaultView=2

Mam znikome doświadczenie w branży nieruchomości, nie będę się więc wypowiadał w kwesti wartości domeny .

Jeśli zaś chodzi o stronę techniczną, znacznym handicapem domeny jest jej długosc i wyjątkowo trudny "zapis" (>dnictwo<, duża ilosc polskich znaków) powodujący spore zagrożenie powstania literówek przy wpisywaniu adresu w browser .

Jednak znacząca większość wpisuje poprawnie nawet długie nazwy w wyszukiwarkę. Tak w długiej jak i w krótkiej nazwie się można pomylić. Zresztą ma to coraz mniejsze znaczenie, gdyż następuje unifikacja przeglądarek z wyszukiwarkami. Dzięki autouzupełnianiu, czy podpowiadaniu zejdzie to na margines. Google ma coraz większe problemy z literówkami i nie potrwa to już długo. Jednak wszystko ma swoje wady i zalety. Długie domeny często zdecydowanie lepiej określają przedmiot działalności. Łatwiej się je pozycjonuje, ze względu na mniejszą konkurencję. Łatwiej i taniej można kupić sensowną nazwę. Coraz więcej użytkowników wpisuje bardziej precyzyjnie określające potrzeby długie frazy. Skoro ktoś prowadzi pośrednictwo nieruchomości to nie ma lepszej domeny dla tej działalności. Domeny nieruchomosci.pl nie można zarejestrować, a IDN nieruchomości.pl jest poza zasięgiem.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Święta racja. Nazwa identyfikowana z działalnością bez względu na ilość słów. Czym mniej wyników tym łatwiejsze pozycjonowanie. Zlecając je komuś masz lepsze efekty za dużo mniejsza kasę...tyle że...Minie jeszcze sporo lat nim ludzie szukając czegoś swoje poszukiwania rozpoczną od netu a nie od reklamówki Tesco, Lidla czy innej rzucanej pod drzwi...To samo dotyczy potencjalnych właścicieli stron www. Jeszcze za wcześnie na to aby net stal się siłą przewodnią reklamy. Stare przyzwyczajenia jednak grają swoją rolę a w tym ...jedna pani drugiej pani...nadal jest podstawą zdobywania informacji...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Burzliwa dyskusja. Strach się odezwać :) hehehehehe

Zagłosowałem na 3-5k ale teraz się zastanawiam czy to był dobry wybór.

Sytuacja wygląda tak że domena jest Baaaaaardzo Dłłłłłłłłłłłluga i jest to fakt niezaprzeczalny o czym sam Heden przedstawiając ją napisał.

Po rzeczytaniu prawie wszystkich wypowiedzi mam mieszane uczucie czy domena jest warta 500zł czy 5000zł

Wpisanie z palca wiąże się z masą literówek ale kto wpisywałby taką nazwę, wchodzę w googla mimo wszystko wpisuję tą frazę i mam wynik literówka jest poprawiana klikam i jestem :)

Także mimo wszystko jeżeli w ciagu miesiąca jest około 10000 wyszukań przy tym zestawie słów to domena jest trochę warta. Myślę że nawet te 10k do osiągnięcia.

Mi się domana średnio pododa :/

 

Co do wycen to też od kiedy jestem to zauważyłem że jedni są oceniani lepiej drudzy gorzej.

Gdym dał tą domenę do wyceny to pewnie wszyscy by mnie zbrukali ale jest jednak prawdą że takie dłłłłłługie twory będą powstawały ponieważ lista dobrych domen już dawno wygasła (oczywiście są jeszcze generyki które czekają na mnie :) ) i takie twory przy dobrych keywordach bedą się sprzedawały i to za ładne kwoty.

 

Miłego Dzionka:)

Udaych zakupów

 

Krystian

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gdym dał tą domenę do wyceny to pewnie wszyscy by mnie zbrukal.

A wcale że nie, oceniam frazę a nie właściciela domeny. Zachwycam się domeną wtedy kiedy jest ona tego warta itd :) Warto pamiętać za ile poszła nieruchomoscionline.pl w której jest miszmasz pol-ang.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A wcale że nie, oceniam frazę a nie właściciela domeny. Zachwycam się domeną wtedy kiedy jest ona tego warta itd :) Warto pamiętać za ile poszła nieruchomoscionline.pl w której jest miszmasz pol-ang.

Dla przeciętnego polaka posrednictwonieruchomosci jest łatwiejsze do zapamiętania niż np.qxm. Wynika to między innymi z tego że łatwiej zapamiętujemy wyrazy w odniesieniu do odnośnika "fizycznego" niż te zwroty czy wyrazy które takiego odnośnika nie posiadają...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto pamiętać za ile poszła nieruchomoscionline.pl w której jest miszmasz pol-ang.

 

No coż, każda potwora.... :) Takich przypadków gdzie za słabe domeny płacono grube tysiace było sporo.

 

A co do domeny z tego watku, to sonda mówi wszystko. Z drugiej strony to tylko zabawa i sugerowanie sie wycenami na tym forum nie ma żadengo sensu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do domeny z tego watku, to sonda mówi wszystko. Z drugiej strony to tylko zabawa i sugerowanie sie wycenami na tym forum nie ma żadengo sensu.

 

Czasami trzeba się sugerować wycenami tutaj. :)

Czasami rzeczywiście są nietrafione. Na pewno łatwiej wycenić wszystkim komputery.pl komorki.pl czy muzyka.pl (domeny przykładowe).

Natomiast jakosc.pl czy inne mniej "medialne" już gorzej bo nie każdy wie o co chodzi.

Domena bezposrednika.pl była wyceniana raczej cieniutko a ostatnio było kilku chętnych. Najwyższa oferta opiewała na 11,5k. W tej chwili już jest usunięta z aftermarket i będzie przeznaczona pod serwis. Ostatnia cena kup teraz to 15k ale w końcu usunąłem bo bałem się, że jeszcze ktoś kupi i zostanę bez domeny na serwis :)

To tylko pokazuje, że są branże bardziej niszowe i mniej medialne a niekoniecznie biedniejsze :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czasami trzeba się sugerować wycenami tutaj. :)

Czasami rzeczywiście są nietrafione. Na pewno łatwiej wycenić wszystkim komputery.pl komorki.pl czy muzyka.pl (domeny przykładowe).

Natomiast jakosc.pl czy inne mniej "medialne" już gorzej bo nie każdy wie o co chodzi.

Domena bezposrednika.pl była wyceniana raczej cieniutko a ostatnio było kilku chętnych. Najwyższa oferta opiewała na 11,5k. W tej chwili już jest usunięta z aftermarket i będzie przeznaczona pod serwis. Ostatnia cena kup teraz to 15k ale w końcu usunąłem bo bałem się, że jeszcze ktoś kupi i zostanę bez domeny na serwis :)

To tylko pokazuje, że są branże bardziej niszowe i mniej medialne a niekoniecznie biedniejsze :)

 

Hmm... jeżeli bezpośrednika ktoś chiał kupic za 11,5 - to domenę posrednictownieruchomosci.pl (oooo zrobił się błąd ) ;p wyceniam na 25 k.

 

OT: Nie zmienia to faktu że kolega Heden posiada naprawdę niektóre domeny z wyższej półki:)...warte sporo pieniędzy. Jednak nie wyobrazam sobie kiedy zgłaszam się biura nieruchomości z ofertami, koresponduje z nimi na temat zakupu nieruchomości i pisze do mnie ładna Pani beata.kowalska@posrednictwonieruchomosci.pl

Tym bardziej że handel nieruchomosciami kwitnie na dobre od 20 lat, i powstały bardziej takie twory jak abcnieruchomosci.pl ale żeby taaaaaaaaaaaaaaaaaką domenę ktoś zarejestrował to nikt nie wpadł.

 

Nie dośc że moje przypuszczenia się potwierdzają, że jest " kółko wzajemnej ...." to pojdę dalej w teorię spisku i sądzę że to nie kółko tylko dobrze prosperująca firma ( moze partner NASK ), która działa tak aby jakiś jeden łoś z drugim rejestrował co tylko popadnie. :) ..lub dobry marketing...ktoś wchodzi na di.pl czyta, że takie twory to chodzą za 10 k i powyżej i kupuje. Powiem tak...za rok będe pośrednikiem ...i nawet 300 zł niedałbym za tą domenę. No ale....to tytlko moje skromne zdanie.

 

 

27.10 2009 wybornieruchomosci.pl w tym dniu zarejestrowana i uwazam , że jest ciut lepsza niż omawiana...:) a propo partnera NASK:) buahaha

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm... jeżeli bezpośrednika ktoś chiał kupic za 11,5 - to domenę posrednictownieruchomosci.pl (oooo zrobił się błąd ) ;p wyceniam na 25 k.

 

OT: Nie zmienia to faktu że kolega Heden posiada naprawdę niektóre domeny z wyższej półki:)...warte sporo pieniędzy. Jednak nie wyobrazam sobie kiedy zgłaszam się biura nieruchomości z ofertami, koresponduje z nimi na temat zakupu nieruchomości i pisze do mnie ładna Pani beata.kowalska@posrednictwonieruchomosci.pl

Tym bardziej że handel nieruchomosciami kwitnie na dobre od 20 lat, i powstały bardziej takie twory jak abcnieruchomosci.pl ale żeby taaaaaaaaaaaaaaaaaką domenę ktoś zarejestrował to nikt nie wpadł.

 

Nie dośc że moje przypuszczenia się potwierdzają, że jest " kółko wzajemnej ...." to pojdę dalej w teorię spisku i sądzę że to nie kółko tylko dobrze prosperująca firma ( moze partner NASK ), która działa tak aby jakiś jeden łoś z drugim rejestrował co tylko popadnie. :) ..lub dobry marketing...ktoś wchodzi na di.pl czyta, że takie twory to chodzą za 10 k i powyżej i kupuje. Powiem tak...za rok będe pośrednikiem ...i nawet 300 zł niedałbym za tą domenę. No ale....to tytlko moje skromne zdanie.

 

 

27.10 2009 wybornieruchomosci.pl w tym dniu zarejestrowana i uwazam , że jest ciut lepsza niż omawiana...:) a propo partnera NASK:) buahaha

 

eee no znowu nie popadaj w skrajnosc - posrednictwonieruchomosci.pl jest dluga, ale praktycznie wszystkie domeny ze slowem "nieruchomosci" są długie - taka to juz specyfika. Ciężko o domenę obejmujacym swym zasiegiem całą branże nie zawierającą slowa "nieruchomość". Z wlasnych obserwacji powiem Ci, ze ludzie cenią domeny, po ktorych widac czego dotycza, nawet jesli zawierają niepoliczalną ilość liter:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
OT: Nie zmienia to faktu że kolega Heden posiada naprawdę niektóre domeny z wyższej półki:)...warte sporo pieniędzy. Jednak nie wyobrazam sobie kiedy zgłaszam się biura nieruchomości z ofertami, koresponduje z nimi na temat zakupu nieruchomości i pisze do mnie ładna Pani beata.kowalska@posrednictwonieruchomosci.pl

Tym bardziej że handel nieruchomosciami kwitnie na dobre od 20 lat, i powstały bardziej takie twory jak abcnieruchomosci.pl ale żeby taaaaaaaaaaaaaaaaaką domenę ktoś zarejestrował to nikt nie wpadł.

Nie trzeba opierać biznesu tylko na jednej domenie. Może sobie heden zarejestrować np. domenę pn.pl i używać maila typu kowalska@pn.pl, czy biuro@pn.pl.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie trzeba opierać biznesu tylko na jednej domenie. Może sobie heden zarejestrować np. domenę pn.pl i używać maila typu kowalska@pn.pl, czy biuro@pn.pl.

 

Dokładnie to samo chciałem napisać, tylko po chwili zastanowienia stwierdziłem, że to nie ma większego sensu. Lepiej po prostu kupić jedynie pn.pl i zaoszczędzić to "10k"

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dokładnie to samo chciałem napisać, tylko po chwili zastanowienia stwierdziłem, że to nie ma większego sensu. Lepiej po prostu kupić jedynie pn.pl i zaoszczędzić to "10k"

 

Jedziesz sobie samochodem z napisem na tylnej klapie PośrednictwoNieruchomości.pl i wszystko jest jasne ... Ten który będzie się za Tobą wlókł na pewno zapamięta domenę i może za jakiś czas na nią wejdzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedziesz sobie samochodem z napisem na tylnej klapie PośrednictwoNieruchomości.pl i wszystko jest jasne ... Ten który będzie się za Tobą wlókł na pewno zapamięta domenę i może za jakiś czas na nią wejdzie :)

 

albo w tę klapę wjedzie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedziesz sobie samochodem z napisem na tylnej klapie PośrednictwoNieruchomości.pl i wszystko jest jasne ... Ten który będzie się za Tobą wlókł na pewno zapamięta domenę i może za jakiś czas na nią wejdzie :)

 

Możesz także umieścić w formie szyldu nad biurem (biurami). :)

Wg mnie bardzo łatwa do zapamiętania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena ma spory potencjał, jednak bez serwisu warta od 1K do 3K

 

*SpisNieruchomosci.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×