Jump to content
enowyy

[kupie] ceikawa domene do 1000zl

Recommended Posts

Witam

 

Tak jak w temacie kupie ciekawa domene najlepiej 2-3 literowa, moze tez byc 5 literowa, ale musi miec ciekawa nazwe.

Zainteresowane osoby zapraszam na pw lub mail enowyy@gmail.com

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
kupie ciekawa domene najlepiej 2-3 literowa, moze tez byc 5 literowa, ale musi miec ciekawa nazwe.

 

Z tą 2-literową to oczywiście żart? A co z 4-literowymi?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak jak w temacie kupie ciekawa domene najlepiej 2-3 literowa, moze tez byc 5 literowa, ale musi miec ciekawa nazwe.

 

sprzedałbym Ci kredyt.pl, no ale ona ma 6 liter.. więc odpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites
domenator do 1K ?

 

James wiesz co to jest ironia? :)

 

enowyy chcesz kupić domenę obojętnie jaką i obojętnie jakiej branży do 1k?

Więc chyba chcesz inwestować w domeny? Nie wiem jaki masz budżet ale jeśli tylko te 1000 zł na jedna domenę to....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

911 nie ma powodu ironizować z tej oferty ani naśmiewać się co widzę zacząłeś robić.

Lepiej popatrz - sklep z domenami Ci nie działa.

Share this post


Link to post
Share on other sites
911 nie ma powodu ironizować z tej oferty ani naśmiewać się co widzę zacząłeś robić.

Lepiej popatrz - sklep z domenami Ci nie działa.

 

:) drogi dzejmsie nie w głowie mi naśmiewać się z oferty enowyyego wyraziłem tylko zdziwienie bo jeśli enowyy dopiero zaczyna ( tak wywnioskowałem ponieważ napisał o domenie 2-literowej i nie podał konkretów jakie to mają być domeny - jakiej branży - nazwa ma być ciekawa i tyle) to może powinien troszkę inaczej zacząć...oczywiście nie znam sytuacji i mogę się mylić a co do sklepu to nie jest mi do śmiechu padł hosting na którym mam sklep ;) mam nadzieję że tylko chwilowo...

 

a i dziękuję że się interesujesz moim inwentarzem - to miłe :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrzebuje jakas krotka domene poniewaz chce zrobic taki maly portalik. Nie musi koniecznie to byc 2-3 literowa domena, ale powinna byc krotka i miec ciekawa nazwe. Jesli domena bedzie naprawde fajna to bede w stanie zaplacic wiecej, jesli ktos posiada cos ciekawego na zapleczu to prosze o kontakt.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Potrzebuje jakas krotka domene poniewaz chce zrobic taki maly portalik. Nie musi koniecznie to byc 2-3 literowa domena, ale powinna byc krotka i miec ciekawa nazwe. Jesli domena bedzie naprawde fajna to bede w stanie zaplacic wiecej, jesli ktos posiada cos ciekawego na zapleczu to prosze o kontakt.

 

No ale jaką tematykę ma mieć ten „mały portalik”. I co znaczy „ciekawa nazwa” w przypadku trzyliterówki? Mam ich ze dwadzieścia, z czego mniej więcej połowa jest warta do 1k, więc sprecyzuj zamówienie i może się dogadamy. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
glownie to bedzie rozrywka, moze przeslij mi na pw te domenki i moze akurat wybiore cos ciekawego ;D

 

a nie prościej wymyślić samemu jakąś ciekawą nazwę? na pewno coś byś znalazł jakbyś ruszył głową. prościej i taniej - rejestracja to jest koszt ok 50zł..

Share this post


Link to post
Share on other sites
a nie prościej wymyślić samemu jakąś ciekawą nazwę? na pewno coś byś znalazł jakbyś ruszył głową. prościej i taniej - rejestracja to jest koszt ok 50zł..

 

Niby prawda, ale jak tak patrzę na domeny nowo powstających serwisów, to jednak wymyślenie chwytliwej nazwy wydaje się dużym wyzwaniem. ;-)

No ale jeszcze dużo wolnych trzyliterówek jest, vide wątek w innej części forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozrywką może być kopia maxiora.pl czy jeja.pl jak i pudelek.pl czy beka.pl trudno na samo haslo rozrywka cos zaproponowac.

 

 

r.pl jak rozrywka jest na sprzedaz :P

 

ps wczoraj spadlo sporo literowek maxiora mogą być dobre do promocji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
witam ja mam bardzo fajna domenke TOP-ZNANE.PL:) jest pan zainteresowany??

 

[english]

i have ein.pl here :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×