Jump to content
hsqva

sprzedane

Recommended Posts

ładnie :-) jak znalazłeś kupca?

gratki.

 

duzo pisalem emaili do firm z branzy :P

wystawienie na allegro tez jest dobra reklama domeny

no i w koncu trafilem..IMHO ktos dobrze zainwestowal :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
duzo pisalem emaili do firm z branzy :P

wystawienie na allegro tez jest dobra reklama domeny

no i w koncu trafilem..IMHO ktos dobrze zainwestowal :P

 

Jestem pod wrażeniem..

Share this post


Link to post
Share on other sites
wystawienie na allegro tez jest dobra reklama domeny

 

Tylko że na allegro wystawiałeś wentylator.pl, a nie wentylatory.pl. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nieźle, gratulacje, mam takie pytanko, czy w mailach do firm pisałeś swoją cenę za tą domenę czy było to cos w rodzaju co łaska, i czy się targowałeś na zasadzie ze koleś napisał 10.000 ty 20.000 i poszło za 15, i jeszcze zastanawia mnie czy takie firmy nie odbierają takich maili jako spamu i czy w mailu się rozpisałeś na temat tego jakie plusy moze mieć posiadanie tej domenki czy tylko

napisałes ze ją sprzedarz

 

i jeszcze jedno, przed sprzedarzą parkowałeś tą domenę?, jeśli tak to ile miała dziennie wejść i czy ją pozycjonowałeś????

Share this post


Link to post
Share on other sites
nieźle, gratulacje, mam takie pytanko, czy w mailach do firm pisałeś swoją cenę za tą domenę czy było to cos w rodzaju co łaska, i czy się targowałeś na zasadzie ze koleś napisał 10.000 ty 20.000 i poszło za 15, i jeszcze zastanawia mnie czy takie firmy nie odbierają takich maili jako spamu i czy w mailu się rozpisałeś na temat tego jakie plusy moze mieć posiadanie tej domenki czy tylko

napisałes ze ją sprzedarz

 

i jeszcze jedno, przed sprzedarzą parkowałeś tą domenę?, jeśli tak to ile miała dziennie wejść i czy ją pozycjonowałeś????

 

tylko krotki e-mail z informacja czy sa zainteresowani domena, jak ktos jest zainteresowany to na pewno odpisze:)

1 zasada w biznesie, jak masz towar, ktorego nikt nie ma oprocz Ciebie to sie nie targuj, no chyba,

ze spieszy Ci sie ze sprzedaza :P

 

parkowalem, nie pamietam dokladnie ale to bylo cos kolo 30-40 uq dziennie, nie pozycjonowalem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję udanej tranzakcji. Zarówno Tobie (ze względu na wysoką kwotę jaką uzyskałeś za domenę) jak i nabywcy (który otrzymał świetną domenę).

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×