Jump to content
BartX

szampan.eu snieg.eu palenie.eu

Recommended Posts

Sprzedane za 200zł od sztuki.

 

Bartek.

 

 

Zawsze jest tak, że jeśli cena satysfakcjonuje sprzedawcę i kupującego, tzn., że wszystko jest o.k.

Tak rzecz ujmując, cieszę się, że dokonałeś transakcji.

 

Ponad, to co napisałem powyżej, nie mogę nie dodać, że sądzę,

iż "puściłeś" te domeny cholernie tanio. Bardzo tanio ;).

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kupujący na pewno jest zadowolony, a ja zbieram drobne na inną inwestycję (i też jestem zadowolony).

 

 

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesli jesteś zadowolony to ok :-) domeny mogły przeleżeć cały rok na parkingu i mógłbyś ich nie sprzedać a jednak nie tylko sprzedałeś, ale i dobrze zarobiłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie ma za tanio lub za drogo sprzedanych domen. Transakcję akceptują zawsze dwie strony, które mają powody do zawarcie takiej a nie innej umowy. Ja jako nowy abonent cieszę się z zakupu. Gdyby jednak cena była wyższa po prostu bym tych domen nie kupił.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zgadazm się na Panem Danielem.

Obie strony zadowolone, więc wszystko jest ok.

 

Ja wychodzę z takiego założenia, że wolę miec mniejsze pieniążki niż "myślec, że mam domeny warte kilka k".

 

Pozdrawiam,

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma za tanio lub za drogo sprzedanych domen. Transakcję akceptują zawsze dwie strony, które mają powody do zawarcie takiej a nie innej umowy. Ja jako nowy abonent cieszę się z zakupu. Gdyby jednak cena była wyższa po prostu bym tych domen nie kupił.

 

DD

 

 

 

Daniel, tak właśnie napisałem:

 

Zawsze jest tak, że jeśli cena satysfakcjonuje sprzedawcę i kupującego, tzn., że wszystko jest o.k.

Tak rzecz ujmując, cieszę się, że dokonałeś transakcji.

 

Później, oprócz próby spojrzenia "uczestniczącego" :P, pozwoliłem sobie, dodać i moją "zewnętrzną" opinię.

Nb. gratuluję zakupu ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ma za tanio lub za drogo sprzedanych domen. Transakcję akceptują zawsze dwie strony, które mają powody do zawarcie takiej a nie innej umowy. Ja jako nowy abonent cieszę się z zakupu. Gdyby jednak cena była wyższa po prostu bym tych domen nie kupił.

 

DD

 

Jestem całkowicie przekonany co do tego, iż Daniel jest tak naprawdę jedyną osobą na tym forum, którą zakup polskojęzycznych domen w tej końcówce może w ogóle zainteresować .

Jednak głównym problemem tej końcówki jest właśnie to, że nawet tacy ludzie jak Daniel podając przykłady domen .eu, zapisują je automatycznie z końcówką .pl ;) (było w jednym z poprzednich postów, nie chce mi się w tej chwili szukać) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jestem całkowicie przekonany co do tego, iż Daniel jest tak naprawdę jedyną osobą na tym forum, którą zakup polskojęzycznych domen w tej końcówce może w ogóle zainteresować .

Jednak głównym problemem tej końcówki jest właśnie to, że nawet tacy ludzie jak Daniel podając przykłady domen .eu, zapisują je automatycznie z końcówką .pl ;) (było w jednym z poprzednich postów, nie chce mi się w tej chwili szukać) .

 

Moim zdaniem zakup takich domen, jest patrzeniem "daleko" przyszłościowym, gdzie przyszłe pokolenia będą patrzeć inaczej na domeny i będą lepiej postrzegać właśnie takie domeny - i pamiętać z jaką końcówką należy zapisywać a nie, że coś z automatu

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moim zdaniem zakup takich domen, jest patrzeniem "daleko" przyszłościowym, gdzie przyszłe pokolenia będą patrzeć inaczej na domeny i będą lepiej postrzegać właśnie takie domeny - i pamiętać z jaką końcówką należy zapisywać a nie, że coś z automatu

 

No to kolega się rozpisał :-) myślę ze wcale nie jest to aż taka daleka przyszłość...

 

Ja bym jednak z tych domem kupił tylko szampan.eu - super domena :-P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal
Ja bym jednak z tych domem kupił tylko szampan.eu - super domena :-P

Kiedyś była moja, ale ją puściłem. W zupełności wystarczyła mi szampan.net ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×