Jump to content
krystekm

16 kwietnia 2009 roku NASK organizuje konferencję pod roboczym tytułem „FUTURE BUSINESS TRENDS IN DOMAIN INDUSTRY”

Recommended Posts

16 kwietnia 2009 roku NASK organizuje konferencję pod roboczym tytułem „FUTURE BUSINESS TRENDS IN DOMAIN INDUSTRY”. Na konferencję zostali zaproszeni najwięksi przedstawiciele świata domen z Europy i Polski.

 

Konferencja ta będzie kontynuacją spotkania „Secondary Market” ze stycznia 2008 roku, jednak tym razem skupiać się będzie tylko na aspektach biznesowych dotyczących domen i innych usług lub produktów z nimi związanych, jak chociażby hostingu WWW. Tematykę związaną z bezpieczeństwem NASK zamierza pozostawić dla organizowanej corocznie we wrześniu konferencji „SECURE”.

 

Więcej TU

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na konferencję zostali zaproszeni najwięksi przedstawiciele świata domen z Europy i Polski.

Przynajmniej wreszcie będzie wiadomo, kto jest największy a kto tylko malutki ;)

 

Moje zaproszenie pewnie poczta zgubiła ;-)

Od jakiegoś czasu poczta ma problemy z doręczaniem korespondencji, więc to bardzo prawdopodobne.. :P

 

To może niech się pochwalą Ci, którzy dostali zaproszenia :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co prawda powstające Stowarzyszenie jeszcze oficjalnie nie funkcjonuje ale z tego co zapowiedział kilofek na MD od początku 2009 roku powinno wystartować więc należy spodziewać się, że jego Prezesa też zaprosili i to nie koniecznie jako rejestratora...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, dziwne. Jestem wyższy od Ciebie i mam więcej domen, ale mnie nie zaprosili. ;)

Ale ja za to mam więcej opcji od Ciebie :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Chyba byłem niegrzeczny albo mało spostrzegawczy, w każdym bądź razie dopiero teraz i tutaj przeczytałem o tym, że coś takiego jest organizowane :P Ale cóż, widocznie jeszcze muszę trochę się napracować aż będzie mnie liczono do grona największych przedstawicieli świata domen z Polski :P

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na pewno byłeś! Przecież to Twoje porównanie cen odnowień rozpoczęło aferę z obniżkami. Myślę, że jesteś wrogiem nr1 NASK-u. :)

Co to za wypowiedzi z przyszłości? '30 gru 09' jeszcze nie było!

Będę i ja.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Teraz wiemy na co idą nasze ciężko zarobione pieniądze ... na imprezy w Intercontinantalu, który swoją drogą jest najbardziej luksusowym, a co za tym idzie i nie tanim hotelem w Polsce :). Ja tam jestem ciekawy dlaczego tak długo zajmie im wprowadzenie tego modelu biznesowego, który mają ogłosić właśnie 16 kwietnia ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Jednak dostałem zaproszenie, ale nie wybieram się. Nie widzę tam dla siebie nic tak rewelacyjnego żebym powiedział "muszę tam być", a same prezentacje pewnie będzie można sobie ściągnąc znowu ze strony, więc informacje i tak dotrą.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A co powiedzielibyście na spotkanie wieczorową porą PRZED konferencją, czyli 15.04. Może zrobilibyśmy mniej oficjalny

before-meeting? Kto przyjeżdża dzień wcześniej czy jest na miejscu czy nie idzie na konferencję ale miałby ochotę się spotkać niech się wpisze.

 

Jeżeli będą zainteresowani, to zajmę się rezerwacją jakiegoś lokalu.

 

Pozdrawiam,

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mysle ze noc goralska wystarczy. Ale faktycznie moglyby przyjsc osoby spoza zaproszonych przez NASK.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja yam myślę, że ja i Przemek znów napadniemy p. Andrzeja w sprawie kilu rzeczy :P. To spotkanie wieczorem "prtzed" jest dobrym pomysłem ... może w tej knajpie gdzie było after party rok temu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

To widzę, że 2-3 chętnych jest więc kworum mamy i można temat drążyć.:P Będzie okazja z niektórymi lepiej a z innymi bardziej poznać i porozmawiać na spokojnie (?).

Sami wiecie, że nie zawsze jest to możliwe na konferencji czy na towarzyszących imprezach stąd luźny pomysł.

 

Saint, który lokal masz na myśli? Bo się ich trochę przewinęło wtedy :P

 

Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Apropos

zaproszonych przez NASK.
Na mojej prośby o "invitation" nie odpisali - wydaje mi sie, ze nie bylo duze prosby, wiec co najmniej "niet" mogli odpisac ...

 

Albo ja jestem za naiwny.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Saint, który lokal masz na myśli? Bo się ich trochę przewinęło wtedy :P

Ten, w którym NASK stawiał piwo tylko do 21.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mnie nie zaproszono na konferencję ;), ale na jakies balety się piszę. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×