Jump to content
attic

SUV.pl do wyceny

Recommended Posts

Jak wyzej, jaki pulap cenowy oceniacie ta domene?

Domena ma ruch, jednak wazniejsza jest jej nazwa, ktorej chyba nie musze tlumaczyc :P

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi, z gory THX

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawa domenka, bardzo, bardzo. Ale za samą gołą domenkę to max 500zl. Zrób na niej coś - będzie więcej. :P

 

EDIT: // nie znałem tego skrótu i nie wiem jak bardzo jest on popularny w branzy samochodowej. Jeśli bardzo popularny to faktycznie za 10K znajdzie sie kupiec

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ciekawa domenka, bardzo, bardzo. Ale za samą gołą domenkę to max 500zl. Zrób na niej coś - będzie więcej. :P

 

Nie no, nie przesadzaj - 500zl :P ... tyle to osiagaja marne zwykle 3-literowki na allegro.

Mialem juz kilka propozycji w zwiazku z ta domena, ale nie satysfakcjonowaly mnie (naprawde byly niskie). Kazda firma sachochodowa posiada swoje SUV - i na pewno bylby zainteresowana - dlatego pytam sie na ile Wy oceniacie ta domene biorąc pod uwage slowo SUV

 

PS http://www.autokrata.pl/tag/SUV/

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Moim zdaniem to trochę zboczyliscie Panowie z tematu.

Jasne Panowie że można się zaprzec i czekac 'admontus usrandum' na kupca. Tak jak ja się zaparłem z home24.pl, ale to są dwie różne domeny i może porównanie nie jest adekwatne.

Najlepiej jest wystawic aukcję na Allegro (bo nie widzę innej giełdy) od 1zł BCM i niech rynek zweryfikuje jej wartośc, bo jak dla mnie strzelanie cyframi rzedu xx.xxx za taką trzyliterówkę jest troche pozbawione rozwagi, ale może się mylę.

Zawiadomic odpowiednim pismem zainteresowanych że w dniu takim i takim rozpocznie się aukcja takiej i takiej domeny i zobaczyc co się z tego wykluje.

..... bo mówię można się zaprzec.....ale.....

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
To kup ją od obecnego właściciela za 1000 PLN

 

i o czym to ma świadczyć? na pewno nie o wartości domeny.

 

moim zdaniem max 1000zł. to, że domena coś oznacza to jeszcze nic. jakaś część społeczeństwa musi przynajmniej wiedzieć CO to oznacza. dla mnie przykładowo jest to odkrycie ;-) ale ja tam na samochodach się nie znam, wystarczy mi, że umiem sobie koło wymienić w moim uno.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ale ja tam na samochodach się nie znam, wystarczy mi, że umiem sobie koło wymienić w moim uno.

 

nie kumam bazy z tym SUV= pierwszy raz slysze ten zwrot- moze dlatego ze mam Kadetta? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem bardzo dobra domena, przeznaczona na pewno dla odbiorcy z wyszlej polki.. Sama nazwa domeny jest bardzo dobra..

Share this post


Link to post
Share on other sites

proponuje zrobić badania marketingowe czy ludzie wiedzą co to SUV, dla mnie to też było odkrycie :P Jeśli tylko ja i domenator nie wiedzielismy + pare procent ludzi, to rzeczywiscie domena ma potencjal i sprzeda sie za 10K.

 

Jak nie, to jako dobra trzyliterówka, tak jak powiedziałem do 500zł.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mniej zorientowanych polecam wiki: http://pl.wikipedia.org/wiki/Samoch%C3%B3d...o-u%C5%BCytkowy :P

 

Domena bardzo dobra, jedna z lepszych ostatnio na forum. Skoro wentylatory poszły za 15k, to ta myślę że 1X.XXX będzia miała

 

nie wiem czy się rozumiemy. bo ja też mogę tak, dla mniej zorientowanych http://it.wikipedia.org/wiki/QVY

czy domena qvy.pl będzie teraz coś warta?

 

chodzi o to, że zwrot suv mało komu się kojarzy z samochodami. ja na początku myślałem, że wam chodzi o ruch posuvisty (branża xxx, dla mniej zorientowanych) i dlatego się tak jaracie tą domeną..

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiem czy się rozumiemy. bo ja też mogę tak, dla mniej zorientowanych http://it.wikipedia.org/wiki/QVY

czy domena qvy.pl będzie teraz coś warta?

 

chodzi o to, że zwrot suv mało komu się kojarzy z samochodami. ja na początku myślałem, że wam chodzi o ruch posuvisty (branża xxx, dla mniej zorientowanych) i dlatego się tak jaracie tą domeną..

 

hehe :P... nawet sie troszke posmialem czytajac Twoj post (szczegolnie o tym xxx :P ) ... prosze sprawdzic, co jest pod adresem www.suv.com.pl ( serwis promujacy SUV'a firmy ssangyong). W moim srodowisku bardzo czesto uzywa sie okreslenia SUV - jak widac czlowiek caly czas sie uczy- skoro nie wiedziales o czym mowa.

 

W USA nie mowi sie terenowki, tylko SUVy ... i jak obserwuje od kilku lat ta tendecja tez jest w Polsce. Bo jak nazwac samochod ktory nie jest osobowka, ani terenowka ... cała branza motoryzacyjna uzywa tego okreslenia...

 

A z tym posuvistym, to udało Ci sie ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

A w Polsce na terenówki mówi się terenówki. Max 500PLN...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyraz SUV przeznaczony jest dla branzy mororyzacyjnej, i taka branza moze byc zainteresowana domena. Dla lekarza nie majacego wiekszego pojecia o samochodach nazwa nic nie powie.. i odwrotnie, dla osoby interesujacej sie motoryzacja obce bedzie znaczenie z branzy POZ.

 

Ot i tyle..

Share this post


Link to post
Share on other sites
A w Polsce na terenówki mówi się terenówki. Max 500PLN...

W Polsce mówi się SUVy.

Świetna domena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo dobra domena.

Koreanczycy ostro wchodza z Suvami na nasz rynek, takze nie wykluczone, ze oni beda zainteresowani.

Nie czekal bym raczej na ich pierwszy ruch. Przypuszczam, ze jak rejestrowali .com.pl , to .pl byla zajeta i sobie odpuscili.

Atakuj dzial marketingu. Gdybym ja mial, nie zszedl bym ponizej 15 000 zl, to i tak wedlug mnie bardzo atrakcyjna oferta.

Osobiscie wystawil bym cene 20 000 netto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
wystarczy mi, że umiem sobie koło wymienić w moim uno.

 

No tak, UNO, to nie SUV, he he he. A domenka od 10k wzwyz zalezy jakiego dealera sie nia zainteresuje. Chociaz z drugiej strony nie dla wszystkich jest jeszcze jasne, co to sa SUV-y, bardziej mimo wszystko pokutuje w Polsce nazwa "terenowki", choc to nie tak do konca to samo co SUV-y.

 

Rok1978:

nie kumam bazy z tym SUV= pierwszy raz slysze ten zwrot- moze dlatego ze mam Kadetta? tongue.gif
S = sport U = utility V = vehicle np. Mercedes ML50, BMW X5, Nissan Murano, i w ogole http://pl.wikipedia.org/wiki/Samoch%C3%B3d...o-u%C5%BCytkowy

 

JamesBond:

proponuje zrobić badania marketingowe czy ludzie wiedzą co to SUV, dla mnie to też było odkrycie smile.gif Jeśli tylko ja i domenator nie wiedzielismy + pare procent ludzi, to rzeczywiscie domena ma potencjal i sprzeda sie za 10K.

 

Jak nie, to jako dobra trzyliterówka, tak jak powiedziałem do 500zł.

 

Wazne, ze dealer bedzie wiedzial, co z taka domena zrobic i ze nazwe mysle znaja rowniez ludzie, ktorzy maja dosyc forsy na SUV-a. Przeciez ta domena nie nadaje sie na serwis o takich samochodach, tylko dla dealerow takich samochodow, stad cena! A jak dla ciebie jest warta 500 PLN to sprobuj odkupic, he he

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Chwileczkę drodzy Panowie.

Mam wrażenie że niektórzy znalezli się w jakimś amoku domenowym, albo moja percepcja mnie zwodzi.

Po pierwsze to zrób zrzuty z tej domeny.

Po drugie, czy ktoś wogóle patrzył co jest pod tą domeną z TLD z Europy? Niektóre są zaparkowane. TYLKO!!! zaparkowane. W Czechach jakaś badziewita strona na ten temat. Pod tymi TLD jest wielkie GÓWNO.

Po trzecie, jak wchodzą na rynek jakieś Koreany, to każdy z nich podejrzewam na Swojej strone ma jakiś dział konkretnie dotyczący danych wersji, modeli ect.

 

No chyba że se ktoś kupi tą domenę i zrobi pod nią 'zestaw par'.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

to ze inne sa zaparkowane to jest zaden argument. wiele 'premium generic' cctld i tld jest zaparkowanych co nie zmniejsza ich wartosci.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Jak dla mnie domena tylko na parking.

Po zobaczeniu zrzutów każdy sobie niech ją wyceni.

 

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak dla mnie domena tylko na parking.

Po zobaczeniu zrzutów każdy sobie niech ją wyceni.

 

Pozdrawiam.

 

Ta, na parking :) (to ze teraz tam jest to czysty przypadek ;) )

Zrzuty czy ilosc odwiedzin nie maja zadnego znaczenia, ... Liczy sie tu sama nazwa. Watpie ze na adres samochod.pl wchodzi multum ludzi... liczy sie nazwa i jej znaczenie (przynajmniej w tym przypadku)

A kazda firma motoryzacyjna mysle ze bedzie zainteresowana taka domena.

Pytanie tylko, od jakiej kwoty zaczac negocjacje...? Tak jak ktos kiedys ladnie powiedzial na tym forum:'jesli jestes jedynym, ktory cos posiada, ceń się' ... zastanawiam sie tylko na ile...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×