Jump to content
pixxxxel

POrazkaroku.pl

Recommended Posts

PiS to lubi jednak sam się pogrążać :P Widać generalnie czym się "chłopaki" zajmują.. nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Niech ktoś im powie, że takimi akcjami bardziej pomagają PO niż szkodzą.

 

EDIT: Jak to mówią - każda akcja rodzi reakcję :P Ciekawe, który serwis będzie popularniejszy - stawiam na ten ;)porazkaroku.com

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites

A można prosić o wklejenie screena porażkaroku.pl? bo mi się tylko niemiecki parking wyświetla, więc nie wiem, jakie linki sa na polskim. THNX

 

PS MOże to chodzi o linki związane z PERU? Bo mam ich dużo, wiec chyba ktos zoptymalizował pod tą frazę? ;)

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można prosić o wklejenie screena porażkaroku.pl? bo mi się tylko niemiecki parking wyświetla, więc nie wiem, jakie linki sa na polskim. THNX

 

PS MOże to chodzi o linki związane z PERU? Bo mam ich dużo, wiec chyba ktos zoptymalizował pod tą frazę? ;)

 

Słonce Peru Marihuana

Share this post


Link to post
Share on other sites
A można prosić o wklejenie screena porażkaroku.pl? bo mi się tylko niemiecki parking wyświetla, więc nie wiem, jakie linki sa na polskim. THNX

 

perruoe6.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites
PiS to lubi jednak sam się pogrążać :P Widać generalnie czym się "chłopaki" zajmują.. nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Niech ktoś im powie, że takimi akcjami bardziej pomagają PO niż szkodzą.

porazkaroku.com

 

DD

 

20 filmów pietnujące populistyczne i nierealne obietnice PO z czasów kampanii wyborczej.

Konkrety. Fakty.

 

I to niby pogrąża PIS? I to niby bardziej pomaga PO? :P

 

hmmm...

 

A co do porazki roku to porazkaroku.COM jest wg mnie na pierwszym miejscu. ;)

 

Zero faktów

Czysta propaganda

Share this post


Link to post
Share on other sites
20 filmów pietnujące populistyczne i nierealne obietnice PO z czasów kampanii wyborczej.

Konkrety. Fakty.

 

I to niby pogrąża PIS? I to niby bardziej pomaga PO? ;)

Chodzi mi o sposób krytyki PiS a nie o fakty. Fakty są takie, że zapewne tyle samo filmików można byłoby przygotować "na PiS". I co z tego? Jeśli rządzenie państwem i polityka ma się sprowadzać tylko do obrzucania się błotem, to nie sądzę, że ktokolwiek z tego skorzysta w końcowym rozrachunku. O to mi chodzi.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow. Jakie prostaki. O czymś takim jak IDN pewnie nie słyszeli. Może łapki mają za krótkie muminki ;) Sorki ale tylko z muminkami ich kojarzę. Bez obrazy dla muminków oczywiście. :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do linków sponsorowanych proponuje dodać

 

Tusk w rozkroku

Tusk Radni Amfetamina

Miłość Ci wszystko wybaczy

Rozchorowani piloci

Błazen Niesiołowski

 

To będzie prawie komplet. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chodzi mi o sposób krytyki PiS a nie o fakty. Fakty są takie, że zapewne tyle samo filmików można byłoby przygotować "na PiS". I co z tego? Jeśli rządzenie państwem i polityka ma się sprowadzać tylko do obrzucania się błotem, to nie sądzę, że ktokolwiek z tego skorzysta w końcowym rozrachunku. O to mi chodzi.

 

DD

 

jesli filmy bede pełne wulgaryzmów to to będzie obrzucanie się błotem

ale jesli filmy beda pokazywać np. tuska mówiącego o podwyżkach w kampanii albo o prywatyzacji szpitali to to nie bedzie obrzucanie się błotem tylko ujawnienie faktów i pokazanie rzeczywistości.

 

dalej - jeśli ktoś po roku ocenia np. zatrudnionego pracownika e firmie to nazywa sie to appraisal

a ty to nazywasz obrzucanie błotem...

 

ja głosowałem na PO i jestem głęboko zażenowany zwłaszcza "językiem miłości" palikota i niesiołowskiego.

oraz kwestią prywatyzacji szpitali zwłaszcza po sprawie sawickiej i obietnicach tuska

 

popieram np ostrą walkę PO z pzpn wraz z nakazem placenia 16 mln

 

ale prawie codziennie tusk wrzuca takie hasła jak "czy komuś się to podoba czy nie fakty są takie ze w Polsce bezrobocie jest nizsze niz w irlandii". I to niby dzięki niemu? Bo zreformował finanse? Czy może dlatego, że Irlandia jest w ogromnym kryzysowi, recesji?

A może to działania komisji Palikota? Ile razy już Chlebowski mówił, że go na pysk wyrzucą z PO i co?

 

Nelly Rokita jak pieprzyła głupoty na początku kadencji to momentalnie była zdjęta.

A Palikot i Niesiołowski gwiazdy mediów z premedytację forsowane na stańczyków...

Share this post


Link to post
Share on other sites

PO i Tuskowi daleko do ideału. Ja osobiście wolę Korwina-Mikke :P Moim zdaniem PiS wyszłoby lepiej, gdyby oprócz krytyki (jeśli konstruktywna, to bardzo dobra rzecz) powiedzieli też, że PO zrobiło parę rzeczy dobrze. Zaskarbiliby sobie tym wiele sympatii i zyskali przynajmniej parę punktów w sondażach. Wiem, wiem - fantazja mnie poniosła ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czerwony alarm! Czerwony alarm! Zaczyna się niekończąca rozmowa o polityce... :P

;):P

 

Spoko - ja już skończyłem :P Szkoda weekendu ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czerwony alarm! Czerwony alarm! Zaczyna się niekończąca rozmowa o polityce... ;)

 

Alarm czerw.... yyyy

Alarm bez koloru!

 

Ludzie znów piszący nie na temat!!!

 

Olaboga!

 

:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ciekawe, pojawiaja sie krytyczne glosy, zanim strona wystartowala ;). Prorocy czy co? :P Normalnie jak z casusem ksiazki o Bolku Panow Cenckiewicza i Gontarczyka - nikt jej nie przeczytal a prawie wszyscy (w tym jedynie sluszne media) powiesili juz na niej psy.:P

 

Poczekamy zobaczymy. Zostalo 16h i 8 min. :P

 

Grzesiek

Edited by Grzesiek B.

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli filmy bede pełne wulgaryzmów to to będzie obrzucanie się błotem

ale jesli filmy beda pokazywać np. tuska mówiącego o podwyżkach w kampanii albo o prywatyzacji szpitali to to nie bedzie obrzucanie się błotem tylko ujawnienie faktów i pokazanie rzeczywistości.

 

Wiesz, o pokazaniu rzeczywisctości możemy mówić wtedy, gdy fachowo i naukowo porównamy dokonania jednej i drugiej ekipy clownów

 

Natomiast gdy jedna strona pokazuje negatywny obraz drugiej to tutaj na to tez jest właściwe słowo: POPULIZM, TANIA SENSACJA!

 

młodym gniewnym z PiSu zachciało się teraz marketingu politycznego na wzór (h)amerykański. Natomiast w szkole marketingu politycznego uczą, że do tych metod sięga się , gdy nie ma sie nic do zaoferowania. Wnioski same się więc nasuwają wzbogacone porażką McCaina, który postawił na niewłaściwy wymiar piaru służącego oczernianiu kandydata przeciwnego obozu. Ale młodzi gniewni PiSu sa młodzi jeszcze i nie wiedza, dokąd taki rodzaj kampanii prowadzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Umberto zwróć uwagę na jedną sprawę, PIS jest cały czas taki sam. Jest gniewny i wiecznie plujący ognistymi kulami. Czy ich zachowanie wpływa na słupki zaufania społecznego do ich partii? Nie, nie robi to żadnej różnicy od trzech lat, poparcie jest cały czas na poziomie 25 punktów procentowych.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Umberto zwróć uwagę na jedną sprawę, PIS jest cały czas taki sam. Jest gniewny i wiecznie plujący ognistymi kulami. Czy ich zachowanie wpływa na słupki zaufania społecznego do ich partii? Nie, nie robi to żadnej różnicy od trzech lat, poparcie jest cały czas na poziomie 25 punktów procentowych.

 

Mi jest obojetne co zrobią (PiS i PO), byleby się na końcu pozabijali (w jaki sposób, to juz pozostawiam ich fantazji), aby można było zamknąć Cyrk na Wiejskiej raz na zawsze.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi jest obojetne co zrobią (PiS i PO), byleby się na końcu pozabijali (w jaki sposób, to juz pozostawiam ich fantazji), aby można było zamknąć Cyrk na Wiejskiej raz na zawsze.

 

Oni sobie krzywdy jako takiej w sondażach nie zrobią. ;)

 

Krzywdę może im tylko zrobić geotermalny Torunianin, oraz Jan Kapelusz Rokita. Wtedy się dopiero zacznie bal. :P

Edited by dobre-domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety, często wmawia się społeczeństwu, że jego reprezentanci, są jego "przekrojem".

Dopóki, w taki błahy sposób podchodzić się będzie do kwestii "elity" społeczeństwa, reprezentacji społeczeństwa -

dopóty wybierani będą 'politykierzy", a nie politycy i mężowie stanu.

Parlament, Rady Miast, Gmin, Dzielnic etc ... tam zasiadać mają najlepsi z nas, a nie jakiś średni "przekrój" ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oni sobie krzywdy jako takiej w sondażach nie zrobią. :P

 

Krzywdę może im tylko zrobić geotermalny Torunianin [...]

 

Nawiązując do geotermalnego Torunianina. Teraz tyle sie mówi o polityce energetycznej (ostatnie spotkanie we Francji), o wzroście udziału energii ze źródeł odnawialnych, o spadku udziału energii pochodzącej z węgla brunatnego (ostatnie protesty ekologów odnośnie budowy takiej kopalni w rejonie jeziora Gopło) a ten wspomniany geotermalny Torunianin z tego co wiem mimo cofniętej dotacji na odwierty "dowiercił" się do złóż tej ekologicznej energii ;) Może warto spojrzeć na sprawę w sposób obiektywny i zauważyć że szansa na sprostanie wymogom pakietu klimatyczno-energetycznego wcale nie jest taka mała? Warto byłoby - myślę - schować pod dywan ambicję (jeżeli to tylko ambicja - choć szczerze wątpię), złośliwości i przekorę i wspólnie pomyśleć nad dobrem Polski? No, chyba że za dużo wymagam albo czegoś nie wiem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Warto byłoby - myślę - schować pod dywan ambicję (jeżeli to tylko ambicja - choć szczerze wątpię), złośliwości i przekorę i wspólnie pomyśleć nad dobrem Polski? No, chyba że za dużo wymagam albo czegoś nie wiem ;)

 

Jak się nazywa ta bajka, o której napisałes? Też chętnie ją przeczytam...

 

Ale to nie tylko problem POlaków, KLIK

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nawiązując do geotermalnego Torunianina. Teraz tyle sie mówi o polityce energetycznej (ostatnie spotkanie we Francji), o wzroście udziału energii ze źródeł odnawialnych, o spadku udziału energii pochodzącej z węgla brunatnego (ostatnie protesty ekologów odnośnie budowy takiej kopalni w rejonie jeziora Gopło) a ten wspomniany geotermalny Torunianin z tego co wiem mimo cofniętej dotacji na odwierty "dowiercił" się do złóż tej ekologicznej energii ;) Może warto spojrzeć na sprawę w sposób obiektywny i zauważyć że szansa na sprostanie wymogom pakietu klimatyczno-energetycznego wcale nie jest taka mała? Warto byłoby - myślę - schować pod dywan ambicję (jeżeli to tylko ambicja - choć szczerze wątpię), złośliwości i przekorę i wspólnie pomyśleć nad dobrem Polski? No, chyba że za dużo wymagam albo czegoś nie wiem :P

 

Jak najbardziej trzeba działać dla dobra Polski :P i schować pod dywan ambicje, złośliwości i w końcu ratyfikować traktat :P Jeżeli przez geotermalnego Torunianina, prezydent nie może tego zrobić, bo stoi w rozkroku i boi się wolty na skrzydle skrajnie prawicowym, to gdzie tu działanie dla dobra Polski? ;)

 

I myślę że większość to zastanawia, dlaczego człowiek otwarcie negujący ideę Unii Europejskiej, stara się od niej o dotacje? Ktoś to kiedyś powiedział i do dzisiaj mnie to zastanawia ;), ale oczywiście każdy ma prawo wystąpić o dotację z unii. ;)

Edited by dobre-domeny

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×