Jump to content
pixxxxel

POrazkaroku.pl

Recommended Posts

I myślę że większość to zastanawia, dlaczego człowiek otwarcie negujący ideę Unii Europejskiej, stara się od niej o dotacje?

nie słyszałeś, że on (do kupy z Giertychem seniorem i spółką) zbiera te pieniądze mozolnie do worków, żeby je potem przestemplować ofiarnie ku czci ojczyzny i dać na nich podobiznę Glempa, JPII albo kogoś innego na tych na razie bezboznych i nieprzechrzczonych jeszcze ateistyczno-masońskich i szatańskich pieniądzach z dwunastoma gwiazdkami? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
[...]

 

I myślę że większość to zastanawia, dlaczego człowiek otwarcie negujący ideę Unii Europejskiej, stara się od niej o dotacje? [...]

 

Na "pocieszenie": są "więksi" od niego, którzy otwarcie negują ideę UE (i mają oczywiście do tego prawo),

i czerpią z niej garściami. Tzn., faktycznie, pomagają "pobierać " te środki, dla swych społeczeństw.

Myślę tutaj, konkretnie o Prezydencie Czech.

Za "moment", Czesi sprawować będą przywództwo (prezydencję) w Unii Europejskiej.

Może zacząć się niezły teatrzyk absurdu ;).

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak się nazywa ta bajka, o której napisałes? Też chętnie ją przeczytam...

 

Ale to nie tylko problem POlaków, KLIK

 

Wiesz, ja do tego nie podchodze w ten sposob. Moze jeszcze jestem młody (?) i naiwny (?) i raczej powinienem rozumowac w sposob pokrywajacy sie z tokiem rozumowania Jonasza Kofty, a tako rzecze Zaratustra:

 

"Czy świat bardzo się zmieni, gdy z młodych gniewnych wyrosną starzy, wkurwieni?"

 

ale to jest wlasnie ta plaszczyzna na ktorej w innym watku nie moge znalezc z Toba porozumienia. Bo wiedziec jak cos powinno wygladac to jedno ale jak to zrobic - i przede wszystki"e"m - "czyimi ręcami" to kwestia zupełnie inna. Z drugiej strony - rzeźbienia w g***ie nie polecam (chociaż nie próbowałem) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
"Chciałbym zawieszenia broni"

http://wiadomosci.onet.pl/1863474,11,item.html

 

To się Tusk zdziwi :P

 

EDIT: Brawo Umberto :P

 

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,8...o_filmikow.html

 

DD

 

Ja może i jestem bardziej PO ale moim zdaniem to właśnie dzięki PISowi PO nie mogło zrealizować tyle ile chciało, bo co to za warunki, że my opowiemy się za jak wy poprzecie nasze.... normalnie paranoja....

A co do Tuska, no pewnie sie zdziwi i to nie mało bo zapewne jak i jeden jak i drugi ma gdzieś jego chęci zawieszenia broni... ;)

 

No i oczywiście brawa dla Umbero :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wow. Jakie prostaki. O czymś takim jak IDN pewnie nie słyszeli. Może łapki mają za krótkie muminki ;) Sorki ale tylko z muminkami ich kojarzę. Bez obrazy dla muminków oczywiście. :P

 

Domenę zarejestrowaliśmy, ponieważ była wolna [kropka]

 

muminki*pl

Edited by keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domenę zarejestrowaliśmy, ponieważ była wolna [kropka], a nie dlatego. że mamy długie łapki .

 

 

muminki*pl

 

Sorry . Nie mamy możliwości edycji wpisu .

Agora (umberto), nam na to nie zezwala ;) .

Edited by keyword

Share this post


Link to post
Share on other sites

No no - nieźle jak na IDN-a ;) .

Domena miała już dzisiaj (do 17:00) prawie 3k wejść (podczas gdy w dniu wczorajszym "tylko" 900) .

Najciekawsze jest to, że na poraszkaroku*pl weszło już dzisiaj ponad 200 osób :D .

Share this post


Link to post
Share on other sites
No no - nieźle jak na IDN-a :D .

Domena miała już dzisiaj (do 17:00) prawie 3k wejść (podczas gdy w dniu wczorajszym "tylko" 900) .

 

Ale to normalne, bo info pojawiło się wczoraj bardzo późno na pierwszej stronie Gazeta.pl i jak to w sobote wieczorem ruch zelżał nieco, natomiast dziś od rana, tak po 10tej, na pewno był spory i teraz wieczorem.

 

hehe, a PorazkaRoku.com ma ponad 12k wejść! chociaz oni maja jakis dziwny skrypt, ale tak czy owak z 10k bedzie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No no - nieźle jak na IDN-a ;) .

Domena miała już dzisiaj (do 17:00) prawie 3k wejść (podczas gdy w dniu wczorajszym "tylko" 900) .

A takie niedobra były te IDNy :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak btw... śmiejecie się z innych a porażkaroku*com to pies?

 

Z kolei przeciwnicy PiS jeszcze zanim POrażka roku wystartowała, przygotowali odpowiedź. - Ktoś zarejestrował domenę Porażkaroku.com, gdzie prezentowane są treści anty-PiSowskie - pisze na Alert24 Umberto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

I już pojawia się:

 

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

 

Nie wiem jak mogli nie przewidzieć tego i postawić taki serwis na zwykłym serwerze w home.pl :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
I już pojawia się:

 

503 Service Unavailable

Virtual Server overloaded - high load (or servicing) in progress.

 

Nie wiem jak mogli nie przewidzieć tego i postawić taki serwis na zwykłym serwerze w home.pl ;)

No faktycznie - trochę porażka ;)

 

Choć z drugiej strony oznacza, że serwis jest popularny :D

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
No no - nieźle jak na IDN-a ;) .

Domena miała już dzisiaj (do 17:00) prawie 3k wejść (podczas gdy w dniu wczorajszym "tylko" 900) .

Najciekawsze jest to, że na poraszkaroku*pl weszło już dzisiaj ponad 200 osób ;) .

 

no to ładnie :D

a jaki jest stosunek do klików?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam szczerze, że ta strona to "z wielkiej chmury mały deszcz". Poza tym nie znoszę stron opartych w całości na flashu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

PorazkaRoku.pl nie przestaje po..rażać...

 

WPADKA NR 2

 

tak tylko na to czekałem, nie sądziłem jednak, że porażka nastąpi z tej strony... Bardziej stawiałem na naruszenie praw autorskich w kwestii utworu muzycznego, chociażby piosenka Little Lies zespołu Fleetwood Mac. Ciekawe, czy za utwory muzyczne wykorzystane w klipach zapłacili tantiemy autorom. Ja wątpię (szczególnie, jesli nie zadbali o zdjęcia), ale to już jest problem agencji reklamowej, która to przygotowała.

 

Na razie "nielegalnie zamieszczone zdjęcia" na stronie należącej do Partii mieniącej się, wręcz wrzącej PRAWEM i SPRAWIEDLIWOŚCIĄ znikneły, a sama strona wygląda tak:

 

111dg0.jpg

 

Prawda, że komiczne to wszystko?

 

hehe Prawo i hehe Sprawiedliwość

Edited by umberto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm..

Czemu Ty się tak pieklisz?

I czemu pokazałeś tylko dolną połowę strony?

Może i nie są święci, może robią sporo głupot ale przynajmniej starają się wprowadzić uczciwość w życie publiczne.

A wtedy najłatwiej ich wyśmiać i wytknąć wszelkie potknięcia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm..

Czemu Ty się tak pieklisz?

I czemu pokazałeś tylko dolną połowę strony?

 

Hmm, może dlatego, że właśnie tutaj zdjęli zdjęcia? hmm? A czemu zdjęli? Bo może nie były prawie i sprawiedliwie zamiesczone? Gratuluje zrozumienia artykułu z Gazety, BTW, skoro się dopytujesz o takie rzeczy

Share this post


Link to post
Share on other sites

bradiaga tak tak.Tak wprowadzali uczciwosc ze w mielismy leppera jako wicepremiera,samobojstwo blidy,lipca w areszcie i mase innych zajs prawych i sprawiedliwych

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×