Jump to content
korneliusz.com

Ładne kwiatki.pl

Recommended Posts

Dostałem maila, że domena kwiatki.pl jest przechwycona, klikam linka z nadzieją, że zalicytuję, a tu znowu heden.pl, który miał się ponoć zająć opcjami. :)

 

Jak myślicie ile osiągnie? ;)

 

Stawiam że 50K. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem maila, że domena kwiatki.pl jest przechwycona, klikam linka z nadzieją, że zalicytuję ...

 

Licytuj :)

 

A co ja poradzę na to, że wtedy kiedy większość zakładała opcje na ciekawe domeny (1.02.2008) ja nie wiedziałem co to domena i opcja? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dostałem maila, że domena kwiatki.pl jest przechwycona, klikam linka z nadzieją, że zalicytuję, a tu znowu heden.pl, który miał się ponoć zająć opcjami. :)

 

Jak myślicie ile osiągnie? ;)

 

Stawiam że 50K. ;)

 

no to witam w klubie ;) co mi jakas fajna domena wpadnie w oko to sie zaraz pojawia Heden.pl i pozamiatane :P

ostatnio wiekszosc fajnych domen zwija, chyba trzeba isc na przeczekanie, poczekac az sie wypsztyka z kasy albo co ;) moze na jakis urlop by sobie poszedl na chwile i dal ludziom pare domen przygarnac ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
no to witam w klubie ;) co mi jakas fajna domena wpadnie w oko to sie zaraz pojawia Heden.pl i pozamiatane ;)

ostatnio wiekszosc fajnych domen zwija, chyba trzeba isc na przeczekanie, poczekac az sie wypsztyka z kasy albo co ;) moze na jakis urlop by sobie poszedl na chwile i dal ludziom pare domen przygarnac ;)

Też czekam, ale chyba mu się nigdy nie skończy. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
ostatnio wiekszosc fajnych domen zwija, chyba trzeba isc na przeczekanie, poczekac az sie wypsztyka z kasy albo co :)

Czekaj tatka latka ;)

 

Cieszcie się, że mamy tylko Hedena w swoim gronie jako inwestora(no jest jeszcze Czarodziejka z Księżyca) bo gdyby inni z kasą zaczeliby pakować pieniądze w domeny, zamiast w beznadziejne inwestycje przynoszący straty, to większość domainerów nie miałaby szans na kupno wartościowej domeny na aukcji. Dzięki temu że grono inwestorów domenowych jest tak małe, to nawet ja, który nie uczestniczę zazwyczaj w aukcjach, miałem szansę na kupno fajnych domen w ekstra cenie. Drapieżni inwestorzy, kosiliby wszystko wartościowe co pojawia się na aukcjach, dlatego tak ważne jest aby zbudować portfolio, zanim na ten rynek wkroczą ludzie którzy mogliby zagrozić nawet hedenowi.

 

Internet wciąż się rozrasta i wciąż powstają i upadają nowe serwisy, ale zeby one mogły funkcjonować, potrzebny jest adres internetowy, dlatego branży domenowej nigdy nie będzie grozić krach i upadek.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ubiegles mnie Daniel:)

Haha - też miałem wrzucić kwiatki2012.pl, ale pomyślałem, że na Allegro na pewno wymyślą coś lepszego :)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzięki temu że grono inwestorów domenowych jest tak małe, to nawet ja, który nie uczestniczę zazwyczaj w aukcjach, miałem szansę na kupno fajnych domen w ekstra cenie.

Jak to się odnosi do Twojego awatara?

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak to się odnosi do Twojego awatara?

Swoją drogą bardzo fajny ten avatar :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
To jak tatuaż, przypomina że Domaining nie jest łatwą drogą i często jest pod górę :)

Mi się on trochę kojarzy z syzyfową pracą ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czekaj tatka latka ;)

 

Cieszcie się, że mamy tylko Hedena w swoim gronie jako inwestora(no jest jeszcze Czarodziejka z Księżyca) bo gdyby inni z kasą zaczeliby pakować pieniądze w domeny, zamiast w beznadziejne inwestycje przynoszący straty, to większość domainerów nie miałaby szans na kupno wartościowej domeny na aukcji. Dzięki temu że grono inwestorów domenowych jest tak małe, to nawet ja, który nie uczestniczę zazwyczaj w aukcjach, miałem szansę na kupno fajnych domen w ekstra cenie. Drapieżni inwestorzy, kosiliby wszystko wartościowe co pojawia się na aukcjach, dlatego tak ważne jest aby zbudować portfolio, zanim na ten rynek wkroczą ludzie którzy mogliby zagrozić nawet hedenowi.

 

Internet wciąż się rozrasta i wciąż powstają i upadają nowe serwisy, ale zeby one mogły funkcjonować, potrzebny jest adres internetowy, dlatego branży domenowej nigdy nie będzie grozić krach i upadek.

 

Niestety nie da sie tego uniknac, sami szukajac klientow promujemy te branze a coraz wyzsze ceny generykow mamia kolejnych zadnych zarobku zdobywcow. Sami przeciez chcemy kupic tanio a sprzedac drogo, trzeba chyba spoldzielnie jakas zalozyc inwestycyjna... Heden.pl vs. Reszta Swiata :)

Zauwazylem ze robi sie coraz tloczniej, teraz nawet o pol ninje trzeba sie bic na dropped. Zbliza sie koniec raju dla drobnych inwestorow... czuje, ze niebawem pojawia sie i w Polsce Fundusze Inwestycyjne koszace wszystko jak leci. Tak wiec spieszmy sie zgarniac domeny, tak szybko odchodza... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się on trochę kojarzy z syzyfową pracą :)

 

DD

Dokładnie. W oryginale grafiki, Syzyf zmaga się w wielkim głazem a ja troszkę to przerobiłem na takiego Syzyfa z 21 wieku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
... zanim na ten rynek wkroczą ludzie którzy mogliby zagrozić nawet hedenowi.

 

Hedenowi może zagrozić tylko Head & Shoulders...

 

HeadShoulders2in1.jpg

 

 

Ale oni chyba długo nie będą inwestować w .plki :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sami przeciez chcemy kupic tanio a sprzedac drogo, trzeba chyba spoldzielnie jakas zalozyc inwestycyjna... Heden.pl vs. Reszta Swiata

 

Przesadzasz. Ja się nie znam na domenach. Kupuję je od kwietnia tego roku i jak wielu wie większość moich zakupów to okropne :) Jest tutaj kilka osób wydających znacznie więcej i mających 1000 razy lepsze portfolia ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
...Jest tutaj kilka osób wydających znacznie więcej i mających 1000 razy lepsze portfolia :)

Tyle, że PR u nich ciszej pracuje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×