Jump to content
korneliusz.com

Ładne kwiatki.pl

Recommended Posts

DOMENA: kwiatki24.pl

id abonenta: tdc1905774521414 (osoba fizyczna)

serwery nazw: ns2.fastpark.net.

ns1.fastpark.net.

utworzona: 2008.03.21 04:36:11

ostatnia modyfikacja: 2008.03.21 04:36:11

Kurcze a już myślałem że zarobię miliony ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cieszą takie ceny, gdy są udekumentowane - jak w tym przypadku bo podnoszą wartość całego rynku domen. Szkoda tylko, że dobry generyk znów trafi na sedo, pewnie na kilka lat, a nie do EU, ale to już prawo nabywcy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pierwszy rzut oka można tej domeny nie docenić, ale lepsze mogą być tylko kwiaty.pl i kwiaciarnia.pl, które napewno tanio nie zostaną sprzedane. Pozatym "kwiatki" to miła nazwa (a o to przecież w kwiatach chodzi) i jest brandable. Kwiaty wysyłane przez Internet to bardzo smakowity rynek - umowy podpisywane są z lokalnymi kwiaciarniami i to one zajmują się przygotowaniem i wysyłką kwiatów. Jedyne co jest potrzebne to dobry marketing, czyli domena, corporate identity, reklama. Warunki tego biznesu bardzo pozytywnie (dla nas - domainerów) wpływają na cenę domen w tej branży. Jednak tutaj tylko bardzo dobre domeny mają szanse na klienta końcowego z walizką pełną euro...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szkoda tylko, że dobry generyk znów trafi na sedo, pewnie na kilka lat, a nie do EU, ale to już prawo nabywcy.

 

Pomimo tego, że domena posiadała naprawdę paskudne statystyki, praktycznie od samego początku jak tylko się jej pozbyłem, żałowałem tej decyzji .

Teraz kwiatki*pl jest znowu u papy i papa już jej nikomu nie odda ;) .

 

papa*pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomimo tego, że domena posiadała naprawdę paskudne statystyki, praktycznie od samego początku jak tylko się jej pozbyłem, żałowałem tej decyzji .

Teraz kwiatki*pl jest znowu u papy i papa już jej nikomu nie odda ;) .

 

Aha, czyli zostałem zmylony za sprawą wrednego mechanizmu dropped pozwalającemu na zmianę nicków bez żadnych ograniczeń. Postaram się o tym pamiętać na przyszłość.

Share this post


Link to post
Share on other sites
MAriusz, dla mnie w tym przypadku inwestowaniem to byloby kupno 4 generykow po 4500zl (przykladodowe domeny nawet na AM lub MD :P ), gdzie kazdy bylby rownie dobry a nawet lepszy od kwiatki.pl :P

 

Ale to tylko moje zdanie

 

To ja poiproszę na PW oferty równie dobrych generyków a nawet lepszych w cenie 4,5k ;)

 

EDIT:

Aha tylko poczekajcie bo muszę skrzynkę opróżnić żeby się nie zapchała ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na priv bo inaczej Keyword kupi ;)

 

A to w takim razie tym bardziej tutaj rozpruję swój worek z nindżami.. może jakieś marne 10k E per domena mi wpadnie.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Na priv bo inaczej Keyword kupi ;)

 

Lub przyjedzie czarną Wołgą i odbierze przemocą :P .

Przesadzasz, jak zwykle .

Ja chciałbym kiedyś wreszcie sprzedać jakąś domenę ;) .

Na MD taki pan opowiadał "jak nie robić startup-ów" oraz jakie domeny należy przygarniać . I tak właśnie chcę robić (tak jak ten pan mówił) .

Mam domenę fotkaTV*pl, może ktoś ma jakieś wykorzystanie dla niej :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam domenę fotkaTV*pl, może ktoś ma jakieś wykorzystanie dla niej ;) .

 

Postaw serwis "Ja i mój telewizor" gdzie każdy będzie umieszczał fotki swojego ukochanego telewizorka :P

 

EDIT:

Ta Twoja "czarna wołga" nie jest taka najgorsza ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×