Jump to content
korneliusz.com

Ładne kwiatki.pl

Recommended Posts

Jeśli osoba posługuje się tym samym nickiem jako sprzedawca to wiem kto jest nabywcą.

Zwycięzcę zapraszamy na scenę, do klawiatury, by napisał kilka zdań ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chyba widać kto kupił. Tak jak pomylił adwokaci.pl z prawnicy.pl, tak teraz pewnie pomylił kwiatki.pl z kwiaty.pl. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba widać kto kupił. Tak jak pomylił adwokaci.pl z prawnicy.pl, tak teraz pewnie pomylił kwiatki.pl z kwiaty.pl. ;-)

 

No to ładne kwiatki.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

@heden.pl za 17990zł mozesz kupic baaaardzo duzy bukiet kwiatów i sadze ze zona bedzie rowniez baaardzo zadowolona ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
@heden.pl za 17990zł mozesz kupic baaaardzo duzy bukiet kwiatów i sadze ze zona bedzie rowniez baaardzo zadowolona ;)

 

Kobiety lubią kwiaty ale to chyba byłaby już przesada ;) w mniemaniu samej kobiety

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja mam propozycję.

Może dropped.pl wyjątkowo obniży opłatę karną 100% od nieopłacenia domeny np na 20%. Uwolnimy inwestora od zakupu takiej ;) ;) za 18k a ja ją kupię w cenie takiej jakby nie było ofert tego licytującego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja mam propozycję.

Może dropped.pl wyjątkowo obniży opłatę karną 100% od nieopłacenia domeny np na 20%. Uwolnimy inwestora od zakupu takiej ;);) za 18k a ja ją kupię w cenie takiej jakby nie było ofert tego licytującego :P

Regulamin święta rzecz.

Chyba, że Michau właśnie ogłasza poprawki a nie przez pisanie tego postu nie zauważam tego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chyba widać kto kupił. Tak jak pomylił adwokaci.pl z prawnicy.pl, tak teraz pewnie pomylił kwiatki.pl z kwiaty.pl. ;-)

 

Panowie, domaining to dosyć skomplikowana i złożona materia . Przedwcześnie wyciągnięte wnioski mogą przeszkodzić w optymalnym podejściu do tego biznesu . Ja na przykład cały czas się uczę i uważam, iż pomimo tego wiem niewiele .

Pomoże Wam to jeśli Was zapewnię, że za domenę adwokaci*pl została już w międzyczasie zaoferowana kwota 40k € ?, lub że licytujący w aukcji domeny kwiatki był skłonny zapłacić za nią 50k PLN .

Odrobina dystansu nam wszystkim się bardzo przyda ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pomoże Wam to jeśli Was zapewnię, że za domenę adwokaci*pl została już w międzyczasie zaoferowana kwota 40k € ?, lub że licytujący w aukcji domeny kwiatki był skłonny zapłacić za nią 50k PLN .

 

Michał będzie niepocieszony ;)

 

EDIT:

Przy takich informacjach mogłeś przyczynić się do kolejnego rekordu sprzedaży .pl np. ~40k ;)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Michał będzie niepocieszony ;)

 

To może zatrudni Gosię do następnej aukcji. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem skąd czerpiesz takie otrzeźwiające newsy ale czuję, że spod strzech polskich WSI ;)

 

WSI24

Edited by Luke4U

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie twierdzę że, kupujący może na tej domenie kiedyś zarobic.. ale na dzień dzisiejszy mocno przepłacił. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
EDIT:

Przy takich informacjach mogłeś przyczynić się do kolejnego rekordu sprzedaży .pl np. ~40k ;)

 

Czy aby na pewno, wystarczająco dokładnie przyjrzałeś się aukcji, w której brałeś udział ? ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie twierdzę że, kupujący może na tej domenie kiedyś zarobic.. ale na dzień dzisiejszy mocno przepłacił. ;)

 

Keyword wg mnie ma rację.

Co prawda nie są to kwiaty.pl ale pisał kiedyś za ile były do kupienia swego czasu. Jak dla mnie nie ma lepszej w tej branży. Jest co prawda kwiaciarnia.pl ale jest zdecydowanie dłuższa i może się mylić z kwiaciarka.pl ;) Pozostaje tylko pogratulować zakupu.

Domena jest jedna i jak ktoś będzie chciał na niej oprzeć swój biznes to zapłaci dużo więcej niestety :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie twierdzę że, kupujący może na tej domenie kiedyś zarobic.. ale na dzień dzisiejszy mocno przepłacił. ;)

 

Co się dziwisz, starszy człowiek .

Fachowo to się nazywa demencja starcza ;) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie twierdzę że, kupujący może na tej domenie kiedyś zarobic.. ale na dzień dzisiejszy mocno przepłacił. ;)

 

A czym innym jest inwestowanie? Zbyt piękne by było kupowanie i od razu sprzedawanie z "przebitką" 100 %

Share this post


Link to post
Share on other sites

A wiecie że e-kwiatki.pl , kwiatki24.pl już od dawna zajęte? ;)

 

Szkoda, chciałem zarejestrować i sprzedać na Allegro. Jeszcze tylko kwiatki2012.pl zostały wolne ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A czym innym jest inwestowanie? Zbyt piękne by było kupowanie i od razu sprzedawanie z "przebitką" 100 %

 

MAriusz, dla mnie w tym przypadku inwestowaniem to byloby kupno 4 generykow po 4500zl (przykladodowe domeny nawet na AM lub MD ;)), gdzie kazdy bylby rownie dobry a nawet lepszy od kwiatki.pl ;)

 

Ale to tylko moje zdanie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wyobrażam sobie co by się działo gdyby kwiaty.pl nie zostały przedłużone ...

Zabieram te sny pod poduszkę bo ponoć warto mieć marzenia ( złudzenia ? ) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×