Jump to content
DD

strefabiznesu.pl

Recommended Posts

Bardzo ładna domenka, ale mi się podoba.

 

Wyceny sie nie podejmę bo jest warta kika k a może więcej.

Aż prosi się by coś pod nią było.

Share this post


Link to post
Share on other sites
No bez przesady, nie jest znowu taka super, zeby dawac za nia kilka K. Zgrabna i tyle. Do 1K max.

 

*biznesbaza.pl

 

przychylam się do tej opinii

Share this post


Link to post
Share on other sites
strefabiznesu.pl - na ile wyceniacie?

 

Realnie :rolleyes:

Realnie nie dałbym za nią 1k PLN.

 

Ale tak bardziej realnie to powiedz Danielu jaka ofertę dostałeś na ND ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Często domainerzy wyceniają domeny na zasadzie "czy mi się podoba" a przecież najważniejszy jest klient końcowy i jego portfelowa opinia. Myślę że niskie/średnie x.xxx można wziąć od zainteresowanego klienta, bo przecież magia słowa "biznesu" działa :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

właśnie. Musi być klient końcowy. I to właśnie dla niego musi to być domena najlepsza jaką mógłby sobie wymarzyć. Jeśli jest klient na domenę, to każdą można sprzedać za xx.xxxzł albo USD. Ale musi być klient. Osobiście wyceniam domenkę na max. 500 zł. Przepraszam, że tak nisko.

Pozdrawiam

Krzysztof

Share this post


Link to post
Share on other sites

Strefabiznesu.pl brzmi zdecydowanie przyjaźniej niż businesszone.pl a skoro jest strefasexu.pl i powstaje strefafinansow.pl , to stawiam na min. średnie x.xxx PLN.

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
Strefabiznesu.pl brzmi zdecydowanie przyjaźniej niż businesszone.pl a skoro jest strefasexu.pl i powstaje strefafinansow.pl , to stawiam na min. średnie x.xxx PLN.

Ktoś podsłuchał i zarezerwował IDNa :rolleyes:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ktoś podsłuchał i zarezerwował IDNa ;)

Tak było, jest i będzie na tym forum :rolleyes:

Takim refleksem i zmysłem jak niektórzy tu obecni nie pogardziłby najlepszy samuraj ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tak było, jest i będzie na tym forum :rolleyes:

Takim refleksem i zmysłem jak niektórzy tu obecni nie pogardziłby najlepszy samuraj ;)

Sam bym ją regnął, ale było za późno ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
strefabiznesu.pl - na ile wyceniacie?

 

Jest to typowy przykład dosyć atrakcyjnej domeny "fantazyjno-generycznej" .

Pozostaje tylko problem określenia wymiernej wartości wspomnianej przeze mnie "atrakcyjności" tego adresu (najrzetelniej dokona tego potencjalny zainteresowany ) .

Przykład . Przed kilkoma dniami dropped przechwycił i zarejestrował mi domenę gymnasium*pl (nikt poza mną jej nie chciał) . W tym tygodniu zgłosił się do mnie klient, przekonany co do tego, iż jest to domena idealnie nadająca się na firmowanie dużego klubu fitness w Łodzi . Gdyby nie moje powalone ceny, pewnie byśmy się już dawno dogadali :rolleyes: .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przed kilkoma dniami dropped przechwycił i zarejestrował mi domenę gymnasium*pl (nikt poza mną jej nie chciał) . W tym tygodniu zgłosił się do mnie klient, przekonany co do tego, iż jest to domena idealnie nadająca się na firmowanie dużego klubu fitness w Łodzi . Gdyby nie moje powalone ceny, pewnie byśmy się już dawno dogadali ;) .

 

He, a to ciekawe. W moim mieście jest fitness/siłownia/aerobik/itd Club o nazwie GymNess. Coś jest na rzeczy - chyba od GYMnastyky :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Realnie nie dałbym za nią 1k PLN.

 

Ale tak bardziej realnie to powiedz Danielu jaka ofertę dostałeś na ND :)

Ostatnia oferta (po drobnych negocjacjach) to 12 tys. PLN.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ostatnia oferta (po drobnych negocjacjach) to 12 tys. PLN.

 

DD

hehe, a u mnie klienci uciekają kiedy na zapytanie odpowiadam "1 000 PLN" To tyle z mojego pseudodomainingu :)

 

#przewodnikbiznesowy.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przykład . Przed kilkoma dniami dropped przechwycił i zarejestrował mi domenę gymnasium*pl (nikt poza mną jej nie chciał) . W tym tygodniu zgłosił się do mnie klient, przekonany co do tego, iż jest to domena idealnie nadająca się na firmowanie dużego klubu fitness w Łodzi . Gdyby nie moje powalone ceny, pewnie byśmy się już dawno dogadali :) .

Na wyobraźnie zadziałała mu chyba sieć "Gymnasion". :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak Wy to robicie? :)

Tu nie ma jakiejś "magii" :) Wystarczy zbiór w miarę sensownych domen i sporo cierpliwości. Najlepiej dać możliwość Klientowi, żeby sam się zgłosił po domenę..

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Tu nie ma jakiejś "magii" :) Wystarczy zbiór w miarę sensownych domen i sporo cierpliwości. Najlepiej dać możliwość Klientowi, żeby sam się zgłosił po domenę..

 

DD

Dokładnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×