Jump to content
DD

strefabiznesu.pl

Recommended Posts

Gratuluję. Skoro cena wzrosła, to ze sporą pewnością można stwierdzić, że oferent nie czaił się, i pytał o domenę bez przykrywki. I jest to duża firma, także został ustanowiony swoisty górny pułap, co wcale nie jest aż tak optymistyczne, choćby dla osób, które wystawiały ceny na ostatnie targi medialne . ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pulapy zaleza od domeny.

 

Kino.pl poszlo za 150 tys a pewno sprzedaloby sie moim zdaniem spokojnie za 250-300 tys. Przy tej cenie wiekszosc cen na targach medialnych byla "niska".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ani ja sprzedawalem ani ja kupowalem kino tylko daje przyklad, ktory troche znam bo sie spoznilem z zakupem ^_^

Share this post


Link to post
Share on other sites
I jest to duża firma, także został ustanowiony swoisty górny pułap, co wcale nie jest aż tak optymistyczne, choćby dla osób, które wystawiały ceny na ostatnie targi medialne . ^_^

Jeśli został ustanowiony jakiś górny pułap to chyba tylko dla domen typu strefa.........pl ;) Ale myślę, że w takiej cenie każdy chętnie sprzeda swoją "strefową" domenę ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli został ustanowiony jakiś górny pułap to chyba tylko dla domen typu strefa.........pl ^_^ Ale myślę, że w takiej cenie każdy chętnie sprzeda swoją "strefową" domenę ;)

 

DD

Ja już podwyższyłem dwukrotnie cenę za muzostrefa*pl

 

Takie wątki pokazują, że każda domena znajdzie swojego amatora :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
DD zajmujesz się brokeringiem?

Jeszcze nie, ale zastanawiam się jak wykorzystać domenę BrokerDomen.pl ^_^

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Niezła kwota Daniel, gratuluję!

 

Jeszcze nie, ale zastanawiam się jak wykorzystać domenę BrokerDomen.pl ^_^

Trzeba było zadbać o domenę zanim reklamowałem adres brokerdomen@gmail.com na forum ;) Na pewno Rafałowi by się przydała ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratulacje!

 

Zastanawiam się jak wykorzystać domenę BrokerDomen.pl ^_^

 

DD

 

Z pewnością dobrze tą domenę zagospodarujesz.

Pozdrawiam

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak BTW to brokerdomen.pl to jedna z moich pierwszych domen, jakie nabyłem na rynku wtórnym. A było to jakieś 2 lata temu.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
- dla poszukiwaczy : wolna jeszcze strefazgniotu.pl ^_^

Strefalotów piszesz ...

Ładne uzupełnienie strefaturystyki.pl ;)

Dzięki ;)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gratuluję udanej sprzedaży - fajna kasa za średniej urody domenę. Nie przypisywałbym jednak DD ponadludzkich zdolności negocjacyjnych, bo dobre sprzedaże to zazwyczaj odpowiedni klient. Firma która planuje serwis pod konkretną domenę - przyparta do muru płaci właśnie tak duże pieniądze. Prawdziwego negocjacyjnego magika można zobaczyć tutaj: http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=107346

 

^_^

Edited by domainer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×