Jump to content
MariuszPN

Nowe serwisy O2.pl

Recommended Posts

Co masz na myśli, pisząc "bezpieczne pobieranie"? Chodzi o ten instalator DP? Jeśli tak, to po prawej masz zawsze dostęp do bezpośrednich linków do czystych instalatorów, takich jakie są udostępniane przez producentów.

 

Dokładnie, chodziło mi o instalator. Wiem, że można pobrać czyste instalki, ale tuż po wprowadzeniu zmian było to bardzo nieczytelne. Poza tym priorytetowo serwis traktuje właśnie instalatora. Nie ma co prawda żadnego zagrożenia z jego strony, ale przypomina mi on czasu dialerów...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bo ja wiem? Osobiście nowy wygląd lepiej mi się podoba niż poprzedni. Ten jest przynajmniej dostosowany do różnych rozdzielczości. Poprzedni musiałem ręcznie "kastrować" poprzez własne css, bo mi się na małym ekranie nie mieścił (1280px szerokości!). Jedyne czego w nowym układzie brakuje, to całych artykułów na głównej, jak to było dawniej. No i obecne wplątanie blogów w newsy. A często bywają tak lakoniczne i denne, że aż wstyd to czytać, a co dopiero się pod tym podpisywać. Nie znaczy, że jest źle - chip.pl to dopiero dno oceaniczne :)

 

Odnośnie tej transakcji, to tak jak umberto napisał, chodzi o przychody z reklam i o "zasięg". I tak merytoryki za wiele na dp juz nie ma, więc nawet jak kiedyś ludzie od pudelka przejmą dział newsów, to zbyt wiele się nie zmieni. Na razie szybkie zmiany, jakich można oczekiwać, to większa ilość reklam na DP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×