Jump to content
DD

dobryfachowiec.pl

Recommended Posts

Różne nindże już dawałem do wyceny, ale takiej jeszcze nie ;)

 

Na ile wyceniacie domenę dobryfachowiec.pl

 

Będę wdzięczny za Wasze wyceny! :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

W tym wypadku według mojego zdania allegro bardzo dobrze pasuje do wyceny tej domeny od 1zł bez minimalnej .. ;)

Ale i tak sądzę, że jakiś domainer z di będzie chciał mieć domenę po Tobie. Takie małe trofeum.... :P

 

0 zł

Share this post


Link to post
Share on other sites

no wreszcie DD :P ładna ;)

musiałeś długo wertowac swoje zbiory żeby wynaleźć to cudo i by pozwolić nam choć przez moment poczuć się lepiej ;)

 

 

 

ps. pewnie zaraz i tak sie okaże, że zgłosił sie do ciebie Polski Związek Dobrych Fachowców z oferta zakupu na 25k, ale tymczasem.... trwaj chwilo, trwaj :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem nie jest to ;) . To jest logiczna domena dwuwyrazowa. Zastosowanie może znaleźć jako katalog firm/fachowców od różnych usług.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dla mnie fachowiec, to fachowiec, czyli dobry. Dobry fachowiec, to takie maslo maslane. Zly specjalista nie jest juz dla mnie fachowcem. ;)

Co nie zmienia faktu, ze moze ktos sie na nia skusi, tym bardziej, ze kazdy uwaza sie za fachowca i odroznienie partacza od prawdziwego fachowca mozliwe jest dopiero po wykonanej usludze. :P

PrawdziwyFachowiec.pl jest wolna. ;)

Edited by SELES

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milion pięćset sto dziewięćset :blink:

 

Trzeba zapamiętać ten wątek żeby można było wspominać, że nie wszystkie domeny Daniela są w tym dziale przeszacowane :D

 

Podpisuję się pod postem Seles'a.

Chociaż są podobne serwisy: dobremeble.pl , dobryrodzic.pl , ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę się pastwicie nad domeną. Osobiście dla mnie termin fachowiec to po prostu człowiek od.... naprawy hydrauliki, zamków, elektryki itp. To czy jest mistrzem w swoim fachu to inna sprawa.

 

Fachowcy już dawno wyjechali z kraju - zostali tylko partacze. Takie hasło coraz częściej słyszę na ulicy.

Reasumując - i myślę, że sporo osób się ze mną zgodzi - fachowiec to człowiek od lub do czegoś.

Myślę, że o taką definicję chodziło autorowi wątku, tym bardziej (w świetle powyższego) dobryfachowiec może być w cenie i w dzisiejszych czasach.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Domena znalazła nowego nabywcę za 8 tys. PLN :)

Kolejna nazwa zostanie sensownie zagospodarowana :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena znalazła nowego nabywcę za 8 tys. PLN :)

Kolejna nazwa zostanie sensownie zagospodarowana :P

 

DD

 

przepraszam, jak to sie robi? :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena znalazła nowego nabywcę za 8 tys. PLN :)

Kolejna nazwa zostanie sensownie zagospodarowana :P

 

DD

 

Daniel, jestem pełen podziwu. Czy powiesz ile ofert dziennie otrzymujesz,

mając tyle domen?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy powiesz ile ofert dziennie otrzymujesz, mając tyle domen?

Różnie, czasami kilka dziennie, czasami jedną albo wcale... ale zazwyczaj kilka dziennie :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

jesli fachowca sprzedales za 8k to jak mogles puscic private za 8,5?;]

 

kierwa jaka dniowka;] 16 kafli przy wkladzie....dzieki dopingujesz mnie i to mocno:)

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites
jesli fachowca sprzedales za 8k to jak mogles puscic private za 8,5?

 

kierwa jaka dniowka;] 16 kafli przy wkladzie....dzieki dopingujesz mnie i to mocno:)

Pieniądze to nie wszystko :P Liczy się jeszcze timing i inne kwestie. Co do wycen - wartość domeny ciężko określić. Obie domeny przez większość zostały wycenione na :):P co pokazuje jak wycena jest trudna :P Mnie te kwoty satysfakcjonowały, więc sprzedałem. Szczególnie, że wiem na co je przeznaczę :P

 

A co do tej dniówki - na takie oferty pracuje się czasami całymi tygodniami (no albo przynajmniej dniami ;). No i trzeba pamiętać, że najwięcej pracy wkłada się w budowanie odpowiedniego portfolio. Sama sprzedaż domen to już najprostsza część pracy ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiem,wiem.Ja jestem nowym domainerem(jelsi moge sie tak chocby w 5% nazwac).Dopiero buduje swje portfolio.Na pocztaku same ninje ale teraz udaje mi sie wyszukac juz coraz lepsze domeny.Cale szczescie ze domena daje mozliwosci przetrzymania jej rok i przez ten czas dokladnego przemyslenia co i jak.Na razie mam ok.100 sztuk i mam apetyt na nastepne 300.

 

Poprost mnie dzisiaj zdopingowales.Pojawila sie zazdrosc oczywiscie na zdrowych zasadach:)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po prostu mnie dzisiaj zdopingowales.Pojawila sie zazdrosc oczywiscie na zdrowych zasadach:)

Właśnie dla tego dopingu piszę tutaj te informacje :) No i po to, żeby pokazać, że nawet największa potwora może znaleźć swojego amatora (czytaj - klienta końcowego).

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Coś czuję, że będzie tu konkretny serwis, skoro ktoś położył za nią ładny pliczek :)

 

Może ktoś ma ochotę?

 

dobryfahowiec.pl jest wolna, rejestruj

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może ktoś ma ochotę?

 

dobryfahowiec.pl jest wolna, rejestruj

Słuszna uwaga - zarezerwowałem dla klienta. Jak będzie chciał to sobie kupi po cenie regfee :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, przy takich transakcjach to ja się wcale nie dziwię, że puszczasz takie np. N...I..........pl, której w dodatku nikt inny też nie chciał (czyt. nie dodał do złapania), a która okazała się być warta 4k netto. Żaden pieniądz w porównaniu z dobrym fachowcem czy prywatnymi ekwitami. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
No tak, przy takich transakcjach to ja się wcale nie dziwię, że puszczasz takie np. N...I..........pl, której w dodatku nikt inny też nie chciał (czyt. nie dodał do złapania), a która okazała się być warta 4k netto. Żaden pieniądz w porównaniu z dobrym fachowcem czy prywatnymi ekwitami. ;-)

Potrzeba wielu domainerów, żeby odkryć wartość wszystkich domen :) Zresztą - dla jednych śmieci, dla innych rarytasy :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena znalazła nowego nabywcę za 8 tys. PLN :P

Kolejna nazwa zostanie sensownie zagospodarowana :P

 

DD

 

DD albo robisz sobie PR i wkręcasz nam wszystkim ściemę ;)

albo jesteś czarnoksiężnikiem VooDoo, Kaszpirowskim i Coperfieldem w jednej osobie, skoro sprzedajesz takie domeny w takiej cenie :)

 

(w przypadku opcji 2, stawiam sobie ołtarzyk z twoim zdjęciem bo od dziś będziesz moim idolem :P;) )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Adin, dwa, tri - twoje domeny robią się coraz droższe, cityry, piat - zgłaszają się pierwsi kupcy z walizkami pieniędzy..

 

to proste :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×