Jump to content
DD

dobryfachowiec.pl

Recommended Posts

Przyjemna domena i jeszcze przyjemniejsza transakcja :) Gratulacje! Dobry deal związany z nie super rewelacyjną domeną (nie generykiem) daje chyba najwięcej satysfakcji..

 

Proponuje przenieśc temat do działu Sprzedane :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyjemna domena i jeszcze przyjemniejsza transakcja :) Gratulacje! Dobry deal związany z nie super rewelacyjną domeną (nie generykiem) daje chyba najwięcej satysfakcji..

 

Proponuje przenieśc temat do działu Sprzedane :P

 

lepiej do działu Cuda, Wianki :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
...albo jesteś czarnoksiężnikiem VooDoo, Kaszpirowskim i Coperfieldem w jednej osobie, skoro sprzedajesz takie domeny w takiej cenie :)

 

Albo jest dobrym fachowcem w tym fachu :P

 

Przyznam, że jestem bardzo zaskoczony.

Tym bardziej, że mógł sobie znaleźć podobnego fachowca na rynku pierwotnym, tyle, że zamiast dobry byłby super, extra, najlepszy albo coś podobnego .

 

Przyjmij i moje gratulacje !

 

Jest tylko mały problem - Twoje domeny nadal będą wyceniane bardzo wysoko jakiekolwiek by nie były :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przyznam, że jestem bardzo zaskoczony.

Tym bardziej, że mógł sobie znaleźć podobnego fachowca na rynku pierwotnym, tyle, że zamiast dobry byłby super, extra, najlepszy albo coś podobnego .

Myślę, że nabywca doskonale wiedział co robi. Negocjacje wyglądały bardzo profesjonalnie a działalność firmy jest powiązana z nazwą domeny. Duże korporacje mogłyby się uczyć od takich firm. Innymi słowy - wróżę sukces temu serwisowi ;)

 

Jest tylko mały problem - Twoje domeny nadal będą wyceniane bardzo wysoko jakiekolwiek by nie były :P

Nie ma obaw - wrzucę parę :):P od czasu do czasu dla zmylenia :P

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adin, dwa, tri - twoje domeny robią się coraz droższe, cityry, piat - zgłaszają się pierwsi kupcy z walizkami pieniędzy..

 

to proste :)

 

DD

 

Cos w tym jest. Mysle, ze przede wszystkim nalezy byc cierpliwym, nawet co do takich domen, a nie wciskac cos komus na sile np. poprzez mailing [mysle ze w tym przypadku klient zglosil sie pierwszy]. Wiele razy juz zreszta bylo na ten temat pisane, i o ile DD nie przedluza takich domen jak chociazby peron.pl to dobryfachowiec.pl, o ile zostal zakupiony przez nowego wlasciciela po uplywie pierwszego roznego okresu abonamentowego, okazal sie przebijac wspomniana czysto generyczna domene trzykrotnie :P wiec z pewnoscia wart byl przedluzenia. Warto wiec czekac na klienta koncowego, pisal tez o tym dzisiaj z tego co pamietam Heden.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałbym tylko dodać, że domena według mnie nie była taka zła jak poprzednicy się rozpisywali, gdyż ma swoje plusy, ale do wyceny pewnie też bym ostrożniej podszedł. Gratuluję!

Share this post


Link to post
Share on other sites
gdzie najczesciej wystawiacie domeny na sprzedaz ??

 

wystawia ktos na allegro ?

 

prosze o porade

 

Poczytaj trochę forum, użyj opcji "szukaj" - tu naprawdę jest mnóstwo informacji, wystarczy trochę dać z siebie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kolejna osoba pytała się o tę domenę - czy wszyscy nagle chcą zrobić serwis o fachowcach? ;) Na szczęście to już nie mój problem, bo i domena nie moja ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kolejna osoba pytała się o tę domenę - czy wszyscy nagle chcą zrobić serwis o fachowcach? ;) Na szczęście to już nie mój problem, bo i domena nie moja ;)

Zawsze możesz mu pomóc podsyłając namiary do kogoś kto ma lub testuje podobne, np. extrafachowiec.pl i ekstrafachowiec.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powtórzę się raz kolejny: piękna umiejętność przerabiania ;) na złoto!

(chociaż ninję przywołuję tutaj symbolicznie, bo "dobryfachowiec" to nie jest zła fraza)

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×