Jump to content
przemowild

24 czy Online

  

34 members have voted

  1. 1. 24 czy Online

    • 24
      21
    • OnLine
      13


Recommended Posts

Każdy dodatek online, 24, e, itp. psuje domeny pod względem pozycjonowania i straty ruchu na rzecz domen bez dodatków. Ważna jest też sprawa wizerunkowa, dla mnie to domeny dla kombinatora-biedaka.

 

NIe każdy ma tyle pieniędzy, a i gdy pula domen mniejsza, szczególnie gdy ich wiekszość skupiona jest w jednych rękach to i monopol na tym łatwiej kiełkuje, a monopol to sie równa... (dopowiedzieć sobie w kwestii cen).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trudne są takie rozważania.

Ale spróbuję znaleźć analogię z życia wziętą i spojrzeć na to zagadnienie czysto teoretycznie podając przypadkową frazę.

 

Twoja kobieta24(.pl) zaczyna Cię nudzić i wkurzać ale jednak ma swoje plusy i jest dostępna 24 godziny na dobę a inna, wyjątkowo Cię pociągająca kobietaonline(.pl) mocno rozpala Twoje zmysły ale jest dostępna tylko wirtualnie.

Którą z nich wybierasz ?

 

Może jednak warto postarać by Twoja kobieta była dostępna bez przerwy i nie nudziła Cię ani nie wkurzała czyli zainwestować w kobieta(.pl) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
NIe każdy ma tyle pieniędzy, a i gdy pula domen mniejsza, szczególnie gdy ich wiekszość skupiona jest w jednych rękach to i monopol na tym łatwiej kiełkuje, a monopol to sie równa... (dopowiedzieć sobie w kwestii cen).

We wcześniejszym poście pisałem, że lepszym rozwiązaniem wydają mi się sensowne dwuwyrazowe frazy, które ludzie szukają np. pięknekobiety.pl. ;) Wiele łatwiej się takie domeny się pozycjonuje. Jak kogoś nie stać na kobieta.pl, to nie będzie go stać na wypozycjonowanie domeny kobieta24.pl, dla tej frazy.

Edited by sylyx.com

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie jestem pod wpływem Uszatka, znam to z autopsji. Każdy dodatek online, 24, e, itp. psuje domeny pod względem pozycjonowania i straty ruchu na rzecz domen bez dodatków. Ważna jest też sprawa wizerunkowa, dla mnie to domeny dla kombinatora-biedaka.

 

No to ciekawe co piszesz. Widzę, że nam tu rośnie nowa klasa wyższa. Zdaje się, że co niektórym od tego siedzenia przy kompie sie już w dupach poprzewracało. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a wracając do zagadnienia podstawowego,

to jeśli już miałbym wybierać, to z "dwojga złego" ;), wybrałbym

"kubaonline". Tak jakoś .., wizualnie mi pasuje ...

Edited by yarowa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A moze po prostu porownac ceny za jakie zostaly sprzedane domeny z roznymi przyrostkami -24, -online, e-, i-. W ten sposob powstalaby nieco bardziej realna skala oceniania.

 

Jakie sa wam znane dobre sprzedaze domen z przyrostkami? A moze znacie nawet pary typu kuba24/kubaonline, a moze nawet trojki ekomputer/komputer/komputeronline?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Uhm, to teraz czekamy aż Bartek wystawi wczasyonline.pl w celach porównawczych. ;-)

 

 

Myślę że najlepszym porównaniem byłyby ceny osiągnięte przez domeny online24.pl i 24online.pl. :D

 

haha :) Racja

 

btw. wczasy24 > wczasyonline :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
btw. wczasy24 > wczasyonline :D

 

To zależy dla kogo, jedni wolą mieć wczasy non-stop, a inni nigdzie się nie ruszą bez dostępu do sieci. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×