Skocz do zawartości
zyzak

antynikotyna.pl i kontrolajakości.pl i kiełbasawyborcza.pl

Promowane odpowiedzi

Co prawda oplacone, ale przelew jeszcze nie zaksiegowany, bedą na moim koncie w poniedziałek, nie ukrywam ,ze bardzo interesują mnie opinie na temat tych domen,dlatego piszę już dziś. Co o nich myślicie ?

Czytałem w necie ,ze na dzien dzisiejszy jakas tam korporacja testuje szcepionki antynikotynowe, niebawe zapowiada jej wprowadzenie, zdziwiłem się wpisując w wyszukiwarkę domen "antynikotyna.pl" była wolna ;) podobie kontrolajakości.pl , moje zdanie takie ze domeny z olbrzymim potencjałem ;)a Wy tez tak myslicie?

Edytowane przez zyzak

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Co prawda oplacone, ale przelew jeszcze nie zaksiegowany, bedą na moim koncie w poniedziałek, nie ukrywam ,ze bardzo interesują mnie opinie na temat tych domen,dlatego piszę już dziś. Co o nich myślicie ?

Przelew będzie w poniedziałek, a do tego czasu można zawiesić domeny w każdej chwili.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Żeby uniknąć wszelkich nieporozumień, wystawiaj domeny do oceny JAK JUŻ BĘDĄ ZAKSIĘGOWANE! Kąpiel we wrzątku nikomu na piękną cerę nie pomogła jeszcze. Gdyby wszyscy dawali wyłącznie zarezerwowane domeny, to ho ho, co by tu sie nie dzialo.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.