Jump to content
Sign in to follow this  
networker

testosteron.pl

Recommended Posts

co sądzicie o domence

 

testosteron.pl

 

np na serwis dla mężczyzn, czy coś podobnego

 

wiele warta ??

 

PS. mam ją jeden dzień, więc przywiązany nie jestem, każdą rozsądną propozycję rozważę ;)

 

pozdrawiam

Edited by networker

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podoba mi sie ta domena i serwis dla mezczyzn pod taka domena to strzal w 10.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakaś taka.. no nie wiem. Na jakiś serwis - czemu nie. Ale gdybym miał ją teraz kupić dla siebie, to max kilkaset PLN. KK zapłaci do kilku tysięcy, może nawet do 10k PLN, tylko ciężko go będzie znaleźć.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo ładna domena, jednoznacznie się kojarzy i świetnie nadaje się na portal dla mężczyzn. Poszukałbym klienta wśród wydawnictw wydających pisma dla facetów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ale gdybym miał ją teraz kupić dla siebie

 

 

od kiedy domeny kupujemy dla siebie ??

 

są w większości jako inwestycja pod KK, którego sami szukamy lub czekam ny na niego. choć faktem jeste że sporo ( jak nie większość ) domen "chodzi" między domainerami ;)

 

btw, gazeta chyba nie ma serwisu dla mężczyzn poza moto i sport

Share this post


Link to post
Share on other sites
od kiedy domeny kupujemy dla siebie ??

Odpowiedź brzmi - od zawsze :D Sprzedaż domen traktuję jako efekt uboczny tej działalności.. :blink:

 

Dla siebie w rozumienia na swoje potrzeby, na przyszłe projekty prowadzone przez siebie itd.

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla siebie w rozumienia na swoje potrzeby, na przyszłe projekty prowadzone przez siebie itd.

 

:blink::D

 

Zawsze to sobie wmawiam jak kupuję jakąś domenę :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zawsze to sobie wmawiam jak kupuję jakąś domenę :blink:

No bo to jest tak, że nawet jak masz 100 czy 1000 domen finansowych, to nie wiesz jeszcze, która najlepiej będzie się nadawała pod przyszły serwis, więc trzeba trzymać wszystkie :D

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
od kiedy domeny kupujemy dla siebie ??

Od pewnego czasu.

 

Domena niezła ale kojarzy mi się troszkę negatywnie.

Może przez

ale nie jestem pewien czy bym się zdecydował postawić na niej serwis dla facetów ... ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie jestem pewien czy bym się zdecydował postawić na niej serwis dla facetów ... ?

 

Też nad tym się zastanawiałem. Nazwa fajna ale trochę przydługawa :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

testosteron to hormon odpowiedzialny za 3-rzędowe cechy seksualne (wygląd charakterystyczny dla płci). Występuje także w organizmie kobiety - jego nadmiar powoduje występowanie wąsów, obfitego owłosienia, niskiego głosu i innych niepożądanych cech u kobiet. Tego typu kobiety nazywa się nadnerczówkami - medyczne określenie. Wbrew powszechnej opinii wiele kobiet ma z tym problemy natury kosmetycznej oraz medycznej (np. zakaz używania środków antykoncepcyjnych).

 

To że kojarzy się go z mężczyznami wynika z przewagi tego hormonu nad żeńskimi, które również występują w ciele mężczyzny. Testosteron podaje się w dużych ilościach osobom, które zmieniły płeć z żeńskiej na męską.

 

Myślę, że serwis mógłby służyć tak w równym stopniu mężczyznom jak i kobietom a problem zaburzeń zawartości tego hormonu jest dość duży i wstydliwy dlatego pozostaje za drzwiami endokrynologów ginekologów, seksuologów, dermatologów czy nawet andrologów.

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

... a mnie się podoba ta domena :blink:. Strony "dorosłe" lub przynajmniej "tylko" dla mężczyzn :D: męskie hobby, sport, gry, sztuki walki, inne ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×