Jump to content
DD

Serwisy wp.pl

Recommended Posts

Są już serwisy Agory i o2.pl, no to czas na serwisy wp.pl (może ktoś jeszcze doda wątek o onet.pl).

 

Ostatnio w sieci zauważyłem dużo reklam bliscy.pl - serwis z drzewami genealogicznymi.

wp.tv - to oczywiście dość stary projekt telewizji internetowej WP.

nocoty.pl - Plotek w wydaniu WP

luxclub.pl - dość ordynarna kopia gadżeciarsko, lifestylowego serwisu o2.pl - luxlux.pl

webpark.pl - bezpłatny hosting stron

mp3.pl - sklep z muzyką w MP3

docelu.pl - konkurent Zumi.pl

pikeo.pl - dziel się zdjęciami online

pytamy.pl - pytania i odpowiedzi

naleniucha.pl - streszczenia książek, artykułów, recenzje, eseje

niewiarygodne.pl - niewiarygodne newsy..

danceflowing.pl - serwis z filmikami tańców łamańców

dajopis.pl - opisy na GG itp.

bloog.pl - blogi

moodelki.pl - jak się pewnie domyślacie, o modelkach :)

 

Po tych dwóch ostatnich można zauważyć, że WP zaczęło lubować się w nazwach "oo". No cóż - widać każdy ma swój "świat". Jedni mają "-owo", inni "-eo" a WP ma "-oo-" i "-eo" :D

 

Oczywiście wymieniamy tylko serwisu z oddzielną domeną, wszelkiego rodzaju film.wp.pl, kobieta.wp.pl, encyklopedia.wp.pl itd. nas nie interesują ;) Prawdę mówiąc to nie sądziłem, że WP ma tyle serwisów w oddzielnych domenach. Pewnie coś przeoczyłem - dodajcie te, o których Wy wiecie. Na pewno też w przyszłości możemy się spodziewać nowych serwisów ze stajni Wirtualnej Polski.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Płakać się chcę widząc takie coś jak pikeo czy moodelki :D . Rozumiem sztuczne twory, bo niektore w sieci brzmią całkiem fajnie i są łatwe w zapamiętaniu, ale zarówno WP jak i Agora nie powinni więcej tego robić, bo pierwszy lepszy Kowalski wymysliłby coś ciekawszego. Rozumiem duże zaplecze, ale to co się dzieje świadczy o tym, że mocarze nie są raczej chętni do kupowania top generyków. Przejdzie im? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

dzieci.pl / dladzieci.pl :D

 

navipunkt.pl - gps na komórki

hityczykity.pl - hity Czykity ;)

testwiedzy.pl - różne testy

 

Mają też np. strony(-a).pl przekierowujące na webpark.pl, oraz OpenSource.pl (grrrrr... :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
mp3.pl

wp.tv

nocoty.pl

webpark.pl

pytamy.pl

niewiarygodne.pl

docelu.pl

 

Te nazwy nie są takie złe.

Ale faktycznie mp3.pl to perełka wśród tych domen.

 

Jest też kilka ładnych domen nalezacych do wp.pl prowadzących do ich stron.

koledzy.pl

dzieci.pl

marzyciel.pl

imprezowicz.pl

buntownik.pl

strona.pl

strony.pl

zagadka.pl

rebus.pl

ws.pl

Edited by netkurier

Share this post


Link to post
Share on other sites
Te nazwy nie są takie złe.

Ale faktycznie mp3.pl to perełka wśród tych domen.

 

Jest też kilka ładnych domen nalezacych do wp.pl prowadzących do ich stron.

koledzy.pl

dzieci.pl

marzyciel.pl

imprezowicz.pl

buntownik.pl

strona.pl

strony.pl

zagadka.pl

rebus.pl

ws.pl

 

O tych nie wiedziałem. Chyba jednak dzieci.pl to najlepsza domena.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
O tych nie wiedziałem. Chyba jednak dzieci.pl to najlepsza domena.

 

DD

 

Domena super ale wykonanie serwisu tragiczne.

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Domena super ale wykonanie serwisu tragiczne.

Chyba lepiej, żeby pod tą domeną był serwis dla rodziców a nie dla dzieci.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mówcie co chcecie ale wg mnie domena mp3.pl się naprawde marnuje w rekach wp z tego co widzę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiele rzeczy sie tam marnuje ... powiem wa ze wspolpraca z wp jest niesamowicie ciezka. Ciagle pretensje i nieregularne oplacanie faktur wiec nawet ciezko mi sie polecic sprzedaz domen bo najpierw przez dwa miesiace beda sie zastanawiali chodz juz ktos od nich bedzie ja chcial w koncu przyjdziedo umowy, ktora bedzie robiona kolejne dwa miesiace, a i taknie ma pewnosci, ze tyle bo ze osoba odpowiedzialna nie bede na urlopie w czasie kiedy sprawa bedzie mial byyc dopieta, a potem okaze sie, ze tylko jej sie wydawalo, ze wp chce kupic ta domene.

Share this post


Link to post
Share on other sites

faktycznie dzieci.pl to niewypał i powinien stać tutaj serwis dla rodziców, który mógłby generować znaczne dochody, zamiast paru gierek dla dzieciaków którym nic nie możesz sprzedać.

mp3.pl wygląda jakby nieukończone. Generalnie wp.pl jakoś nie staneło na wysokosci zadania. 3=

Share this post


Link to post
Share on other sites

header_modelki_logo_pl.gif

 

Wirtualna Polska uruchomiła witrynę poświęconą modelingowi w ujęciu kompleksowym AleModelki.pl

 

Znaleźć w niej można m.in. galerie zdjęć najsłynniejszych modelek z ich biografiami, informacje ze świata mody, opisy agencji zajmujących się kreowaniem kanonów mody i urody. Internauci mogą też w serwisie tworzyć własne rankingi top modelek.

 

http://interaktywnie.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bardzo niedobrze dla rynku domen ze taka firma nie inwestuje w dobre polskie nazwy,

takimi domenami promują i budują kompletny brak swiadomosci w tej materii u swoich uzytkowników, którzy w wiekszości pozniej domen nie doceniają

i nie widzą w nich przewagi jaką moze dawać dobry keyword

Edited by pakrol

Share this post


Link to post
Share on other sites

wpadtotal.gif

 

WP.PL współzałożycielem sieci reklamowej AdTotal

 

Zasięg sieci w internecie tworzą więc: portal WP.pl (oraz serwisy należące do WP: Niewiarygodne.pl, AleFaceci.pl, DoCelu.pl, NoCoTy.pl itd.) portal TVP.pl, serwisy Orange (Orange Music, Orange SMS, Orange Sport). Daje to sieci zasięg na poziomie 60 proc. i 9,5 mln użytkowników ru (za październikowym badaniem Megapanel PBI/Gemius)

 

www.internetstandard.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×