Jump to content
maryuse

nawza.pl

Recommended Posts

Dotychczas byłem ostrozny w rejestracji literówek (raczej mało wiary), ale celem eksperymentu, skusiłem sie i zarejestrowałem literówke firmy nazwa.pl. O dziwo od kilku dni obserwuje na ND około 10U/dzien. Jestem ciekawy waszych opinii na temat tej inwestycji. Czy podane parametry mogą okazać się obiecujace na przyszłość. Rejestracja domeny NIE-nastapiła w nazwa.pl :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dotychczas byłem ostrozny w rejestracji literówek (raczej mało wiary), ale celem eksperymentu, skusiłem sie i zarejestrowałem literówke firmy nazwa.pl. O dziwo od kilku dni obserwuje na ND około 10U/dzien. Jestem ciekawy waszych opinii na temat tej inwestycji. Czy podane parametry mogą okazać się obiecujace na przyszłość. Rejestracja domeny NIE-nastapiła w nazwa.pl :-)

 

moze ruch wzrosnie do 15-20U/day, ale to wciaz raczej dosc malo... Moim zdaniem troszke szkoda pieniedzy- sa male szanse ze domena zarobi na siebie. No chyba ze ktos ja bedzie chcial na przekierowanie.

Pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze ruch wzrosnie do 15-20U/day, ale to wciaz raczej dosc malo... Moim zdaniem troszke szkoda pieniedzy- sa male szanse ze domena zarobi na siebie. No chyba ze ktos ja bedzie chcial na przekierowanie.

Pozdrawiam.

 

Myslisz, że tym kims może być NetArt :), nawet dobry pomysł, jesli im zaproponuje to od razu mi konto zamkna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niekoniecznie można to np wykorzystać do przekierowania na przekierowanie na program partnerski w nazwie i może po kilku miesiacach się uzbera pkt na zarejestrownie jednej domeny :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niekoniecznie można to np wykorzystać do przekierowania na przekierowanie na program partnerski w nazwie i może po kilku miesiacach się uzbera pkt na zarejestrownie jednej domeny :)

Dziękuję za radę, juz w chwili rejestracji domeny myslałem o tym, tylko....

obawiam sie jednego. NetArt wymaga zgłoszenia domeny do zaparkowania na ich/moim serwerze gdyz u nich hostinguję. Obawiam się, że jesli ktos sie dopatrzy, moge mieć problemy. Jak myslicie, jest tam jakiś strażnik-oficer bezpieczenstawa jak to sie teraz dumnie nazywa. Przypomnę, że domena nie jest u nich zarejestrowana a oczytałem sie o literówkach google i stad moje obawy.

Jest jeszcze jedno wyjscie, dogadac się z adminem. Macie jakies doświadczenia, czy to firma "przyjazna" takim ludziom jak MY. Jesli chodzi o świadczenie usług to nie mam do nich specjalnych zastrzeżen.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie możesz po prostu zrobić przekierowania na zasadzie ramki (jak prv.pl)? Dużo rejestratorów chyba coś takiego oferuje...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co z literówkami posiadającymi ok. 90-120 uu dziennie?

 

tyle ile zarobią z parkingu. ale jeśli nie zarabiają to też nie powinieneś mieć problemu ze zbyciem takiej domeny za kilkaset zł (zależy jaka i czego to literówka..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wszystko jest OK.

Domena pracuje z programem PP, administrator i firma nie robiły żadnego problemu, w indexie jest header() :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×