Jump to content
Sign in to follow this  
kwalejko

Ile zaoferowałbyś za 3 literową domenę .com

Jaka odpowiedź za domenę .com  

36 members have voted

  1. 1. Jaka odpowiedź za domenę .com

    • 1-2000 USD
      9
    • 2000-4000 USD
      3
    • 4000-10.000 USD
      7
    • 10.000 USD - 20.000 USD
      5
    • 20.000 USD - 50.000 USD
      3
    • powyżej 50.000 USD
      9


Recommended Posts

Witam,

chcę kupić pewną domenę 3 literową z końcówką .com. Zwolniła się kilka dni temu. Ile mogę zaoferować dla właściciela tej domeny za nią? Ile Ty byś zaoferował za taką domenę? Domena raczej niczym nie wyróżnia się.

Bardzo proszę o odpowiedź.

Krzysztof

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Minimum to obecnie około 10 tys. $$$ Ale zwykle takie domeny sprzedają się drożej. Realna cena, jeśli sprzedawcy będzie akurat zależało na pieniądzach to 15-20 tys. dolarów.

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jakby była wolna, to bym już ją miał. Kupił ją jakiś handlarz. Miałem kontakt do poprzedniego właściciela, ale odkładałem wysłanie zapytania o tą domenkę. No i tak wyszło.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceny spadły, ale to nie znaczy że łatwo jest kupić konkretną trzyliterową w niskiej cenie :) Ale kto wie, może się uda. Jakąkolwiek trzyliterową .com można kupić taniej, ale jak już się chce kupić konkretną, to już różnie bywa z tą ceną. No ale trzeba próbować ;)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam odpowiedź. Zgadnijcie ile właściciel chce za domenkę. Dodałem sondę. Miłej zabawy.

Podaj nazwę domeny to będziemy zgadywać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narazie nie podam, bo zastanawiam sie nad jej kupnem. Jak kupię, jak najbardziej.

 

Jesli nie bedziemy wiedziec co to nazwa - zabawa nie ma sensu.

A nawet jesli bedziemy wiedziec to i tak bedzie podpadac pod regulamin (nie wyceniamy cudzych domen).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Właśnie, i kolejne punkty karne by poleciały. Więc niech będzie domena .com, nie wyrózniająca się spośród innych.

 

Tylko trzy osoby głosują? Odwagi!!

 

Jeszcze jedenaście głosów i podam kwotę. Niektórzy bedą bardzo rozczarowani.

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szybko to poszło. Nawet nie zauważyłem kiedy. Podaję kwotę za którą mogę kupić ta domenkę. Proszę wygodnie usiąść, przełknąć ślinę aby co poniektórzy nie udławili. Więc jest to 70.000 USD.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam,

chcę kupić pewną domenę 3 literową z końcówką .com.

To co, kupujesz? :)

Mam nadzieję, że siedziałeś wygodnie i się nie udławiłeś.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Narazie nie podam, bo zastanawiam sie nad jej kupnem. Jak kupię, jak najbardziej.

 

To oczywiście było tak dla zmyłki napisane, bo chyba nie zastanawiałeś się poważnie nad jej kupnem?

Share this post


Link to post
Share on other sites

No jeśli te 3 litery to s, e, x to kupuj :)

A tak serio to bez znajomości nazwy domeny nie możemy się odnieść.

 

Chciałem ostatnio odkupić w .com zlepek dwóch wyrazów, całkiem niepopularnych i pan Chińczyk zaproponował 20.000 USD, więc nic mnie już nie zdziwi. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na pw, podam nazwę. A tak prawdę mówiąc, to zastanaiam się nad jej kupnem. Ale muszę potargować trochę. Mam poprostu cel, a ponadto zbyt dużo juz zainwestowałem e jakic temat, abym mógł szukać innej nazwy.

Takie życie.

Ponadto wiecie, że publicznie nie mogę podać nazwy. I tak mam już 60% przewinień. A amnestia się nie zapowiada.

Edited by kwalejko

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×