Jump to content
Sign in to follow this  
jasbloger

olddomains.net - baza wyexpirowanych domen

Recommended Posts

www.olddomains.net baza danych z wyexpirowanymi domenami. Domeny zrzucane są kilka razy dziennie. Baza skanuje okolo 20-30 k domen dziennie i wybiera najbardziej wartościowe. Zbiera informacje o alexa rank, backlinkach, pr,bookmarkach delicious i inne wartosciowe informacje ktore pomogą przy wycenie znaleziska i decyzji czy warte jest grzechu (czytaj 18zl brutto za rejestracje;) baza jest oczywiście darmowa i nie wymaga rejestracji.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Od dawna nie ma już nic ciekawego.

no nie wiem , ja kupilem sobie kilka fajnych domen ze swietnymi keywordami jak:

tarot-cards.org

cwiczenia.org

synonymous.org

czasem pojawiają się też domeny z alexa okolo 2mln

np:

gamblegg.com 1988391 5 not ranked 5 days ago

ale generalnie to duże ryzyko bo często stały na nich wcześniej parkingi (oczywiscie prawie wszystko da się sprawdzić)

Edited by jasbloger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zarejestrowalem okolo 100 domen z alexa < 6,000,000 i nie oplacala sie ani jedna z nich. Co do nazw to nie mialem czasu tego przegladac.

Edited by FlashT

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zarejestrowalem okolo 100 domen z alexa < 6,000,000 i nie oplacala sie ani jedna z nich. Co do nazw to nie mialem czasu tego przegladac.

 

Dodałem nową funkcjonalność. Przeglądanie domen po ilości zapytań na dane słowa kluczowe w google: dropped domains by keywords. Do tego są również wykesy popularności danej frazy przez cały rok aby ustrzeć się przed sezonowością.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×