Jump to content
Sign in to follow this  
igogel

SummerOfDomains2009

Recommended Posts

Wspólnie z jedną z firm zajmujących się handlem i utrzymywaniem domen myślimy nad organizacją luźnego spotkania ludzi zajmujących się domenami internetowymi w Polsce. Wydarzenie zostałoby zorganizowane w przyszłe wakacje (lipiec / sierpień 2009) nad polskim morzem. Mogę powiedzieć, iż wstępnie rozważana jest opcja miejscowości Dziwnów na wyspie Wolin. Wstępnie wymyślony na kolanie plan:

 

---- przyjazd

* piątek do 16

* do 17 kwaterowanie

* 19 kolacja

* 20 - 21 luźna konferencja, gdzie poza nami, każdy będzie mógł wygłosić przemówienie na wcześniej zaproponowany temat (zgodny z tematyką IT)

* 22 - 23 grill :D

* późną nocą - sen ;) [w między czasie dobra zabawa]

 

---- sobota (dzień luźny)

* sniadanie

* wypad na plażę

* zwiedzanie Dziwnowa

* wspólna wyprawa Korsarzem / Vicorią (http://www.inocleg.pl/firma/ALKA/zdjecia/korsarz.JPG) w morze ;)

* wspólny obiad w dobrej smażalni

* ustalona konferencja

* grill

* zabawa

 

---- niedziela

* sniadanie

* wreczenie upominkow: smyczy / koszulek, kuponow rabatowych 10% ^^, , egzemplarzy WSZYSTKICH PROGRAMÓW przeze mnie sygnowanych

* odjazd - około godziny 12

* we własnym zakresie przejazd do Parku Narodowego w celu obejrzenia "żubrów" - jeśli ktoś np. będzie miał pociąg albo coś w tym stylu później to da się to przecież zorganizować wspólnie ze zmotoryzowanymi ;) - sam moge z dwie osoby zabrać tam :D

 

 

CENA: <130 PLN (bez udziału sponsora -cena może drastycznie ulec zmniejszeniu)

 

WARUNKI:

- internet bezprzewodowy na terenie całego ośrodka

- sniadanie wliczone

- obiad w sobote wliczony

- spanie w domkach ;) - 30 metrów od plaży

 

Standard:

pokoje są na parterze i na pierwszym piętrze. W pokoju jest łazienka, TV-SAT, radio, lodówka, czajnik elektryczny, naczynia stołowe, sprzęt plażowy. Przed pokojem jest mały taras. Pokoje są 2-3

i 3-4 osobowe.

 

- parking

 

--------------

Celem tematu jest zapytanie KTO BY SIĘ PISAŁ NA TAKIE SPOTKANIE. Jeszcze raz mówię: nie ma to być konkurencja dla np. MeetDomainers, gdzie raczej oficjalnie pod krawatami (podejrzewam) wszystko się odbywało. Ma to być luźne spotkanie domeniarzy w celu zabawy i odskoczni od codzienności ;). Dlaczego domki a nie pokoje? W celu INTEGRACJI.

 

Takze prosze tutaj o opinie oraz o ew. uwagi co do planu - tak jak napisalem jest to raczej cos na kolanie napisane - spisanie wesolej tworczosci :) - jednakze LICZE NA WAS :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Trochę daleko jeszcze do terminu, więc trudno już teraz zaplanować swoją obecność, ale uważam, że fajnie się zapowiada - takie połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Ja mam trochę daleko ale pewnie bym się wybrał (jeżeli ktoś by mnie zabrał autem bo wciąż nie mam prawa jazdy :)).

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×