Jump to content
ZeDe

evoip.pl

Recommended Posts

evoip.pl

 

VoIP - ten termin chyba zna juz kazdy kto korzysta z internetu :) Jest to telefonia, ktora wykorzystuje lacza internetowe do przesylu danych. W polskim google jest duzo firm swiadczacych takie uslugi, a samo voip staje sie coraz popularniejsze za sprawa mniejszych kosztow rozmow. Pod e-voip.pl jest serwis o tej telefonii. Fajnie sie ja tez wymawia. Co o niej myslicie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
evoip.pl

 

VoIP - ten termin chyba zna juz kazdy kto korzysta z internetu :) Jest to telefonia, ktora wykorzystuje lacza internetowe do przesylu danych. W polskim google jest duzo firm swiadczacych takie uslugi, a samo voip staje sie coraz popularniejsze za sprawa mniejszych kosztow rozmow. Pod e-voip.pl jest serwis o tej telefonii. Fajnie sie ja tez wymawia. Co o niej myslicie?

 

Myślę tak,

termin VoIP to sztywny termin okreslajacy pewna technologię, technologię zwiazana z internetem. Dodatkowe "e" - na poczatku niczego chyba nie dodaje tylko raczej odbiera znaczenia, ale może jestem w błedzie. To tak jak "egsm", lub "xVoIP" itd......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mówiąc już o tym że voip z definicji jest elektroniczny, więc dodawanie e ejst dziwne i bezsensowne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi się domena kojarzy z ejvonem (avonem jak ktoś czyta w nocy : ) - dodawanie e i to bez myślnika do usługi która działa tylko 'e' jest bez sensu : ) Widziałeś einternet?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mi się domena kojarzy z ejvonem (avonem jak ktoś czyta w nocy : ) - dodawanie e i to bez myślnika do usługi która działa tylko 'e' jest bez sensu : ) Widziałeś einternet?

 

 

Oczywiscie, domena einternet zostala zarejestrowana w 2004 roku, a einternet.com.pl w styczniu 2007 ;) Takich nazw elektronicznych/internetowych jest bardzo duzo juz dawno zajetych. Sprzedaja sie, moze nie za "kokosy", ale trzeba miec pecha zeby stracic ;) Mialem to na uwadze, jednak dobrych kombinacji ze slowem "voip" nie jest wiele, a technologia jest coraz bardziej popularna. Moze ja wykorzystac np. firma, ktora swiadczy uslugi voip, a serwis internetowy ma pod evoip.pl. Po co wymyslac dlugie nazwy :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×