Jump to content
kwalejko

.....

Recommended Posts

Jak to będzie w nowym roku? Przeglądałem sporo portfolii, niektórzy mają po kilka tysięcy domen :) Niektórzy płacą kolosalne pieniądze za :)

Ile w nowym roku domeniarzy przetrwa?

 

Czy przypadkiem rynek domenowy to nie jest jakiś sposób na pranie brudnych pieniędzy?

Edited by apze

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przeglądałem sporo portfolii, niektórzy mają po kilka tysięcy domen :)

to może najwyższy czas zająć się własnym portfolio, a nie zaglądać innym do talerza :)

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kwalejko przepowiedział: "A w dziewiątym roku drugiego millenium spadnie na domeniarzy zło nieczyste, domeny ich plonów nie będą przynosić, a utrzymywanie ich katorgą się stanie. Na twarzach ludzi ukażą się łzy, a zęby ich zgrzytać zaczną. Na sam koniec szatan nadejdzie w postaci urzędnika, stanowiąc sąd ostateczny za brudnych pieniędzy pranie."

Ci z kilkoma tysiącami domen radzili sobie wcześniej, kiedy przedłużenie było droższe, teraz powinni sobie poradzić tym bardziej. Z racji iż Polacy zaczynają się dowiadywać czym jest domena, i jakie korzyści może przynieść, będzie się żyło wszystkim domeniarzom jeszcze lepiej. O praniu brudnych pieniędzy nie ma mowy - zapytaj się Don Tmi czy Don Apze, czy kogoś innego z rodziny Dizzich :)

Edited by Domain

Share this post


Link to post
Share on other sites
to może najwyższy czas zająć się własnym portfolio, a nie zaglądać innym do talerza :)

 

Czy aż tyle ;) masz że Cię to dotknęło :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Kwalejko przepowiedział: "A w dziewiątym roku drugiego millenium spadnie na domeniarzy zło nieczyste, domeny ich plonów nie będą przynosić, a utrzymywanie ich katorgą się stanie. Na twarzach ludzi ukażą się łzy, a zęby ich zgrzytać zaczną. Na sam koniec szatan nadejdzie w postaci urzędnika, stanowiąc sąd ostateczny za brudnych pieniędzy pranie."

Ci z kilkoma tysiącami domen radzili sobie wcześniej, kiedy przedłużenie było droższe, teraz powinni sobie poradzić tym bardziej. Z racji iż Polacy zaczynają się dowiadywać czym jest domena, i jakie korzyści może przynieść, będzie się żyło wszystkim domeniarzom jeszcze lepiej. O praniu brudnych pieniędzy nie ma mowy - zapytaj się Don Tmi czy Don Apze, czy kogoś innego z rodziny Dizzich :)

 

Masz rację, a ludzie za grube pieniądze kupują nindże bo nie mają co z pieniędzy robić.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy aż tyle :) masz że Cię to dotknęło :)

nie dotknęło mnie to, raczej rozbawiłeś mnie swoją osobą, chyba jesteś strasznie sfrustrowany:

 

Masz rację, a ludzie za grube pieniądze kupują nindże bo nie mają co z pieniędzy robić.
Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie dotknęło mnie to, raczej rozbawiłeś mnie swoją osobą, chyba jesteś strasznie sfrustrowany:

ja mysle, ze kwalejko swoimi ostatnimi postami na forum w ten sposob wyraza tesknote za Polska :)

 

A co do placzu i zgrzytania zebami to wprost przeciwnie -niektorzy planuje wreszcie zaczac kupowac :)

Edited by rok1978

Share this post


Link to post
Share on other sites

rok 1978:

masz rację, za Polską tęsknię. I niebawem na dłuższy upragniony urlop się wybieram

co do drugiego to bym polemizował.

Zastanawiam się dlaczego niektórzy wykupują domeny trzyliterowe?

Jak wszyscy wiedzą w domenkach nie jestem mocny, może ktoś wyjaśni mi to. Zresztą, z moich obserwacji ceny trzyliterówek utrzymują się na jednakowym poziomie, a ostatnio może nawet trochę spadły.

 

Na mój chłopski rozum, jeśli by nawet cena ich w ciągu najbliższych 5 lat wzrosła o 100% (w tej chwili sprzedają się w granicach śrdnio 500 zł), to marny na tym jest zarobek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kwalejko patrz na kolegow z pracy czy przypadkiem nic ci nie dosypuja do rannej kawki.

Edited by mikepolarny

Share this post


Link to post
Share on other sites

kwalejko: przeciez odrzuciles oferte za 25 tys zl tzn ze domeniarze na zycie nie narzekaja i dobre kokosy maja ze sprzedazy :) ze sprzedazy 1 domeny mozna przedluzyc kilkaset nindz :)

Edited by domeny.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eeee...Panowie - wyglądacie jak stado sępów, które się zleciało :):)

 

Kolega miał chwilowy kryzys w biznesie a wy się pastwicie w każdym wątku.

 

Święta idą, zróbcie miejsce przy stole dla kolegi jakby chciał odwiedzić ojcowiznę i przełamcię się opłatkiem i zapomnijcie o nieporuzumieniach by kolejny rok 2009 był jeszcze bardziej domenowy w Polsce niż ten mijający.

 

 

Wesołych Świąt i wiele domen pod choinką życzę każdemu tutaj z obecnych na forum.

Edited by jonatan

Share this post


Link to post
Share on other sites

niestety kwalejko, w tym biznesie trzeba mieć nerwy ze stali i nie poddawać się frustracjom :) zacznij traktowac to jako zabawę a nie sposób na zycie i wzbogacenie się to pozbędziesz sie stresu wynikającego z braku efektów liczonych w grubych $$$$. Żeby móc zyć z domen trzeba mieć duży kapitał na wejściu, duże szczęście lub wybitną intuicję w rejestrowaniu domen. Bez tych czynników, pozostaje traktowac to jako hobby i nie liczyć na złote góry. A jak jakaś domenka się sprzeda czasami to masz ekstra cash na waciki :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Niektórzy płacą kolosalne pieniądze za ninje

Wiele właścicieli firm myśli w sposób następujący "jak nie zdobęde TEJ domeny, to nie rozkręce serwisu" , co jest oczywiście dużą krótkowzrocznością (albo po prostu naiwnością i uleganiem naciągactwu).

 

Za 25 tysięcy złotych możecie zrobic bardzo dobrą reklamę, której efekty można obliczyć w milionach UU. :)

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×