Jump to content
pjp

Bankiżywności.pl

Recommended Posts

Domena IDN BankiŻywności.pl przekazana dzisiaj za darmo.

 

Podziękowania dla użytkownika rok1978, który też ma w tym swój udział.

 

Zapraszam do wejścia na stronę i wysłania smsa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A właśnie zastanawiałem się kto ją ma. Pisałem do Ciebie przez ND, ale nie otrzymałem odpowiedzi.

 

Ja widząc reklamę w TV kupiłem bankżywności.pl (IDN) i po otrzymaniu zgody od Pani Dyrektor przekierowałem na stronę Fundacji. Nie chciałem się "chwalić" ale jak już temat został poruszony to napiszę również, że miło na sercu się robi, gdy można pomóc nawet w taki sposób :)

 

 

Podziękowania również dla DD za szybką odpowiedź na moje pytanie: jak ustawić przekierowanie w Active24 :) Wstyd się przyznać, ale nie mogłem znaleźć ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie pisałeś do mnie w sprawie tej domeny, bo nikt do mnie nie pisał w tej sprawie. :)

 

A co do Twojej domeny, to szkoda że tylko ją przekierowałeś, a nie oddałeś.

 

Jak będziesz chciał, to podam Ci maila na PW do osoby odpowiedzialnej za domeny.

Edited by pjp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie pisałeś do mnie w sprawie tej domeny, bo nikt do mnie nie pisał w tej sprawie. :)

 

A co do Twojej domeny, to szkoda że tylko ją przekierowałeś, a nie oddałeś.

 

Jak będziesz chciał, to podam Ci maila na PW do osoby odpowiedzialnej za domeny.

Spokojnie, o przekazaniu już myślałem, ale musi minąć 21 dni, czyli akurat minęło :) Lepiej dla Fundacji, że nie straciła ruchu. Sprawę załatwię po Świętach z Panią Dyrektor, bo to z Nią od początku się kontaktowałem.

 

Pisałem przez formularz ND. BTW jaki tam był ruch?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podziwiam Was Panowie, że kierujecie się tak szczytnymi celami.

Uważam ponadto, że jest to okazja aby zmienić ten czarny PiAr, z którym identyfikowani są domeniarze, inwestorzy domen (jak zwał tak zwał).

Moje szczere wyrazy uznania.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po sugestii na PM oświadczam że:

 

Nigdy nie wysyłałem oferty na tą domenę.

To nie jest tak że wysłałem ofertę i odbiłem się od drzwi, i z braku laku stwierdziłem że oddaję ją za free.

 

Firmę która obsługuje bankizywnosci.pl, zaprosiłem na to forum.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po sugestii na PM oświadczam że:

 

Nigdy nie wysyłałem oferty na tą domenę.

To nie jest tak że wysłałem ofertę i odbiłem się od drzwi, i z braku laku stwierdziłem że oddaję ją za free.

 

Firmę która obsługuje bankizywnosci.pl, zaprosiłem na to forum.

Czym Ty się tak denerwujesz? Napisałem, że była próba kontaktu via ND z mojej strony. Nigdzie nie zasugerowałem, że Ty proponowałeś Fundacji tą domenę. Ech...

Share this post


Link to post
Share on other sites
A co do Twojej domeny, to szkoda że tylko ją przekierowałeś, a nie oddałeś.

Gratuluję pomysłodawcom i wykonawcom.

Niemniej nie rozumiem co jest złego w tym, że ktoś "tylko" przekierował a nie oddał taką domenę ?

Czyż to nie oznacza, że jej abonent jest gotowy ponosić koszty jej przedłużenia a ruch i tak trafia tam gdzie powinien oszczędzając bankom żywności dodatkowych kosztów ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Gratuluję pomysłodawcom i wykonawcom.

Niemniej nie rozumiem co jest złego w tym, że ktoś "tylko" przekierował a nie oddał taką domenę ?

Czyż to nie oznacza, że jej abonent jest gotowy ponosić koszty jej przedłużenia a ruch i tak trafia tam gdzie powinien oszczędzając bankom żywności dodatkowych kosztów ?

Tak jak piszesz Kangur, nic w tym złego, ale ja już nie chcę pisać bo kolega pjp zaczyna się lekko denerwować.

 

Po prostu od razu chciałem by (domena "pracowała") bankżywności.pl kierowała na bankizywnosci.pl dlatego ustawiłem przekierowanie od razu po otrzymaniu zgody, a teraz, gdy AuthInfo nabrał swojej "mocy" możemy pomyśleć od przekazaniu domeny, ale tak jak już wspomniałem.. po Świętach :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jako że sprawa jest już wyjaśniona, zapraszam do odwiedzenia strony i wysłania smsa. :)

 

Na bank będziemy z Kulasem opłacać przedłużenie naszych domen, żeby ograniczyć koszty bankom żywności.

 

Taki podpunkt umieszczę na umowie.

 

A kto ma nonIDN bankzywnosci.pl ?

 

:)

Edited by pjp

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jako że sprawa jest już wyjaśniona, zapraszam do odwiedzenia strony i wysłania smsa. :)

 

Na bank będziemy z Kulasem opłacać przedłużenie naszych domen, żeby ograniczyć koszty bankom żywności.

 

Taki podpunkt umieszczę na umowie.

 

A kto ma nonIDN bankzywnosci.pl ?

 

:)

 

Skoro ją przekazałeś to jak chcesz ją opłacać?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Skoro ją przekazałeś to jak chcesz ją opłacać?

Normalnie, zobowiąże się do tego w umowie. :)

 

Przecież można takie rzeczy zawrzeć w umowie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim zdaniem dobrą rzeczą byłaby wzmianka na stronie o takich szlachetnych czynach. Darmo - nie darmo ale zawsze jakaś promocja. Już dawno ktoś stwierdził, że nie ma nic za darmo, nawet jeśli jest to zaspokojenie głębokich ludzkich potrzeb.

Share this post


Link to post
Share on other sites

zacni i szlachetni mlodzi ludzie i do tego skromni... ( bez skrupulow oddaja swoje ''pieniadze'' potrzebujacym bez pozniejszych wyrzutow sumienia)

 

szacun

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×