Jump to content
heden.pl

Dopalacz.pl

  

71 members have voted

  1. 1. Domenę wyceniam na:

    • 0 - reg fee
      11
    • < 100 zł
      5
    • 100 - 500 zł
      11
    • 500 - 1000 zł
      17
    • 1000 - 3000 zł
      13
    • 3000 - 5000 zł
      11
    • 5000 - 10000 zł
      2
    • > 10000 zł
      1


Recommended Posts

Dawno nie dawałem nic do wyceny więc może pora wrzucić parę ;) na Wasze pożarcie ;)

 

Co o niej myślicie? Jak Wam się podoba? No i najważniejsze ile może być warta?

 

Zastosowanie:

 

1. Serwis dla fanów tuningu i nitro :P

2. Serwis dla "kolekcjonerów" ziółek. Co prawda pracują już nad wprowadzeniem obostrzeń mających wyeliminować z obrotu pewne składniki kolekcji ale myślę, że zaraz pojawią się ich zamienniki o lekko zmienionym składzie ;)

 

Dla ułatwienia sonda ;) Wiem, że dla zastosowania z pkt. 2 lepsza byłaby liczba mnoga ale jak się nie ma co się lubi to trzeba się zadowolić liczbą pojedynczą ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zastanawiałem się kiedyś czy nie kropnąć smartdrug.pl (wolna), jednak w ostateczności zniechęciła mnie l.p.

 

W Twoim przypadku l.m. byłaby również zdecydowanie lepsza. Niemniej nazwa fajnie brzmi, nie ma niepożądanych znaków. Obstawiałbym kolekcjonerów jako target tej domeny.

 

>1k chyba realne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena. Pod domeną można być wszystko co powoduje przyśpieszenie czegokolwiek: program przyśpieszający działanie np. Windowsa, internetu, mechanizm przyśpieszający jazdę samochodu, suplementu dla kulturystów lub stronka producenta napoi takich jak RedBul i.t.p.

 

# Odpalacz.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pod domeną można być wszystko co powoduje przyśpieszenie czegokolwiek: program przyśpieszający działanie np. Windowsa, internetu, mechanizm przyśpieszający jazdę samochodu, suplementu dla kulturystów lub stronka producenta napoi takich jak RedBul i.t.p.

 

Dopóki nie spadła był pod nią jakiś programik do przyspieszania internetu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
2. Serwis dla "kolekcjonerów" ziółek. Co prawda pracują już nad wprowadzeniem obostrzeń mających wyeliminować z obrotu pewne składniki kolekcji ale myślę, że zaraz pojawią się ich zamienniki o lekko zmienionym składzie ;)

 

Na to bym specjalnie nie liczyl. Biorąc pod uwagę ze gdzies widzialem juz artykul na temat tego ze chca tego zakazac. Jezeli uda im się podciagnac legalne ziolka i cukierki pod naklanianie do narkomani i propagowanie jej caly interes pojdzie z dymkiem;]

 

Ogolnie domena bardzo ciekawa. Kojarzy sie ze szybkoscia, predkoscia i powiewem wiatru (polecialem). Hm postawilbym na niej jakis serwis do sciagania plikow z rapidshera i netloada tak zeby mozna bylo sciagac 2 na raz i bez tego wyczekiwania itp. Wpisac tylko tokeny i tyle. wiem ze jest to do zrobienia.

 

Bez serwisu 1500 z serwisem kilkakrotnie wiecej (kilka znaczy wiecej niz 5 mniej niz 10, ale wszystko zalezy od serwisu)

Moglbys podac jakies statystyki?

 

/jestem koneserem Marii i jestem absolutnie przeciwny temu calemu syfowi z dopalaczy. Nie chcialbym zeby piewszy kontakt z dragami byl za posrednictwem tego sklepu/

 

Sadzic, palic, zalegalizowac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ta domena mi sie podoba. Jest konkretna, tzn. kojarzy sie z pewnymi okreslonymi przymiotami, z szybkoscia, energia, moca itd. To jest juz cos o co mozna oprzec budowe konkretnego e-brandu. Nie mowie oczywiscie ze dopalacz kojarzy sie kazdemu z tym samym, bo jednemu przed oczami staje statek kosmiczny, innemu zas cukierki i inne tego typu przyjemnosci ktorych koniec wiesci powyzej kulesz2 ale skoro domena bije w ta strune w ktora powinna to b. dobrze ;). Za taka nazwe mozna otrzymac - IMHO - od KK ktoremu zalezy na jednoznacznej, perfekcyjnej nazwie spokojnie powyzej 10k zł. A nie zdziwilbym sie gdyby padla kwota 20k zł. Czego (mam tu na mysli sprzedaze na takim poziomie) zycze w zblizajacym sie Nowym Roku 2009 wszystkim forumowiczom ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moglbys podac jakies statystyki?

Została zarejestrowana wczoraj wieczorem dopiero więc statystyk raczej nie będzie.

Alexę ma za to dość fajną jeśli dobrze widzę ;)

 

Ta domena mi sie podoba. Jest konkretna, tzn. kojarzy sie z pewnymi okreslonymi przymiotami, z szybkoscia, energia, moca itd. To jest juz cos o co mozna oprzec budowe konkretnego e-brandu.

 

Też mi się tak kojarzy ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna domena i wiele zastosowań, na 20k bym nie liczył ale myślę, że 10k jest osiągalne ;)

 

#legalizuj.pl

#zalegalizuj.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest aQz

wolałbym dopalacze.pl ale dopalacz.pl też fajna ;) co do wyceny to nie będę się wypowiadał gdyż to nie ja ustalam jej cenę tylko potencjalny kupiec a dla niego może być bezcenna ;)

 

pzdr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Konkretny adres - minimum 5k. A jeśli jakiś poważny inwestor wpadnie na to jaki ma w sobie potencjał ta domena, to spokojnie od 10k w górę.

 

#dopalacze24.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sprzedaj szybko , a nawet jak najszybciej za chwile dopalacze będą nielegalne i nikt nie kupi domenki :ph34r:

 

nie wiem sądzę że 1000-3000 więcej chyba na dziś dzień nikt nie da.

 

Posucha straszna na rynku :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Sprzedaj szybko , a nawet jak najszybciej za chwile dopalacze będą nielegalne i nikt nie kupi domenki :rolleyes:

 

Myślę, że nadal będą legalne. Zmieni się co najwyżej nieznacznie skład.

Niemniej domena nie tylko na pigułki czy zioła

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

438 komentarzy w art na onecie.

Pierwsza myśl to własnie dopalacze zielarsko-chemiczne. Pomimo, że poruszam się raczej w branży lufthansowej.

Zagłosowałem jak większość.

Edit:

W Gdyni jest obecnie afera z dopalaczmi, pewien gość otworzył sobie sklep z dopalaczami pod oknami UM. Prezydent jest wściekły. Napisał list do rodziców nastolatków. Ale nie otwarty, tylko indywidualnie. Opisał w nim swoją bezradność co do tego procederu, ale że się nie poddaje i będzie z tym walczył.

Więc dla mnie nadal dopalacze są bardziej zielarskie niż samolotowe np.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

A na opakowaniu takiego 'dopalacza' możemy wyczytać, że można go posiadać jedynie w celach kolekcjonerskich, jest używany w rytuałach religijnych :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak jak gość aQz napiszę, że dla klienta końcowego może okazać się bezcenna :rolleyes: oczywiście w ramach rozsądku. Moim zdaniem jak 3 k osiągnię to już tak jesteś do przodu. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
do przodu będzie jeśli uzyska ceną wyższą niż za nią dał :ph34r:

 

Opcja + rejestracja = ~47 zł :rolleyes: Zakładając pesymistycznie, że spada z opcji 10% to i tak daje jedynie 470 zł :)

 

EDIT:

Jakieś zapytania o cenę dziwne się dzisiaj posypały. ;)

 

Patrząc na dotychczas oddane głosy w przedziałach od 0 do 500 zł i tak 21 osób stwierdziło, że nie "będę do przodu".

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites
Opcja + rejestracja = ~47 zł :rolleyes: Zakładając pesymistycznie, że spada z opcji 10% to i tak daje jedynie 470 zł :ph34r:

 

Jak Ty to wyliczyłeś? :)

Edited by maryuse

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×