Jump to content
tomciokotar

krachnarynku.pl

Recommended Posts

No i w koncu ta chwalebna chwila, gdy sprzedalem na allegro swoja pierwsza domene (bo na aftermarket nie chcieli)

 

Musze powiedziec, ze mam z tego prawie 200% zysku!

 

Dokladnie, domene kupilem za 1,10zl brutto, a sprzedalem za cale 3,00zl! (tylko jeszcze podatek odliczyc)

 

Czyli jedno wielke 'xD' i pierwsza transakcja biznesowa w wieku 15 lat (formalnie robie to na mojego tate ;) ).

 

zawsze cos... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie doliczyłeś kosztów wystawienia i prowizji dla Allegro ;-) ale fajnie że tak do tego podchodzisz. Rany masz 15 lat - całe życie przed Tobą i co najważniejsze zainteresowałeś się jednym z najlepszych biznesów jakie istnieją. Jeśli postarasz się, to następnym razem zarobisz kilka setek a może nawet tysięcy, bo tylko w domainingu jest to możliwe i już będąc w liceum możesz mieć sporo swojej gotówki...Nic nie może być lepszego jak młodość, beztroskie życie i własne pieniądze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie zrobiłeś jeszcze interesu życia ale pierwsza sprzedaż zawsze buduje nawet jeśli zysk jest iluzoryczny.

Ja w Twoim wieku też zarabiałem pieniądze i to niekiedy większe niż moi rodzice ( handlując pamiątkami przed stadionami żużlowymi całej Polski ).

Niestety na dłuższy czas zaniedbałem pierwsze doświadczenia i choć teraz niczego nie żałuję, to życzę Tobie żebyś zachowując rozsądek pracował nad dalszymi sukcesami.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No tak, 15 lat to dobry wiek, ja zaczynałem przygodę z domenami jak miałem 16 z hakiem. :lol:

 

Popracuj i jeśli sobie za szybko nie odpuścisz, to większe sprzedaże przyjdą same.

aha, no i oczywiście gratuluję pierwszej sprzedaży...

 

pzdr. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

W plecy, nie w plecy ... :lol:

 

Pierwsza sprzedaż - następne transakcje powinny pójść już bardzo płynnie. Gratulacje!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Musze powiedziec, ze mam z tego prawie 200% zysku!

 

Dokladnie, domene kupilem za 1,10zl brutto, a sprzedalem za cale 3,00zl!

 

 

Z ekonomii pała, napisałeś o 200% zysku nie odliczając kosztów sprzedaży...,

ale gratulacje pierwszej transakcji, gdyż doświadczenia też ważna sprawa.

Pozdrawiam

Edited by Adam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×