Jump to content
krystekm

HoteleSpa.eu

Recommended Posts

Witam

Następna moja nowo-zakupiona domena "EU" Domena nie jest na sprzedaż, ale proszę was o wycenę i opinie na jej temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Witam

Następna moja nowo-zakupiona domena "EU" Domena nie jest na sprzedaż, ale proszę was o wycenę i opinie na jej temat.

 

Jeśli już mogłes to lepsza byłaby "hotelSpa" lub nawet "SpaHotel" wtedy byłoby i po polsku i angielsku OK. A tak.....

proponuję wstrzymać sie z zakupami do czasu nabrania doswiadczenia.

Dla mnie nic nie warta, ale tylko dlatego, że nie gustuję w takich nazwach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jeśli już mogłes to lepsza byłaby "hotelSpa" lub nawet "SpaHotel" wtedy byłoby i po polsku i angielsku OK. A tak.....
Jak coś napiszesz- to może byś sprawdził od kiedy są zarejestrowane tego typu domeny i co się pod nimi znajduje, jak jest konkurencja w tej branży itd.

 

proponuję wstrzymać sie z zakupami do czasu nabrania doswiadczenia.

 

Nie mogę się wstrzymać, ponieważ doświadczenia nabiera się krocząc po własnych błędach. Aczkolwiek uważam, że ta domena to nie jest błąd – wręcz przeciwnie… :)

 

Chętnie przyjmę kilka rad od jak się domyślam doświadczonej osoby w tym temacie – czyli Ciebie.

 

Dla mnie nic nie warta, ale tylko dlatego, że nie gustuję w takich nazwach.

 

Dzięki za twoje zdanie co do wyceny, ale Ty oceniasz tą domenę nie analizując jej w najmniejszym stopniu. I Ty mówisz o doświadczeniu ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ krystekm

Przepraszam Cię, jeżeli czujesz się urazony, ale nie zawsze usłyszysz/przeczytasz to czego oczekujesz. Wyraziłem tylko swoja opinię na Twój post.

Niemniej (pomijam konkurencję w branży SPA) uważam, ze nic na siłe. Skoro lepsze domeny sa zajęte to wydaje mi sie, ze nie ma sensu rejestrować ich wersji w formie jeszcze dłuzszej.

Wcale i nigdzie nie stwierdziłem, ze jestem doswiadczony w branży domenowej, tu tez przepraszam za moje stwierdzenie.

 

Reasumując temat:

Uważm, że sztuką jest znależc i zarejestrowac - jako pierwszy - taką domenę, która inni zapragną ją mieć i po Tobie zaczną rejestrować ale w gorszych TLD lub ccTLD.

 

Podsumowując i jeszcze raz przepraszając:

Sam doskonale wiesz, że domen mozna rejestrować hurtowo setki, ale co innego mieć domenę o którą powalczą poważne firmy. Tam też siedza ludzie i myślą.

pozdrawiam i nie gniewaj sie już, lepsza taka opinia niz żadna....a wszyscy całe zycie sie uczymy a jako głupi umieramy.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest anglik

Jak dla mnie dupa Jasiu, pierdnął Stasiu.

Reg Fee do stówki. Stówka tylko w przypadku pijanego usera, lub pod wpływem środków odurzających.

 

@krystekm - pij mleko będziesz wielki.

 

Pozdrawiam.

ps. gdzie się podziała Domenyka???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jak coś napiszesz- to może byś sprawdził od kiedy są zarejestrowane tego typu domeny i co się pod nimi znajduje, jak jest konkurencja w tej branży itd.

 

zobacz ile domen dziennie na tym forum jest wycenianych. Nie kazdy ma czas sprawdzac zajete/wolne koncowki konkurencje w branzy, backlinki, PR itd. To wlasciciel domeny powinien zawrzec te informacje w pierwszym watku - jesli oczekuje rzetelnych opinii.

 

Odnosze sie nie tylko do Twojej domeny, ale takze wielu wielu tu zamieszczanych.

 

Powodzenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok.

Dzięki za wszystkie wasze opinie. Jednak moim zdaniem domena jest na pewno warta więcej niż Reg Fee ( oczywiście to tylko moje zdanie ;) ). Jak sie zdecyduje ja sprzedać to oczywiście poinformuje was za ile poszła :)

 

Pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites
ok.

Dzięki za wszystkie wasze opinie. Jednak moim zdaniem domena jest na pewno warta więcej niż Reg Fee ( oczywiście to tylko moje zdanie ;) ). Jak sie zdecyduje ja sprzedać to oczywiście poinformuje was za ile poszła :)

 

Pozdrawiam

 

Każdy kto rejestruje domeny ma takie zdanie, często błędne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Masz szansę wziąć za nią w tej chwili kilka stówek a w przyszłości znacznie więcej. Syndrom spa udało się zaszczepić marketingowcom więc spa raczej już nie zniknie z krajobrazu.

Osobiście radzę zatrudnić jakiegoś przyzwoitego webmastera, który opracuje ładną i funkcjonalną stronę i zrobić katalog hoteli, alb broń Boże nie żaden dmoz czy qlweb! Tylko ręczne wpisy - roześlij maile do tego typu instytucji. Coś w stylu: jestem właścicielem katalogu, sam wpis z adresem za darmo - jeśli chcą Państwo umieścić zdjęcia, dłuższy opis, cennik itd. to stówka za rok a za każdy następny 50 zł... Można spróbować też z hotelami zagranicznymi, które zechcą się reklamować wśród polskich klientów.

Myślę, że w ten sposób zarobisz szybciej i więcej...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×