Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

Na pewno każdy jakoś szuka zarobku w programach partnerskich itp. tj Google, Ceneo itp...

 

Tutaj możecie pisać :P jakie używacie, jakie polecacie, jakie są korzystne programy partnerskie dla strony.

 

 

Polecam Ceneo.pl - 10gr za kliknięcie w banner :P

Obecnie nie korzystam bo zrobiłem przekręt i mnie złapali :P ale dobry program dla początkujących.

 

 

Adsense - http://www.di.pl/index.php?showtopic=22077

Na pewno wiele z was korzysta, zarobki rosną w miarę wartości serwisu

 

To tyle ode mnie. Jak coś wpadnie to napiszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites
http://www.pp.god.com.pl/

 

Niekorzystam ale ktoś z forum tak i poleca. Ładne stawki, idealne pod strone o tematyce torrenty.

 

Potwierdzam :P Torrenty i wszelki download - idealna tematyka

 

Jest jeszcze wru.pl który co nieco lepiej płaci :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Obecnie nie korzystam bo zrobiłem przekręt i mnie złapali :P ale dobry program dla początkujących.

 

No jest sie czym chwalic :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od siebie polecam http://pp.zlotemysli.pl

Jestem przekonany, że większość osób miała styczność z ebookami tego wydawnictwa. Jest ich bardzo dużo i można znaleźć kilka, które będą odpowiadały tematyce strony. Ilość narzędzi promocyjnych też jest wystarczająca.

Dostałem już dobrych kilka wypłat. Teraz się zbytnio nie angażuję, ale co jakiś czas wpadnie coś z prowizji wiecznych.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam też na paru stronach z ProPartner.pl ale nie wiem czy mogę polecić z czystym sumieniem (a przynajmniej przygotowane materiały przez niektóre firmy, czasami się ma też wrażenie że nie nalicza prowizji czy źle przekierowuje). Jest tam parę firm, coś ala TradeDoubler.com tylko w gorszym wykonaniu :P Pieniądze już stamtąd w każdym razie wypłacałem :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, ciekawe... za polecenie tej samej usługi przez mbank.net.pl dostajemy 45 zł. a przez systempartnerski.pl (bankier.pl) już tylko 30 zł. ;)

 

Coś się nie zgadza? Chciałbyś dostawać więcej przez pośrednika ;)

 

 

 

 

#bezposrednika.pl ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Coś się nie zgadza? Chciałbyś dostawać więcej przez pośrednika ;)

 

Wręcz przeciwnie, wszystko zgadza się i już wypełniłem formularz rejestracji na mbank.net.pl - sprawdzę jakim powodzeniem cieszą się konta młodzieżowe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Korzystam z PP mBanku, całkiem nieźle płacą http://www.mbank.net.pl

a.

 

A nie trzeba mieć dopisanej jakiejś działalności bankowej-parabankowej do swojej obecnej dzialalności? Pośrednicwto finansowe czy coś podobnego? Zastanawiam się co na to skarbowy jeśli się nie ma ew takiej działalności zgloszonej?

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie trzeba mieć dopisanej jakiejś działalności bankowej-parabankowej do swojej obecnej dzialalności? Pośrednicwto finansowe czy coś podobnego? Zastanawiam się co na to skarbowy jeśli się nie ma ew takiej działalności zgloszonej?

 

 

chygba nie ./ddddddddd:D

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie trzeba mieć dopisanej jakiejś działalności bankowej-parabankowej do swojej obecnej dzialalności? Pośrednicwto finansowe czy coś podobnego? Zastanawiam się co na to skarbowy jeśli się nie ma ew takiej działalności zgloszonej?

Nie, bo nie jest się pośrednikiem, tylko świadczy się usługę reklamową linkującą do stron informacyjnych o produktach mbanku.

a.

Share this post


Link to post
Share on other sites
A nie trzeba mieć dopisanej jakiejś działalności bankowej-parabankowej do swojej obecnej dzialalności? Pośrednicwto finansowe czy coś podobnego? Zastanawiam się co na to skarbowy jeśli się nie ma ew takiej działalności zgloszonej?

 

Do współpracy z w/w firma nie trzeba natomiast do m2m już trzeba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy się dobrze podpiąłem. ;)

 

Mam IDN-na z ruchem 20-30uq dziennie, ruch erotyczny.

 

Da się na tym zarobić więcej niż na 5 EUR miesięcznie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×