Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

Dwa pytanka:

1. Czy przyłączenie się do programu partnerskiego/pośrednictwa (nie wiem jak to nazwać) Monavie wymaga posiadania jakiegoś polecającego?

2. Poszukuję jakiegoś fajnego programu (najlepiej whitepage) do zagospodarowania produkty-naturalne.pl. Wiem, że parę osób na forum czerpie zyski z tej branży. Jest ktoś w stanie coś polecić? Zarejestruję się z reflinka.

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

2. Poszukuję jakiegoś fajnego programu (najlepiej whitepage) do zagospodarowania produkty-naturalne.pl. Wiem, że parę osób na forum czerpie zyski z tej branży. Jest ktoś w stanie coś polecić? Zarejestruję się z reflinka.

Też szukam czegoś w tym temacie - produkty typy kosmetyki i podobne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak działają te programy z Webepartners z punktu widzenia technicznego? Dostajesz kod, który można umieścić na swojej stronie a'la whitepage, czy może raczej należy przekierować domenę na konkretne DNS-y?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak działają te programy z Webepartners z punktu widzenia technicznego? Dostajesz kod, który można umieścić na swojej stronie a'la whitepage, czy może raczej należy przekierować domenę na konkretne DNS-y?

 

Do dyspozycji masz:

 

Banery

Linki (można również wygenerować do konkretnei oferty)

Xml do wygenerowania z ofertami które cie interesują

Api (xml, json)

Webesklep ich skrypt do importu produktów

Oferty kodów rabatowych i promocji sklepowych

Widżety reklamowe

 

dość sporo możliwości

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jeszcze coś takiego "Nutriprofits"

 

http://nplink.net/yC3bBJvC link z refem

 

Płatności i zarobek w NutriProfits
Prowizje wypłacane są co miesiąc w trzeci poniedziałek każdego miesiąca i obejmują sprzedaż w poprzedzającym miesiącu. Płatności zawsze są realizowane terminowo przy użyciu wybranej przez afilianta metody płatności.
W jaki sposób NutriProfits wypłaca prowizję?
Podczas rejestracji każdy afiliant może wybrać dogodną metodę wypłacania prowizji. Do wyboru są następujące metody:
przelew bankowy.
Bez względu, którą metodę wybierzesz możesz być pewien, że prowizja zostanie wypłacona na czas i będzie uwzględniać wszystkie zrealizowane dzięki Tobie transakcje.
Wysokość zarobków
Wszystkie oferty dostępne w NutriProfits są nagradzane prowizją za sprzedaż. Prowizja wynosi od 20% do 40% i jest wypłacana za każdą transakcję zrealizowaną przez klienta wysłanego ze strony partnera.
Dodatkowo zarabiasz również od 10% do 20% na wszystkich transakcjach klientów powracających. Jeżeli zdobędziesz dla nas nowego klienta, zostanie on na zawsze przypisany do Twojego konta i kiedykolwiek wróci otrzymasz kolejną prowizję za jego zakup!
Topowi partnerzy (uzyskujący powyżej 40 000 zł prowizji miesięcznie) mogą liczyć na specjalne oferty i preferencyjne warunki współpracy!
Tylko tutaj dostępne są wyłącznie linki banery, wideo i zdjęcia
Języki: Angielski, Niemiecki, Polski
Edited by krzysiekmat
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chciałem się Was zapytać, - Jaki macie średni (bądź ostatni) [ %] akceptacji Konwersji ( tzw. "Walidacji") w programach Saturn i MediaMarkt (2,5% od sprzedaży), funkcjonujących w sieci S@laesMed!a (?)

 

Chciałem sobie porównać i wyciągnąć jakieś wnioski, czy też ..powymieniać zdania na ten temat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam programu PKO BP czy ktos jest w stanie coś polecić bo PKO BP kończy PP na swoje stronie, jakaś alternatywa ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Sodeko
Może wspominany już Money2Money?
Aktualnie za konkretne produkty PKO BP płacą następująco:

 

PKOBP kredyt hipoteczny 0.30% CPS

PKOBP kredyt gotówkowy 0.55% CPS

PKOBP kredyt konsolidacyjny 20 PLN CPL

PKOBP konto osobiste 70 PLN CPS

PKOBP konto dla Młodych 70 PLN CPS

PKOBP lokata 30 PLN CPL

 

Ref - > Money2Money.pl

Czysty -> http://Money2Money.pl

Edited by Wojtas30

Share this post


Link to post
Share on other sites

Agora w ostatnim czasie uruchomiła swoją własną sieć afiliacyjną o nazwie AgoraPerformance (agoraperformance.pl z ref), w sumie trochę późno biorąc pod uwagę ich możliwości ale zapowiada się bardzo ciekawie, coraz większa liczba reklamodawców nowi ciągle przybywają, całkiem konkurencyjne stawki oraz nowe narzędzia (rankingi itp.).

 

http://agoraperformance.pl (l. bez ref)

Edited by Los_Rozrabiakaneros

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sluchajcie szukam programu pod gry a konkretnie chodzi mi o wiejskiezycie, polecicie mi jakas platforme afiljacyjna?

 

z gory dzieki za pomoc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuje programów partnerskich o tematyce:

- imprezy (dla przekierowania domeny imprezy.pl)

- hosting

- tonery do drukarek

- zdrowie (dla przekierowania domeny medyk.pl , więc może np. jakieś prywatne ubezpieczenia itp)

- nieruchomości (dla literówki nieruchmosci.pl, ruch około 500 miesięcznie, może coś sprzeda)

- płatności w internecie (dla przekierowania domeny netpay.pl)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja korzystam, jak coś,

 

Może głupio zapytam ale jak tam to wszystko się podpina? Tam jest kreator stron ale gdy ją tworzę to nie mam możliwości podpiąć do niej domeny. Po przejściu w domenę i tak otwiera się strona główna wygrywam.pl

 

Po drugie co zauważyłem to nie można przejść w żaden film na PP allplayer.pl (nie wiem czy są tam jeszcze inne do filmów).

Wyskakują błędy, strona wygląda jakby nie działała.

 

Mogę prosić o podanie mi jakiejś domeny, która Ci poprawnie przechodzi w ten PP filmów? Chciałem rzucić okiem jak to wygląda jak już wszystko się poprawnie skonfiguruje.

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogę prosić o podanie mi jakiejś domeny, która Ci poprawnie przechodzi w ten PP filmów? Chciałem rzucić okiem jak to wygląda jak już wszystko się poprawnie skonfiguruje.

 

Od kilku miesięcy już tam nie działam, więc niestety nie pomogę. Napisz do supportu, dość szybko odpowiadają.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma jakiś godny polecenia program partnerski dla strony o lekkim zabarwieniu erotycznym tj. z opowiadaniami erotycznymi? Chciałem zarabiać na adsense ale niestety strona nie przeszła, więc szukam jakiejś alternatywy.

 

Ruch w 90% Polski.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś ma jakiś godny polecenia program partnerski dla strony o lekkim zabarwieniu erotycznym tj. z opowiadaniami erotycznymi? Chciałem zarabiać na adsense ale niestety strona nie przeszła, więc szukam jakiejś alternatywy.

 

Ruch w 90% Polski.

 

Też szukam jakiegoś sprawdzonego i dobrze płatnego pp do zarabiania na stronie z filmami xxx. Ruch ok 5K miesięcznie

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

mam stronę z filmami online, która generuje około 20k userów dziennie / 50k odsłon. Szukam programu partnerskiego, który płaci za kliki lub wyświetlenia bannera. Znacie coś ciekawego w tym temacie?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam sprawdzonych PP z dziedziny Rzeczy Ekskluzywnych, wysyłanych bez problemu do krajów Zatoki Perskiej, lub globalnie.

 

Galanteria, Odzież, Obuwie, Dodatki, Słodycze, Pakowane Przekąski, Rękodzieła, Kopie obrazów, luksusowe gadżety, Unikaty. (żebyśmy się zrozumieli: dla Arabów koszula czy buty za 100 euro to nie jest rzecz ekskluzywna)

 

Gdzie nie spojrzę tam 'Wysyłka tylko do PL', a jeśli już coś jest oferowane kontynentalnie, to zakładkowo-językowo zrobione jest to pokracznie i nie nadaje się dla poważnych klientów.

 

Odwdzięczę się (!) w przyszłości banerem, na stronie, pod którą będę zbierał 'ruch' z lokalnych stron news-owych. Użyczę miejsca na cały rok dla reklam związanych z hostingiem albo 'usługami na odległość', ofert classic-cars itp., bo cel nadrzędny strony to sprzedaż pewnych high-end'owych domen generycznych, a PP przy okazji ; )

 

Proszę na PW.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×