Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

Chyba działa bo jak wpłacam to nie oddają.

 

Mi nie dochodzi mail aktywacyjny.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dożywotni. Nie kasują ciasteczek po 30 dniach :)

Dzięki, ale wołałbym jednak coś skąd będę mógł wypłacić ewentualne prowizje przed 67 rokiem życia (w optymistycznej wersji) ;)

  • Like 3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś widział gdzieś program partnerski BZ WBK? A konkretnie, to kredyty hipoteczne z tego banku?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,
Jest mi niezmiernie miło poinformować, że kilka dni temu odpaliliśmy Program Partnerski www.HerbalsGroup.pl

W skrócie:
- zajmujemy się sprzedażą suplementów zdrowia
- na razie mamy w ofercie 3 produkty, z czasem będzie ich więcej
- WYSOKA PROWIZJA wynosząca 20% od wartości zamówienia
- dożywotnia PROWIZJA WIECZNA wynosząca 10% od wartości kolejnych zamówień od danego klienta
- dodatkowo zarabiasz promując PP - 10% zarobków z partnerów na drugim poziomie
- ciasteczka są ważne 90 dni
- doświadczony manager PP mający wcześniej za sobą 3 wdrożenia innych PP (Ententa, MapaZdrowia, GoldenGroup.pl)
- 20 złotych na start

Zapraszam do rejestracji w PP HerbalsGroup


Skrócone informacje o programie partnerskim, oraz o naszych produktach znajdziesz w tym oto folderze reklamowym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że kilka dni temu odpaliliśmy Program Partnerski www.HerbalsGroup.pl

 

Witam,

 

Czy można gdzieś poczytać o produktach? Na stronie nie znalazłem takiej informacji a chciałbym się zapoznać z tym co miałbym ew. polecać i reklamować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Czy można gdzieś poczytać o produktach? Na stronie nie znalazłem takiej informacji a chciałbym się zapoznać z tym co miałbym ew. polecać i reklamować.

 

Kliknij w link (na dole pierwszej strony będą odnośniki do opisu produktów) :

 

Skrócone informacje o programie partnerskim, oraz o naszych produktach znajdziesz w tym oto folderze reklamowym

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że kilka dni temu odpaliliśmy Program Partnerski www.HerbalsGroup.pl

 

W skrócie:

- zajmujemy się sprzedażą suplementów zdrowia

- na razie mamy w ofercie 3 produkty, z czasem będzie ich więcej

- WYSOKA PROWIZJA wynosząca 20% od wartości zamówienia

- dożywotnia PROWIZJA WIECZNA wynosząca 10% od wartości kolejnych zamówień od danego klienta

- dodatkowo zarabiasz promując PP - 10% zarobków z partnerów na drugim poziomie

- ciasteczka są ważne 90 dni

- doświadczony manager PP mający wcześniej za sobą 3 wdrożenia innych PP (Ententa, MapaZdrowia, GoldenGroup.pl)

- 20 złotych na start

 

Zapraszam do rejestracji w PP HerbalsGroup

 

 

Skrócone informacje o programie partnerskim, oraz o naszych produktach znajdziesz w tym oto folderze reklamowym

 

Program ciekawy, tak na pierwszy rzut oka. Pozytywne rozwiązanie z Prowizją Wieczystą i drugim polecania oraz pobieraniem zaliczki na podatek, ale faktycznie, tak jak zauważył kolega Vul, brakuje opisów produktów na stronie i przydałyby się zdjęcia, to byłoby bardziej naturalne i uwierzytelniające oraz ułatwiłoby szybsze zapoznanie się potencjalnemu partnerowi z produktami jakie mógłby promować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

Jest mi niezmiernie miło poinformować, że kilka dni temu odpaliliśmy Program Partnerski www.HerbalsGroup.pl

 

W skrócie:

- zajmujemy się sprzedażą suplementów zdrowia

- na razie mamy w ofercie 3 produkty, z czasem będzie ich więcej

- WYSOKA PROWIZJA wynosząca 20% od wartości zamówienia

- dożywotnia PROWIZJA WIECZNA wynosząca 10% od wartości kolejnych zamówień od danego klienta

- dodatkowo zarabiasz promując PP - 10% zarobków z partnerów na drugim poziomie

- ciasteczka są ważne 90 dni

- doświadczony manager PP mający wcześniej za sobą 3 wdrożenia innych PP (Ententa, MapaZdrowia, GoldenGroup.pl)

- 20 złotych na start

 

Zapraszam do rejestracji w PP HerbalsGroup

 

 

Skrócone informacje o programie partnerskim, oraz o naszych produktach znajdziesz w tym oto folderze reklamowym

 

Czy jest wieczna prowizja?

Tak! Jeśli dany klient wróci ponownie i zamówi kolejny produkt to system sprawdzi z czyjego polecenia dana osoba składała zamówienie i naliczy temu partnerowi prowizję nawet jeśli jego ID nie jest zapisane w ciasteczkach! Uwaga: jeśli dany klient wejdzie z innego linku partnerskiego, to wtedy inny partner otrzyma prowizję za to zamówienie.

-----------

Powyższy punkt jest sprzeczny z informacją o wiecznej prowizji. Albo taka jest lub jej nie ma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozęcie polecić jakiś program (ew info w jakiej sieci jest dostępny) konwertujący dla branzy diet (dukan) w PL?

Share this post


Link to post
Share on other sites

O p t i m i s e - jest sobie od pewnego czasu taka sieć afiliacyjna

 

http://optimisemedia.com

 

działająca głównie w regionie UK & Asia-Pacific/Oceania, tak więc zastanawiam się na ile jest to niezawodny partner afiliacyjny ..i czy wiarygodny.

 

 

Myślę konkretnie o programie c i t i (bank) Karty Kredytowe.

 

ministronki ABC pod domenami

Kredit.my (w bahasa: Kredyt)

Card.my

...chyba nie głupio by wyglądały w wynikach Google.

 

Karty kredytowe korpo CITI wyróżnia pewna nowinka (!) A mianowicie można nimi wypłacać gotówkę z ATM-ów. Większość "chodnikowych" o tym nie wie. Tak samo jak mało wie o ich bankomatach dolarowych.

 

- Korzystał ktoś już z Optimise i co sądzicie o takim pomyśle (?)

 

Zastanawiam się, czy to nie marnowanie domeny <_< , bo w PP kart kredytowych jest sporo odrzuceń zw. z ryzykiem kredytowym i historią kredytową.

Inna opcja dla Card.my to "create own card"

 

- znacie może jakiś program z kategorii "Personalized Gift Cards" ?

 

 

Dzięki za opinie i pomoc

Edited by Naming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy ktoś widział gdzieś program partnerski BZ WBK? A konkretnie, to kredyty hipoteczne z tego banku?

 

 

bankier maich kredyty ale nie hipotecznew tym momencie

 

bankier.pl (ref) www.bankier.pl (no ref)

Edited by piranha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć,

 

Czy ktoś może korzystał z PP jakiegoś sklepu jubilerskiego? Mam domenę z ruchem na poziomie coś ok 400 wejść, tematycznie związana z wyrobami jubilerskimi. Czy warto w ogóle w coś takiego wchodzić?

 

Będę wdzięczny za podpowiedź.

 

Pozdrawiam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam duży ruch (2-3k UU miesięcznie) na domenie sportsklep.pl

 

Kojarzycie jakiś program partnerski na którym mógłbym ten ruch zmonetyzować?

Share this post


Link to post
Share on other sites

PP z oferteo.pl - ktoś korzysta?

 

Interesuje mnie pozyskanie PP firm z mojego regionu i rzekomo coś takiego oferuje oferteo

czyli odszukanie firmy z regionu - ciekaw jestem jak to wygląda w praktyce.

 

W moim przypadku poszukiwana branża budowlana - głównie związana z wykonawstwem, wykończeniówką, materiałami budowlanymi itp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, 

Orientuje się ktoś w temacie porównywarek kurierów? Tzn. czy zna ktoś jakiś system oferujący agregację wielu kurierów w jednym miejscu, aby można było postawić to an swojej domenie? Z przykładu mojej małżonki widzę, że korzysta z takich stron i zamawia w ten sposób, taniej i mało skomplikowana procedura. Szkoda, żeby ów domenka czekała na swojego kupca. 

 

Pozdraiwam,

saledomain

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×