Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

4 minuty temu, smogwawelski napisał:

Dzięki wielkie! Na pewno sprawdzę! :) Korzystasz może?

 

Sprawdzony

Oststnio nie miałem za bardzo czego promowac ale przypoimniałeś mi o nim :)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
22 godziny temu, maciuza napisał:

Jaki program najlepszy dla osób początkujących ?

Wszystko zależy co chcesz promować

Share this post


Link to post
Share on other sites

odnośnie mylead to na niczym. same byle co,  ajak się trafia jakis normalny program typu ucando to mniejsza prowizja niz u porzadnych sieci a nie takich jakis bylejakich wiec już może przestańcie "szeptać"

  • Haha 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus
Dnia 30.09.2018 o 13:52, qindo napisał:

Odnośnie MyLead na czym najłatwiej jest zarobić w tym programie, od czego zacząć ? 

 

Od zamknięcia konta w tej firmie. Potwierdzam słowa kolegi wyżej. MyLead to straszna padaka.

Edited by Lateralus

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 9.02.2018 o 11:24, maciuza napisał:

Jaki program najlepszy dla osób początkujących ?

 

Nie tylko dla początkujących ale wszystkich, którzy poważnie myślą o afiliacji- Lead.Network. Poznałem sporo firm w biznesie ale na palcach jednej ręki wymieniłbym te, które zasługują na solidne dobro słowo . Lead Network z całą pewnością w pierwszych miejscach.

W moim odczuciu- największy kaliber polskiej afiliacji. Czego można się spodziewać będąc uczciwym wydawcą?

 

- fenomenalny kontakt z klientem, załatwić można praktycznie wszystko (indywidualne dobranie/załatwienie kampanii, sprawy techniczne)

- uczciwość przez duże U, terminowość wypłat

- bardzo duży wybór kampanii z dobrymi stawkami + możliwość załatwienia innych pod posiadany ruch (praktycznie każdy kraj)

 

W dobie mniejszych zarobków parkingowych warto rozważyć znalezienie poważnego partnera do afiliacji i wejść w swoją niszę. Osobiście polecam bo nie mam się do czego w LN przyczepić. Znają się chłopaki tam na solidnej robocie :) 

 

Jeżeli ktoś z Was prowadzi sklep internetowy lub serwis/portal, który obsługuje płatności online to dodatkowo polecam od nich również hotpay.pl (bardzo sprawny technicznie system płatności z bardzo niskimi prowizjami).

  • Like 2

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Lateralus

Zna ktoś jakie programy partnerskie związane z hostingiem zdjęć/plików?

Share this post


Link to post
Share on other sites
27 minut temu, Lateralus napisał:

Zna ktoś jakie programy partnerskie związane z hostingiem zdjęć/plików?

Dedykowanego programu to nie znam, ale może ten zestaw programów Ciebie zainteresuje? Może uda ci się w coś wstrzelić ;-) 

https://dns.biz.pl/sprawdzone-programy-partnerskie-w-jednym-miejscu/ 

(stronka z baneru reklamowego forum)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wiecie co... tak przeglądam te różne programy partnerskie i szczerze mówiąc sam nie wiem co o nich myśleć. Z jednej strony wydaje się to być sposób na wykorzystanie drzemiącego potencjału i zarobek a z drugiej... Powiedzmy, że jak przeglądam te różne oferty to w głowie mi się uruchamiają wszelkie możliwe sygnały ostrzegawcze, że to wcale nie jest takie fajne na jakie wygląda - "zarabiaj nie wychodząc z domu", " pieniądze same lecą z nieba" i tym podobna retoryka przywodzi mi na myśl różne sekciarskie MLM, które posługują się bardzo podobnym językiem. 

 

Sytuacji bynajmniej nie ratuje fakt, że zaglądając na oficjalne forum jednego z nich zauważyłem 3-5 osób, które postują regularnie i chwalą się swoimi zarobkami na poziomie 700zł/dzień, a jak ktoś spyta jak oni to robią, bo tej osobie mimo szczerego wysiłku nie udaje się przekroczyć granicy 3 zł na dzień, to wyżej wymienieni wyjadacze rzucają teksty w stylu "Wytrwałość jest kluczem do sukcesu". No masakra.

 

Do tego system działania w niektórych przypadkach też jest dla mnie niezbyt jasny. Bo np. na stronie jednego z nich (właściwie nie tylko jednego, ale paru) widnieje pytanie: "Czy posiadasz coś, dzięki czemu jesteś w stanie dotrzeć do szerokiej liczby odbiorców?" (czy jakoś tak). 

 

No to sobię myślę: "tak, domenę z ruchem ok. 5k uu/dzień, która w moim odczuciu trochę marnuje swój potencjał na parkingu".

A potem widzę,że oferują narzędzia dla stron www (czy jakoś tak, parafrazuję).

 

Bo widzicie,  serwis/stronę internetową/portal itp. itd. to mogę sobie postawić sam, ew. do spółki z kolegą z pracy, nie potrzebuję do tego programu partnerskiego. I o ile pomysł postawienia serwisu na tej stronie jest niezłym pomysłem, to nie zrobię tego z kilku powodów:

- domena tematycznie mi zwyczajnie nie odpowiada - tzn. zarówno nazwa domeny jak i jej historia wiążą się z branżą, o której nie mam pojęcia i która mnie kompletnie nie interesuje

- zwyczajnie nie mam na to czasu, bo w 100% poświęcam się innemu, o wiele bardziej dochodowemu biznesowi

 

Kończąc te moje przydługie wypociny  - po prostu albo te programy partnerskie to jest jakiś przekręt, albo czegoś tu zwyczajnie nie zrozumiałem... a mam wrażenie, że trochę tego i tego. 

 

Na koniec zadam więc może konkretne pytanie:

Czy mając domenę z takim ruchem (5kuu/dzień), na której obecnie nie ma żadnego serwisu, tylko zarabia jakieś grosze na parkingu, program partnerski to realna opcja by wykorzystać jej potencjał bez poświęcania temu dużej ilości czasu? (taki parking na sterydach? - i.e. tyle samo pochłoniętego czasu co na parking, ale zarobki wyższe)

Share this post


Link to post
Share on other sites

5KUU dziennie ??? to są statystyki z parkingu? I co rozumiesz przez "grosze" ?

Edited by cannot

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tak z parkingu. I tak, grosze, bo CTR niskie (0,5 - 1 %).

 

Zresztą ta moja domena to tylko przykład. To może być 1k, 2k, 3k, a nawet 50k jeśli ktoś jest cudotwórcą - nieistotne. Pytanie czy program partnerski da się tu w jakiś sposób wykorzystać, bez inwestowania nie wiadomo ile czasu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
2 godziny temu, tomekem napisał:

Wiecie co... tak przeglądam te różne programy partnerskie i szczerze mówiąc sam nie wiem co o nich myśleć. Z jednej strony wydaje się to być sposób na wykorzystanie drzemiącego potencjału i zarobek

 

Tak właśnie jest.

 

2 godziny temu, tomekem napisał:

[...] uruchamiają wszelkie możliwe sygnały ostrzegawcze, że to wcale nie jest takie fajne na jakie wygląda - "zarabiaj nie wychodząc z domu" [...]

 

Tak właśnie jest.

 

2 godziny temu, tomekem napisał:

[...] to wyżej wymienieni wyjadacze rzucają teksty w stylu "Wytrwałość jest kluczem do sukcesu". No masakra.

 

Nie ma się co dziwić- nikt nie zdradzi Ci za darmo swojego know-how

 

2 godziny temu, tomekem napisał:

"tak, domenę z ruchem ok. 5k uu/dzień, która w moim odczuciu trochę marnuje swój potencjał na parkingu".

 

Nie wiem co to za domena ale strzelam, że nie masz na niej prawdziwych 5k uu/dzień- po prostu. Też mam takich domen sporo- uwierz, że nie są to realne wejścia userów (zgaduję, że masz tę domenę na PC).

 

2 godziny temu, tomekem napisał:

[...] po prostu albo te programy partnerskie to jest jakiś przekręt [...]

 

Polecam 100% lead.network , nie są przekrętem. Firma 100% fair.

 

2 godziny temu, tomekem napisał:

Na koniec zadam więc może konkretne pytanie:

Czy mając domenę z takim ruchem (5kuu/dzień), na której obecnie nie ma żadnego serwisu, tylko zarabia jakieś grosze na parkingu, program partnerski to realna opcja by wykorzystać jej potencjał bez poświęcania temu dużej ilości czasu?

 

Jeżeli masz domenę z faktycznym ruchem 5k uu/dzień- tak, PP to realna opcja aby wykorzystać jej potencjał.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Share this post


Link to post
Share on other sites
11 minutes ago, vul said:

(zgaduję, że masz tę domenę na PC).

dokładnie. Szczerze mówiąc, mi też zawsze wydawało się to dziwne, że 5k userów wchodzi dziennie po to żeby oglądać te same reklamy i zastanawiałem się, że to chyba naprawdę tak nie wygląda. No ale statystyka jest, jaka jest. Mimo, że w domenach siedzę od niedawna, to zdążyłem już się dowiedzieć, że realnego ruchu na domenie nie da się określić (podobno) i można tylko zgadywać.

 

15 minutes ago, vul said:

Jeżeli masz domenę z faktycznym ruchem 5k uu/dzień- tak, PP to realna opcja aby wykorzystać jej potencjał.

 

Dziękuję i pozdrawiam.

Jestem trochę paranoicznie nastawiony, bo jak pisałem wcześniej, dawno temu, kiedy byłem jeszcze gołowąsem wpakowałem się w MLM (na szczęście szybko się opamiętałem) i to jest dokładnie ta sama retoryka, od tych wszystkich haseł czuję ten sam "vibe" co w MLM. I rozmawiając z ludźmi, którzy mieli nieprzyjemność siedzieć w tym dłużej (zarabiać albo nic albo niewiele, poświęcając jednocześnie temu mnóstwo czasu) mówili właśnie, że teksty typu "Musisz być wytrwały by osiągnąć sukces" były powtarzane jak mantra w odpowiedzi na jakąkolwiek krytykę.

 

Mimo wszystko dzięki za odpowiedź, przyjrzę się bliżej lead.network i zobaczymy, może coś z tego będzie, chociaż dalej nie mam pomyłsu z której strony to ugryźć.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niestety dla domeniarzy, dużo lepszych PP ma różne obostrzenia i z naszymi literówkami się nie łapiemy. Ze swojej strony polecam te duże, globalne, sprzedające konkretne przedmioty. Przykładowo Alieexpress, Gearbest albo Amazon, ale do tego trzeba konkretnego, dopasowanego ruchu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 3.01.2019 o 13:26, nadobny napisał:

Niestety dla domeniarzy, dużo lepszych PP ma różne obostrzenia i z naszymi literówkami się nie łapiemy.

 

ojtam ojtam. po pierwsze wszystko się da tylko trzeba robić to z głową :D

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dnia 2.01.2019 o 22:23, vul napisał:

 

Polecam 100% lead.network , nie są przekrętem. Firma 100% fair.

 

Jesteś na usługach tej bardzo wątpliwej wiarygodności firmy, która w regulaminie ma, że może dać ci bana bez podania przyczyny i w dowolnym momencie? Jestem pewien, że zarówno Ty jak i np Apze czy Kewoord woleliby nie wiedzieć o bardzo niepokojącym fakcie.

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, rekino napisał:

Jesteś na usługach tej bardzo wątpliwej wiarygodności firmy, która w regulaminie ma, że może dać ci bana bez podania przyczyny i w dowolnym momencie? Jestem pewien, że zarówno Ty jak i np Apze czy Kewoord woleliby nie wiedzieć o bardzo niepokojącym fakcie.

 

Kto by tam zaprzątał sobie głowę regulaminami jak wszystko śmiga jak powinno ;) 

Wiarygodność firmy sprawdziła się już wielokrotnie w moim przypadku więc nie mam z nimi problemu. Za innych się nie wypowiadam- każdy ma prawo do własnej oceny sytuacji.

 

edit: jak dadzą kiedyś bana to się wtedy przeniosę :)

Edited by vul

Share this post


Link to post
Share on other sites
12 godzin temu, rekino napisał:

firmy, która w regulaminie ma, że może dać ci bana bez podania przyczyny i w dowolnym momencie

 

To tak samo jak NASK. ;-)

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×