Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

Witam,

Koleżanki i koledzy znacie może jakieś ciekawe programy partnerskie pod sprzedaż biletów lotniczych oraz biletów na wszelkiego rodzaju imprezy sportowe i kulturalne (mecze, koncerty, pikniki, pokazy, gale itp.)? Poszukuję również jakiegoś programu partnerskiego związanego z Bitcoinem lub z innymi kryptowalutami. Jest coś takiego?

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o CIP - mam kilka stronek pod to, i niestety nie ma konkretniejszej konwersji a nakłady na pozycjonowanie są nie małe, wole w chwilówki inwestować, przynajmniej tam wiekszy hajs jest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o CIP - mam kilka stronek pod to, i niestety nie ma konkretniejszej konwersji a nakłady na pozycjonowanie są nie małe, wole w chwilówki inwestować, przynajmniej tam wiekszy hajs jest.

Opłaca Ci się ten cały czas poświęcony na pozycjonowanie, gdy go podzielisz przez ilość pieniędzy dzięki temu zdobytych? Myślę, że lepiej znaleźć domenę z jakimś porządnym, stałym ruchem w odpowiedniej tematyce niż tracić swój czas i nerwy na tworzenie treści, która jest „masłem maślanym”.

Edited by Domenatorix

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przerzuciłem się na nutriprofits, system trochę mniej dopracowany niż CIP, ale moim zdaniem warto go sprawdzić, zarobki się pojawiają, błędów do tej pory nie zauważyłem

 

Tez się zarejestrowałem i właśnie sprawdzam zobaczymy. Co do CIP to faktycznie chyba im dochody spadły albo są aż tak bardzo pazerni że zaczynają kantować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nasi partnerzy zarobili już 2 398 166 zł no ciekawe. Diety sprzedają przez Vitalia.pl. pewnie chcesz zagospodarować tę długą domenę z ruchem ? :P

 

Dokładnie o nią chodzi :D bo rozumiem że nie jesteś nią zainteresowany

Share this post


Link to post
Share on other sites

Opłaca Ci się ten cały czas poświęcony na pozycjonowanie, gdy go podzielisz przez ilość pieniędzy dzięki temu zdobytych? Myślę, że lepiej znaleźć domenę z jakimś porządnym, stałym ruchem w odpowiedniej tematyce niż tracić swój czas i nerwy na tworzenie treści, która jest „masłem maślanym”.

 

Po cześci racja, jednak jest tyle PP że można w rożne kierunki uderzać, trzeba wypróbować jak najwięcej PP i wtedy zobaczyć co największy hajs przynosi, a pozycjonowanie ? Na tym się znam, wiec próbuje to wykorzystać jak tylko mogę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mozecie - tak ogólnie polecić jakiś pp z dobrą konwersją - nie mówię tu o pillsach, finansach, tylko takich moze i niszowych - sklepów księgarni czy portali - które miałby jakąś konwersję - wiele widzę, zę jest naciągania, gdzies np wygenerowałem 100 rejestracji a okazało się ,żę przez jakieś niejasności między afiliantem a tym reklamodawca nie miałem z tego ani złotówki - warto od takich trzymac się z daleka a jeszcze bardziej promowac jakieś sensowne bo na tym tlyko mozęmy wszyscy zyskac.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Clerity

Witam,

 

Zakładałem wcześniej nowy temat, ale być może nie wszyscy czytali, dlatego powiadamiam,

Aby doszła informacja do jak największej ilości osób.

Od kilku miesięcy istnieje na polskim rynku Program Partnerski Clerity

w branży fitness, dietetycznej i kulturystycznej, niebawem również w kulinarnej J.

Produktami naszego Programu Partnerskiego są: diety, treningi, e-booki i suplementy diety.

Strona www: http://clerity.pl

 

Partnerom Clerity w ramach współpracy oferujemy:

- prowizję od 14,5 zł do 45 złotych (za akcję- jeden produkt)

- 50 zł na start w zależności od wyboru konta

- 50% prowizji z zysku ze sprzedaży produktów

- 10% prowizji z przychodów poleconego

- wieczną prowizję (dzięki pozyskiwaniu maili ze strony, fanpage, kanału youtube)

- wypłaty od 100 zł bez Faktur, rachunków itp. Na konto bankowe.

 

Rejestracja jest bezpłatna. Wypłaty na koniec miesiąca po uzbieraniu minimum 100 zł.

 

Generowanie zysku dla partnerów odbywa się poprzez e-mail marketing

I sprzedaż bezpośrednią z Twojej witryny.

 

 

Zapraszam do rejestracji i zadawania pytań na : http://clerity.pl/ .

 

 

Pozdrawiam

Paweł Giziński

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bitmarket.pl ma program partnerski ... póki co w zawieszeniu ;)

 

"W tej chwili na naszej giełdzie nie pobieramy prowizji od przeprowadzonych transakcji. W momencie gdy prowizje zostaną włączone, przez 6 miesięcy będziesz otrzymywać 50% prowizji wygenerowanych przez poleconych użytkowników."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

poszukuję "kobiecych" PP w tematach:

 

1. Suknie ślubne

oraz

2. Bycie piękną (beauty /glamour). Nie chodzi o zdrowie i fitness.

 

Najchętniej pod pustą domenę :)

 

z góry dziękuję!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam jakiegoś pp pod noclegi, baza noclegowa, wyszukiwarka noclegów. Możecie coś polecić?

Krajowe czy international ?

 

Hostelsclub - z refem.

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

gdyby ktoś był zainteresowany programami partnerskimi z branży forex to serdecznie zapraszam na ForexPartners.pl

Na stronie znajdziecie opisy programów, które według mnie są godne polecenia, wyjaśniania dotyczące prowizji oferowanych w programach z tej niszy, garść pomysłów na to jak zdobywać klientów. W przyszłości strona być może będzie pełnić również funkcję bloga.

 

Pozdrawiam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

czy ktoś może polecić mi PP z programami antywirusowymi?

Znalazłem PP AVG w Commission Junction, ale właśnie się dowiedziałem, że firma ta nie będzie dalej promować swojego PP.

Tak więc, jeśli ktoś, coś...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Szukam pp zwiazanego z filmami o serialami online.

Jedyne co znalazlem to wspomniane juz wczesniej eforsa.pl

 

Czy ktos z Was korzysta z tego pp? Jakies wskazowki, opinie?

Moze znacie i mozecie polecic cos innego?

 

Dzieki!

Bartek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

Szukam pp zwiazanego z filmami o serialami online.

Jedyne co znalazlem to wspomniane juz wczesniej eforsa.pl

 

Czy ktos z Was korzysta z tego pp? Jakies wskazowki, opinie?

Moze znacie i mozecie polecic cos innego?

 

Ja korzystam, jak coś, to http://eforsa.pl/?ref=db310706f69085e42930d478da1b9a83 ;)

Kiedyś zarabiało się na tym całkiem dobrze, teraz trochę gorzej. Na plus wypłaty - wystawiasz fakturę i za 2-3 dni kasa jest na koncie.

 

Z innych programów o tej tematyce (nie korzystam): http://firesub.pl/ , http://playnowunlimited.biz/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukam dwóch programów partnerskich:

- związanego z chwilówkami,

- związanego z marketingiem/trade marketingiem - jako zamiennik parkingu na trademarketer.pl (można podejrzeć tematykę reklam).

 

Ktoś coś?

Edited by Geekboy68k

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×