Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

nie ma czegos takiego na wapacz.pl?

 

Zgadza się, w ramach wapacz.pl działa także program partnerski oferujący kontent mobilny.

Nowi użytkownicy będą mogli sprzedawać multimedia Wapacza już na jesieni br. - w tej chwili opcja dostępna jest dla "starych" partnerów.

Share this post


Link to post
Share on other sites
ja polecam zainteresować się sieciami afiliacyjnymi:

- novem.pl

Dla mnie novem to największa możliwa kupa... Kreacje reklamowe to najczęściej ogromne flashowe bannery, które nie zachęcają do klikania, ale za to oswajają użytkownika z nową marką lub serwisem. Uczestniczyłem w tym programie i dałem sobie spokój. Nie warto.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dla mnie novem to największa możliwa kupa... Kreacje reklamowe to najczęściej ogromne flashowe bannery, które nie zachęcają do klikania, ale za to oswajają użytkownika z nową marką lub serwisem. Uczestniczyłem w tym programie i dałem sobie spokój. Nie warto.

 

A co byś polecił? Bo akurat szukam jakieś platformy partnerskiej. Może ktoś z grubsza opisać jak to działa w praktyce?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Korzysta ktoś z Was z PP pobieraczek.pl ? Sporo osób rejestruje się i najważniejsze jak wygląda sytuacja z wypłatami?

 

 

 

Testowałem - wszystko ok. Dobra konwersja, dostajesz 1,5-2zł za rejestracje.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Testowałem - wszystko ok. Dobra konwersja, dostajesz 1,5-2zł za rejestracje.

Pobieraczka w życiu bym nie tknął. Jest o tym głośno w telewizji. 10 dni za darmo, a potem abonament około 98PLN.

A jeszcze to g**** polecać i zarabiać na naiwności? O nie, dzięki.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pobieraczka w życiu bym nie tknął. Jest o tym głośno w telewizji. 10 dni za darmo, a potem abonament około 98PLN.

A jeszcze to g**** polecać i zarabiać na naiwności? O nie, dzięki.

 

Znajoma jakiś czas temu dostała od nich przedsądowe wezwanie do zapłaty. Reklamować czegoś takiego nie zamierzam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mam pytanie do osób kierujących ruch na pp pobieraczek.pl - ile $ można wyciągnąć z 1k ruchu o podobnej tematyce co docelowy serwis?

Share this post


Link to post
Share on other sites

znacie jakiś finansowy PP (kredyty) który daje własną strone jak masz domene?

 

Bankier kiedyś tak miał znacie coś jeszcze?

Share this post


Link to post
Share on other sites
znacie jakiś finansowy PP (kredyty) który daje własną strone jak masz domene?

 

Bankier kiedyś tak miał znacie coś jeszcze?

 

 

bankier dalej ma, nawet lepszy niż kiedyś

Share this post


Link to post
Share on other sites
znacie jakiś finansowy PP (kredyty) który daje własną strone jak masz domene?

 

Bankier kiedyś tak miał znacie coś jeszcze?

yoyopartner.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pytanie do osób korzystających z pp pobieraczek*pl - po jakim czasie od chwili zlecenia wypłaty otrzymujecie pieniądze na konto bankowe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Na drugi dzień jest praktycznie zawsze realizowany przelew.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do bukmacherki zdecydowanie najlepszy PP jest oferowany przez http://www.bet-at-home.pl/

30% prowizji z pierwszego poziomu (polecony klient) a poziomów jest aż 3! Z wypłatami jakoś super cięzko nie ma, minimum do wypłaty to 50euro (co można uznać za przyzwoitą stawkę)

Osobiście jestem w trakcie budowy większej platformy sportowej. Przy kilka stronach alla ninja których nie pozycjonowałem (gdzieś tam tylko link podrzuciłem przy okazji) zarobki w granicach 70-120euro miesięcznie. Kto próbował sił z zakładami bukmacherskimi wie o co chodzi... "Jeśli nie umiesz ich pokonać, przyłącz się do nich!" ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Szukam PP z oponami, felgami, akumulatorami itp. Możecie coś polecić ?

 

masz domene "oponiarską" : ;) to zostały jeszcze jakieś :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Szukałem, szukałem...ale nie znalazłem (może za słabo szukałem).

 

Miałbym kilka pytań odnośnie zarabiania na programach partnerskich (stronach/domenach).

 

Jako, że domeny które posiadam nie chcą się specjalnie sprzedać (postanowiłem, że przez jakiś czas nie będę podejmował aktywnych prób ich sprzedaży), pomyślałem, że może, skoro i tak są ważne do około połowy przyszłego roku, to spróbować jakoś inaczej na nich zarobić, ale:

 

- obecnie są zaparkowane i szału nie ma (czy przystępując do danego programu partnerskiego domena powinna posiadać duży ruch - logiczne wydaje mi się, że im większy tym lepiej)

 

- nie umiem robić stron internetowych (czy domena musi mieć podpiętą stronę internetową - wiadomo na parkingu ustawiamy kilka rzeczy i nie musimy tam wchodzić już praktycznie, co z tego kiedy domeny nie zarabiają)

 

- co polecacie w temacie zarabiania/programów partnerskich dla początkującej w tym temacie osoby (nie chodzi mi tu tylko o przysłowiową rybę, może być również wędka w postaci jakiegoś linka, co powinienem przeczytać, żeby dowiedzieć się więcej w tym temacie)

 

- czy dla domen na których chciałbym zarabiać (przy pomocy programów partnerskich i w inny sposó;) musiałbym wykupić jakiś hosting, żeby gdzieś "zawiesić" te strony

 

Wiem, że może wyglądać to dla Was tak, że pytam mniej więcej w stylu: " Czy da się zarobić praktycznie nic nie robiąc ?", poprostu szukam jakiegoś sposobu by wycisnąć z moich domen "parę groszy", mogę się oczywiście w to zaangażować w miarę moich umiejętności (pewnych rzeczy mogę się douczyć), tylko, żeby to miało sens. Na próbach sprzedaży domen trochę się zawiodłem (choć ten czas, który poświęciłem na naukę w tym temacie - m.in. czytanie tego forum, nie uważam za stracony), nie chciałbym aby było podobnie w temacie programów partnerskich (i innych form zarabiania na doemnach/stronach), nie chcę też w pewnych tematach wyważać otwartych już drzwi.

 

Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi i opinie.

 

S.F.

alpine5

Share this post


Link to post
Share on other sites
- obecnie są zaparkowane i szału nie ma (czy przystępując do danego programu partnerskiego domena powinna posiadać duży ruch - logiczne wydaje mi się, że im większy tym lepiej)

Na sensownej domenie z nawet małym ruchem można postawić witrynkę, która swoim contentem przyciągnie odwiedzających. A odwiedzający to pieniądze.

 

- nie umiem robić stron internetowych (czy domena musi mieć podpiętą stronę internetową - wiadomo na parkingu ustawiamy kilka rzeczy i nie musimy tam wchodzić już praktycznie, co z tego kiedy domeny nie zarabiają)

Nikt strony za Ciebie nie zrobi. Chyba, że zapłacisz. Ale wtedy dochodzę kolejne koszty, które musisz zamortyzować.

 

- co polecacie w temacie zarabiania/programów partnerskich dla początkującej w tym temacie osoby (nie chodzi mi tu tylko o przysłowiową rybę, może być również wędka w postaci jakiegoś linka, co powinienem przeczytać, żeby dowiedzieć się więcej w tym temacie)

Większość firm ma jakieś programy partnerskie. Najpierw należałoby się skoncentrować na budowaniu strony a dopiero potem na dopasowaniu do niego programów reklamowych. Na początek najlepszy jest AdSense Googla. Chociaż kokosów nie należy się spodziewać... Przejrzyj sobie ten artykuł to załapiesz kierunek drogi:

http://www.money.pl/gospodarka/ngospodarka...3,0,491799.html

 

- czy dla domen na których chciałbym zarabiać (przy pomocy programów partnerskich i w inny sposó;) musiałbym wykupić jakiś hosting, żeby gdzieś "zawiesić" te strony

Raczej tak. Na darmowym hostingu nie warto niczego sensownego stawiać.

 

Wiem, że może wyglądać to dla Was tak, że pytam mniej więcej w stylu: " Czy da się zarobić praktycznie nic nie robiąc ?", poprostu szukam jakiegoś sposobu by wycisnąć z moich domen "parę groszy", mogę się oczywiście w to zaangażować w miarę moich umiejętności (pewnych rzeczy mogę się douczyć), tylko, żeby to miało sens. Na próbach sprzedaży domen trochę się zawiodłem (choć ten czas, który poświęciłem na naukę w tym temacie - m.in. czytanie tego forum, nie uważam za stracony), nie chciałbym aby było podobnie w temacie programów partnerskich (i innych form zarabiania na doemnach/stronach), nie chcę też w pewnych tematach wyważać otwartych już drzwi.

Podstawą jest myślenie. To 80% sukcesu. Praca to tylko 20%. (Zasada Pareto jeśli Ci to coś mówi...)

 

Pozdrawiam i życzę sukcesów!

Share this post


Link to post
Share on other sites
masz domene "oponiarską" : :rolleyes: to zostały jeszcze jakieś :D

Mam domenę (oponowo*pl) i serwis ogł. motoryzacyjny. Chciałbym wykorzystać ruch. Możecie polecić coś sprawdzonego.

Edit: znalazłem PP Netcar, i go przetestuje. Ma ktoś doświadczenie z tym PP.

Edited by karollp

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×