Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

Nie wiem czy się dobrze podpiąłem. :)

 

Mam IDN-na z ruchem 20-30uq dziennie, ruch erotyczny.

 

Da się na tym zarobić więcej niż na 5 EUR miesięcznie?

ciezko, ale jak nie zaparkujesz to sie nie przekonasz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie wiem czy się dobrze podpiąłem. :)

 

Mam IDN-na z ruchem 20-30uq dziennie, ruch erotyczny.

 

Da się na tym zarobić więcej niż na 5 EUR miesięcznie?

 

Moze na stronie erotycznej zwiazanej mocno tematycznie z domena moze moze.

Share this post


Link to post
Share on other sites

obecnie mam konto w pp.zlotemyśli (polecam!!!)

mbank.net.pl (narazie 0 wypłat ale nawet dobrze nie zaczołem )

 

+ około 8 kont w programach partnerskich bukmacherów na tym są spore pieniądze np. z pp betgun mam wypłacone ponad 14k(srednio po 500zł miesiecznie w przeciągu 2 lat

Share this post


Link to post
Share on other sites

W jednym z moich projektów uruchomiłem system partnerski.

 

Serwis www.TerazPraca.pl jest niszową platformą rekrutacyjną skierowaną do Kierowców i Magazynierów.

 

Specjalizujemy się w rekrutacji Kierowców i Magazynierów na potrzeby przede wszystkim Transport, Spedycja, Logistyka ale nie tylko.

 

Szukam partnerów, którzy w sposób synergiczny powiększą swoją ofertę.

Mile widziana branża transportowa, moto i HR.

 

Szczegóły na PW

 

Pozdrawiam i zapraszam

Paulinho

www.TerazPraca.pl

Edited by Paulinho

Share this post


Link to post
Share on other sites
obecnie mam konto w pp.zlotemyśli (polecam!!!)

mbank.net.pl (narazie 0 wypłat ale nawet dobrze nie zaczołem )

 

+ około 8 kont w programach partnerskich bukmacherów na tym są spore pieniądze np. z pp betgun mam wypłacone ponad 14k(srednio po 500zł miesiecznie w przeciągu 2 lat

 

tylko trzeba miec jakies konkretne strony sportowe lub bukmacherskie zeby na tym w ogole cos zarobic...

Share this post


Link to post
Share on other sites
W jednym z moich projektów uruchomiłem system partnerski.

 

Szukam partnerów, którzy w sposób synergiczny powiększą swoją ofertę.

Mile widziana branża transportowa, moto i HR.

 

www.TerazPraca.pl

jednego już masz - mnie ^_^

pozdrawiam

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może ktoś może polecić coś z dziedziny sprzedaży biletów lotniczych :) ?

 

EDIT: Dzięki bardzo thomaso, poczytam.

Edited by kubolo

Share this post


Link to post
Share on other sites
A może ktoś może polecić coś z dziedziny sprzedaży biletów lotniczych :) ?

 

Austrian Airlines PL:

eFożecus East – Loty z Austrian Airlines

 

Nasz Affiliate-Programm

 

Prowizje dla partnerów:

 

– 5,50 EUR za każdą sprzedaż

– 6,50 EUR za każdą sprzedaż(Premium Affiliate Program)

 

Zapewniamy szeroką gamę materiałów reklamowych!

 

travelnow.pl:

W programie partnerskim TravelNOW.pl oferowane są następujące warunki. Prowizja wypłacana jest za każdy sprzedany za pośrednictwem Partnera bilet lotniczy w wysokości uzależnionej od rodzaju sprzedanego biletu:

 

* Tania Linia Lotnicza / Low Cost - 15 zł

* Regularna Linia Lotnicza (podróż krajowa) - 15 zł

* Regularna Linia Lotnicza (podróż europejska) - 25 zł

* Regularna Lotnicza (podróż transkontynentalna) - 25 zł

 

TravelNow.pl oferuje bilety ponad 425 przewoźników regularnych (m.in.: LOT, Lufthansa, British Airways, Air Franse, KLM, SAS, Swiss, Austrian Airlines) oraz 90 linii Low Cost (m.in.: Wizz Air, Norwegian, Centralwings, Germanwings, Easy Jet, Ryanair, bmibaby).

 

Zapraszamy do współpracy!

 

Bravofly PL:

Program partnerski BravoFly pomoże zwiększyć dochody z reklam Twojej wirtyny. Dlaczego więc nie nanieść przekierowania do serwisu BravoFly na Twojej witrynie i zacząć zarabiać?

Oferujemy 7,50 EUR za każdą rezerwację online użytkownika, który został przekierowany z Twojej powierzchni reklamowej.

 

Wszystkie trzy dostępne tylko i wyłącznie na platformie reklamowej zanox.pl :)

Edited by thomaso

Share this post


Link to post
Share on other sites

Czy to prawda ze google płaci gdy ktoś skorzysta z ich wyszukiwarki na mojej stronie ? Jeżeli to prawda to jakie są stawki ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy to prawda ze google płaci gdy ktoś skorzysta z ich wyszukiwarki na mojej stronie ? Jeżeli to prawda to jakie są stawki ?

Prawda. link. Stawki w zależności od tematyki wyszukiwania od 0,01 $ za klik w górę :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poszukuje jakiegoś programu partnerskiego na stronke p2p. wiem o God ale chciałbym również inne programy dołączyć. Google nie wchodzi w grę oczywiście, ale czy na takiej stronie można postawić jakis inny program, naprzykład złotych mysli czy mbanku ? ( takie przykłady).

Share this post


Link to post
Share on other sites
jeszcze jest WRU - ale ten sam autor co GOD

 

 

niby skąd te informacje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co widzę to są zupełnie inne firmy, jedna z siedzibą w Krakowie a druga w Warszawie

Share this post


Link to post
Share on other sites

z tego co kiedyś czytałem to bah ma najlepszy system partnerski. ale nie interesowalem sie tym za bardzo.

 

 

PS.

Ciekawy artykuł o programach partnerskich

http://di.com.pl/news/25684,0,Ile_placa_si...e_w_Polsce.html

Napiszcie o swoich problemach z programami jakie macie na stronach.

Ile potraficie wyciągnąć z takich programów ?

Edited by khan

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie wiem, ale wydaje mi się, że najwięcej można zarobić na finansowych programach partnerskich.

Dzisiaj np. zarejestrowałem się w dosyć rewolucyjnym, jeśli chodzi o pomysł, programie partnerskim Aukcje Kredytowe.

 

Aukcje Kredytowe to serwis oferujący swoim użytkownikom możliwość znalezienia kredytu w bardzo oryginalny sposób, a dokładniej to sam użytkownik podaje cechy poszukiwanego kredytu: ilość rat i kwotę kredytu. Następnie banki mogą składać swoje oferty. Jeżeli któraś z ofert będzie atrakcyjna dla użytkownika, aukcje może zakończyć co uruchomi procedurę bankową i w efekcie przydzielenie kredytu. Prawda, że dosyć innowacyjne podejście do klienta?

 

Sam program partnerski Aukcji Kredytowych gwarantuje prowizje od 0.20% - 0.75% wartości przyznanego kredytu, Kwoty mogą być naprawdę ciekawe, zwłaszcza przy kredytach hipotecznych o wartości np. 250.000 PLN ;)

Edited by p0zer

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ja nie wiem, ale wydaje mi się, że najwięcej można zarobić na finansowych programach partnerskich.

Dzisiaj np. zarejestrowałem się w dosyć rewolucyjnym, jeśli chodzi o pomysł, programie partnerskim Aukcje Kredytowe.

 

Aukcje Kredytowe to serwis oferujący swoim użytkownikom możliwość znalezienia kredytu w bardzo oryginalny sposób, a dokładniej to sam użytkownik podaje cechy poszukiwanego kredytu: ilość rat i kwotę kredytu. Następnie banki mogą składać swoje oferty. Jeżeli któraś z ofert będzie atrakcyjna dla użytkownika, aukcje może zakończyć co uruchomi procedurę bankową i w efekcie przydzielenie kredytu. Prawda, że dosyć innowacyjne podejście do klienta?

 

Sam program partnerski Aukcji Kredytowych gwarantuje prowizje od 0.20% - 0.75% wartości przyznanego kredytu, Kwoty mogą być naprawdę ciekawe, zwłaszcza przy kredytach hipotecznych o wartości np. 250.000 PLN ;)

 

wypadałoby napisać, że podajesz linki referencyjne

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie jest mi absolutnie niczego żal, tylko uważam, że sprawiedliwiej bynajmniej na tym forum byłoby napisać, że linki to refy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×