Jump to content
tomekpl

Programy partnerskie

Recommended Posts

czesc, sluchajcie moze ktos z Was juz roliczal zarobki z zanox.com, jako polska firma (nie VAT)

 

pozdr

 

lub moze polecacie przy programie zanox CYPR jako alternatywe :)

Edited by marti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Polecicie jakiś pp związany z meblami? Najlepiej żeby miał do wykorzystania materiały typu zdjęcia opisy artykuły. Coś jak CIP

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ktoś PP z aukcjoner.pl ? mam bardzo dobra literówkę i chcę zrobić przekierowanie

 

 

oni mają własny PP wystarczy się zarejestrować u nich (mój ref)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadobny poszukaj na propartner ;)

 

Ze swojej strony chcialbym zwrócić uwagę a zarazem ostrzec przed pp cashinpills, uczestniczylem w programie od ponad pół roku, na początku zarobki pojawiały się systatycznie, od ostatnich miesięcy jednak wszystko stanęło w miejscu, więc postanowiłem zmienić pp na inny, zarobki po zmianie programu pojawiły się po 5 dniach, gdy upubliczniłem tę sytuację na forum dyskusyjnym cashinpills -usuneli mi konto. Ciekawe posunięcie z ich strony.

 

Jeżeli korzystacie z cip przeanalizujcie swoje dochody, tym bardziej że w internecie pełno informacji dotyczących tego programu

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Kppp

Kojarzy może ktoś WebWave kreator do tworzenia stron internetowych, polecają na innym forum to i tak z ciekawości wszedłem. W pigułce tworzysz stronę w kreatorze, jak ktoś się zainteresuje to ją opłaca i dostajesz 30% od kwoty, pytanie tylko, czy na strony poprzez kreatory jest zbyt? W sumie zarówno wordpress jak i joomale też są na kreatorach budowane, ale czy nie trzeba znać naprawdę w ogóle kodu, żeby stworzyć stronę? Korzystał ktoś z tego, albo kojarzy ktoś jest też jakiś system poleceń, ale jeszcze nie doczytałem na czym polega.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nadobny poszukaj na propartner ;)

 

Ze swojej strony chcialbym zwrócić uwagę a zarazem ostrzec przed pp cashinpills, uczestniczylem w programie od ponad pół roku, na początku zarobki pojawiały się systatycznie, od ostatnich miesięcy jednak wszystko stanęło w miejscu, więc postanowiłem zmienić pp na inny, zarobki po zmianie programu pojawiły się po 5 dniach, gdy upubliczniłem tę sytuację na forum dyskusyjnym cashinpills -usuneli mi konto. Ciekawe posunięcie z ich strony.

 

Jeżeli korzystacie z cip przeanalizujcie swoje dochody, tym bardziej że w internecie pełno informacji dotyczących tego programu

 

Mnie załatwili trochę inaczej, złapałem kilku dobrych poleconych z których dziennie miałem od 50-100zł, Po kilku dniach moi poleceni wyparowali.... Napisałem do nich i dostałem odp. że poleceni trafili do mnie błędnie..... od tamtej pory moje zarobki się urwały. Nic nie sprzedałem ani nie złapałem żadnego poleconego.

 

#budzyn na jaki pp zamieniłeś cip ? bo rozumie że o podobnej tematyce ?

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przerzuciłem się na nutriprofits, system trochę mniej dopracowany niż CIP, ale moim zdaniem warto go sprawdzić, zarobki się pojawiają, błędów do tej pory nie zauważyłem

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam,

 

gdyby ktoś szukał programu związanego z opcjami binarnymi to mogę polecić OptAffiliates, czyli program platformy Opteck (ref.).

Wynagrodzenie w modeli CPA na początku wynosiło 100$ za klienta, który wpłacił depozyt i zaczął nim obracać. Później stawka została podniesiona do 200$. Trzy kanały wypłat do wyboru: PayPal, Bank, Western Union. Płatności realizowane co miesiąc w okolicach 10 dnia miesiąca. Ogólnie panel partnera z dość szerokimi statystykami (wyświetlenia naszych reklam, kliknięcia, rejestracje) i licznymi kreacjami reklamowymi, co ważne, również w języku polskim.

 

OptAffiliates (ref.)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×