Jump to content
Sign in to follow this  
MasterofPoland

Płatnosci w Złapane.pl

Recommended Posts

Mam propozycję dla PB:

 

Powinienes jak najszybciej wprowadzić Szybkie płatności online, bo 'ręczne' wpłacanie na konto jest bardzo niewygodne.

 

Poza tym w panelu ciężko sie doszukać numeru konta. :D

Edited by MasterofPoland

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam propozycję dla PB:

 

Powinienes jak najszybciej wprowadzić Szybkie płatności online, bo 'ręczne' wpłacanie na konto jest bardzo niewygodne.

 

Poza tym w panelu nie ma nic na temat wpłacaniu na konto, musiałem odszukać maila informującego o złapaniu. :D

http://www.di.pl/index.php?s=&showtopi...st&p=149309

 

a w panelu masz zakladke "do oplacenia"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mam propozycję dla PB:

 

Powinienes jak najszybciej wprowadzić Szybkie płatności online, bo 'ręczne' wpłacanie na konto jest bardzo niewygodne.

 

Poza tym w panelu nie ma nic na temat wpłacaniu na konto, musiałem odszukać maila informującego o złapaniu. :D

I to jest powód żeby temat zakładać?

 

Nie ma tematu sugestie? Ech...

Edited by sanit

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wystawilem ostatnio 5 domenek na Zlapane, uzyskalem cene w okolicach ceny rejestracji :ph34r:. Minely 2 tygodnie uzytkownicy: zibi , karol, Arrowb nie byli uprzejmi oplacic transakcji. Pieniadze byc moze nawet niewarte tego postu ale szkoda czasu na takie zabawy - serwis nie gwarantuje wplaty a kontrahenci niepowazni. Pod tym wzgledem Dropped na razie wygrywa, moze PPD cos tu zmieni

Share this post


Link to post
Share on other sites

To że serwis nie gwarantuje wpłaty, mnie już nie dziwi, już ponad miesiąc czekam na 200 zł.

 

Inna sprawa to taka, że od około dwóch miesięcy proszę się jakiegoś użytkownika, żeby w końcu podał mi numer konta do wpłaty. :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Wystawilem ostatnio 5 domenek na Zlapane, uzyskalem cene w okolicach ceny rejestracji :ph34r:. Minely 2 tygodnie uzytkownicy: zibi , karol, Arrowb nie byli uprzejmi oplacic transakcji. Pieniadze byc moze nawet niewarte tego postu ale szkoda czasu na takie zabawy - serwis nie gwarantuje wplaty a kontrahenci niepowazni. Pod tym wzgledem Dropped na razie wygrywa, moze PPD cos tu zmieni

A podałeś dane do wpłaty? Złapane.pl ich nie podaje. Też jestem za wprowadzeniem płatności - Wałkowane parę razy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyznam, że płatności w złapane.pl kuleją - szkoda, że nie ma systemu komentarzy, ale to już większa szkoła jazdy. Niedawno miałem niemiła sytuację - sprzedałem domenę bodajże za koszty rejestracji, pieniążków nie dostałem (wysyłając 2 razy przypomnienie), następnie osoba po ok. 4 miesiącach odezwała się, abym oddal jej domenę. Niektórzy to mają tupet, trzeba przyznać.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Aktualnie opłaty za przechwytywanie domen są pobierane z środków zgromadzonych na koncie PPD.pl.

 

Wpłat należy dokonywać przez sposoby dostępne w panelu PPD.pl.

 

Pamiętaj, aby utrzymywać saldo, które pokryje bieżące opłaty.

Po jakim czasie od wpłynięcia pieniędzy na konto w ppd.pl następuje opłacenie domen w złapane.pl?

Czy dzieje się to z automatu, czy trzeba manualnie?

Pytam, ponieważ wpłaciłem odpowiednią kwotę, jednak nie bardzo wiem co dalej...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po jakim czasie od wpłynięcia pieniędzy na konto w ppd.pl następuje opłacenie domen w złapane.pl?

Czy dzieje się to z automatu, czy trzeba manualnie?

Pytam, ponieważ wpłaciłem odpowiednią kwotę, jednak nie bardzo wiem co dalej...

 

Niestety odbywa się to manualnie, ale "robię to" co wieczór, więc zawsze to dzień do przodu. ;-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

To ja już nie wiem :P Za domeny przechwycone w złapane zostanie ściągnięta opłata z konta w ppd, czy należy dokonać wpłaty na numer konta podany w mailu?

Edited by Pan_Grzegorz

Share this post


Link to post
Share on other sites
To ja już nie wiem :P Za domeny przechwycone w złapane zostanie ściągnięta opłata z konta w ppd, czy należy dokonać wpłaty na numer konta podany w mailu?

 

Można zapłacić osobno albo poinformować że domena może być opłacona z salda. Nie dzieje się to automatycznie żeby nie blokować nikomu wpłaconych środków bez wyraźnego zezwolenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Można zapłacić osobno albo poinformować że domena może być opłacona z salda. Nie dzieje się to automatycznie żeby nie blokować nikomu wpłaconych środków bez wyraźnego zezwolenia.

W którym miejscu poinformować o tym i czy można ustawić domyślnie taką formę rozliczeń?

Share this post


Link to post
Share on other sites
W którym miejscu poinformować o tym i czy można ustawić domyślnie taką formę rozliczeń?

 

Najlepiej mailem, z podaniem loginu. Można też napisać zlecenie aby zawsze tak rozliczać.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpinam sie pod propozycja, by chociaz zwiekszono ilosc bankow. Przelew na VW Bank idzie dlugo i trzeba dodatkowo placic za tenze przelew. Poza tym nie kazdy bierze na kredyt auto ze stajni VW, by miec tam konto. Istnieja darmowe konta w innych, znacznie popularniejszych bankach (ING, mBank etc). Dobrze, ze chociaz platnosci.pl wprowadziliscie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×