Jump to content
linkowy

gdzie uzyskać dostęp do API bez limitów ...

Recommended Posts

witam , czy zna ktoś stronę gdzie można uzyskać dostęp do api domen aby bez limitów i szybko sprawdzać stan domen ? bądz jakąś firme hostingową gdzie nie ma limitów sprawdzania jak np w az.pl w którym banują ip . Czy ktoś pomoże ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przyłączam się do pytania. Niestety HRD.pl i Domainmaker ze względu na konieczność założenia firmy odpada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale ja sie wlasciwie dziwie ze daja, bo mi reprezentant active24 z tego forum mowil, ze nie maja API dla klientow :(

Przyznam ze strasznie dluugi, nagralem na hdd i obejrze jak bede mial czas, ostatnio nie mam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten skrypt to tzw. "własna produkcja". Każdy może taki skrypt stworzyć i wykorzystywać, jeśli oczywiście będzie tylko działał.

 

Jak już pisałem kiedyś - powtórzę - przygotowujemy produkty skrojone dla "domainerów". Jak tylko będą gotowe chętnie pozyskamy beta testerów z tego forum :(

 

--

Daniel Dryzek

http://www.active24.pl

http://dryzek.com

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dzwoniłem do HRD i powiedzieli że jeśli chcę przechwytywać domeny czyli często odpytywać bazę, to oni w ogóle nie chcą podpisać ze mną umowy... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Dzwoniłem do HRD i powiedzieli że jeśli chcę przechwytywać domeny czyli często odpytywać bazę, to oni w ogóle nie chcą podpisać ze mną umowy... :)

Nie dziwie sie. Po co mieli by ryzykować partnerstwo i wyczerpywać limity?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pewnie tak, ale co w takim razie robi AZ.pl i inne strony, dla których wszyscy piszą skrypty chodzące po ich formularzach WWW i sprawdzające domeny co pół sekundy? Im też chyba by się te limity szybko wyczerpały, a jednak tak nie jest...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×