Jump to content
  • Najnowsze posty na forum

• 16 września br. ponad 1,800 domen zmieniło rejestratora ponad średnie dzienne transfery:      A może to takie czary mary aby statystyki z września lepiej wypadły niż za sierpień ? Jakie jest Wasze zdanie na ten temat ?  
    • Wykorzystałeś 980 kB z 19 MB limitu załączników - To już brzmi bardziej sensownie - dzięki @apze      @pb Kurna i Twój biznes szlag trafił ...    
    • No rozumiem że z traffikiem się nie przelewa w FutureHost ale to jeszcze nie koniec ...   Wchodzę na http://di.pl/ i mój browser krzyczy: "Twoje połącznie z tą witryną nie jest bezpieczne..."  No więc wchodze na https://di.pl/ i browser znów krzyczy: "Osoby atakujące mogą próbować wykraść Twoje informacje ze strony di.pl na przykład hasła..."     Ten serwer nie mógł udowodnić, że należy do di.pl. Jego certyfikat pochodzi z *.futurehost.pl. Może to być spowodowane błędną konfiguracją lub przechwyceniem połączenia przez atakującego.   Full wypas security i config idealnie pasuje do limitu 1 MB  Że już o optymalizacji pod kątem SEO nie wspomnę ...   Więc szansa iż limit zostanie podniesiony jest niemalże zerowa, skoro z ważniejszymi sprawami administracja forum nie może się uporać ...    
    • Mi zostało 0,05MB, sprzedam za 5 zł.   [edit] W odpowiedzi na liczne zapytania PM tłumaczę jak to działa: Zakładasz wątek, a ja wstawiam w pierwszej odpowiedzi przesłany na mój mail obrazek. Płatność paypal, payu lub bitcoin.   [edit2] 1 zł z tej kwoty wpłacam na fundusz podniesienia limitu załączników na di.pl    
    • No nie wiem, mamy XXI wiek, same grube ryby na forum z domenami za miliony i tajemniczymi portfoliami oraz sprzedażami które znają wyłącznie jeszcze grubsze ryby, transakcje byle gniotów za średnie xx.xxx a tu 1000 KB limitu. Muszę przyznać iż troszkę frajersko to wszystko wygląda   A jak z trafikiem się nie przelewa to sugeruje Hetznera zamiast użerać się z jakimiś amatorskimi usługami nazywanymi przez pomyłkę hostingiem. W Hetznerze limit zaczyna się od 10 TB dla najtańszego serwera z łączem 1 Gbit. I tylko 30 ms od Warszawy oraz świetne połączenie ze światem.    
    • U mnie zostało 0.8MB (4 x jpg) "Wykorzystałeś 178 kB z 1000 kB limitu załączników."   Trochę to śmieszne, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, sknery i tyle  
    • @epson Może dlatego że to pierwszy Twój obrazek który widzę. Ponadto w tytule i tak zawyżyłem ten limit, ponieważ 1000 KB to nawet nie jest 1 MB, bo aby był 1 MB musi być 1024 KB   "Wykorzystałeś 980 kB z 1000 kB limitu załączników."      
  • Oferty sprzedaży użytkowników

• Member Statistics

• Total Members
      18637
    • Most Online
      20372

Newest Member
    LktWeb