Jump to content
Sign in to follow this  
pitreq

ostrzezenia

Recommended Posts

a ja dostałem 10% i sie nie chwale bo w dziale handel i ogloszenia jako temat ''glowny'' wpisalem ''na sprzedaz'' a w tabelce ponizej tam gdzie powinien byc krotki opis nazwe domeny ( a nazwa domeny ktora sprzedajemy musi byc widoczna)... dostalem powiadomienie i oczywiscie zamienilem to ...ale 10% pozostalo... za taka błachą moim zdaniem pomyłke...

Share this post


Link to post
Share on other sites
a ja dostałem 10% i sie nie chwale bo w dziale handel i ogloszenia jako temat ''glowny'' wpisalem ''na sprzedaz'' a w tabelce ponizej tam gdzie powinien byc krotki opis nazwe domeny ( a nazwa domeny ktora sprzedajemy musi byc widoczna)... dostalem powiadomienie i oczywiscie zamienilem to ...ale 10% pozostalo... za taka błachą moim zdaniem pomyłke...

 

Nie ode mnie warn. Ja za takie coś nie daję.. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nie ode mnie warn. Ja za takie coś nie daję.. ;)

 

 

to nie bylo od Ciebie... nie bede mowil od kogo bo to niegrzeczne..... a co tam slychac u kolegi Apze-go ? ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

6/7 Twoich ostrzeżeń są za 'występki' które są najczęściej popełniane na forum - zły tytuł i dodanie domeny do działu handel przed upływem 4 miesięcy. Mało tego, za to każde wykroczenie zostałeś podwójnie ukarany więc się nie poprawiłeś. A wystarczy przeczytać regulamin, długi nie jest.

 

Poza tym dlaczego piszesz, że 'niektore to naprawde za blachostki sa' skoro widzisz tylko swoje ostrzeżenia, a jak napisałem wyżej 85% swoich ostrzeżeń masz za normalne wykroczenia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dawid, jest możliwość, żeby użytkownicy mogli decydować o tym, czy ich ostrzeżenia mogą być pokazywane publicznie? :) To by była dobra sprawa, bo wtedy każdy mógłby ocenić problem i restrykcyjność administracji samodzielnie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale po co publicznie? Jest możliwość, o ile nie zostało to już zrobione, włączenia widoczności własnych ostrzeżeń.

 

Po co chcesz zaglądać innym do garnuszka? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Po co chcesz zaglądać innym do garnuszka? ;)

 

Popieram. Punktów karnych kogoś innego też Ci nie udostępnią. :)

Edited by heden.pl

Share this post


Link to post
Share on other sites

WOW sprawdziłem i ja również załapałem się na amnestię i -10% :)

W sumie to nie pamietam skąd sie one wzieły, napewno pierwsze pkty były za nie wpisanie domeny w temacie do wyceny, drugi to chyba za umieszczenie jakiegoś wontku nie w tyn dziale, 3 dziesiątki nie pamietam za co bardzo żałowałem i została mi ostatnio odpuszczona ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To już kolejny temat z amnestią, na pewno nie będziemy wykluczać z życia forum osób, na to nie zasługują. W poprzednich wątkach już pisałem o tym, że taka 'częśćiowa' będzie. Nie pytajcie kiedy B)

A co z nickami?

Jak już była kiedyś możliwość zmiany nicka, to może znowu coś takiego zrobić na własną prośbę? ;) Przecież to sekund pięć dla moda/admina.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Chciałbym tylko mieć swój nick, pod którym dołączyłem do forum kilka lat temu. B)

 

Zapomniałeś hasła do starego? ;)

 

Jestem za uniemożliwianiem zmian nicków. Zrobi się bałagan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×