Jump to content
Sign in to follow this  
pitreq

ostrzezenia

Recommended Posts

Mam takie pytanie, czy administracja nie moze jakos usuwac ostrzezenia w czasie gdy "dobrze" sie zachowuje? Mam chyba juz 80% tylko za to ze ze zakladalem tematy, raczej nikomu nie dokuczalem i z nikim nie walczylem.... ale jeszcze jedna wpadka i zostane zbanowany a raczej nie chce tego...

 

czy istnieje jakas mozliwosc usuniecie ostrzezen albo zrobienie czegos zeby ich sie pozbyc?

 

prosze adminow o sensowne wypowiedzi...

 

ps. mam nadzieje ze niektorzy podpisza sie ze mna pod ten post...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pamiętam, że kiedyś była amnestia dla osób z wysokim poziomem ostrzeżeń. Niestety, tylko dla wybranych...

Ja również mam 80%, pierwsze ostrzeżenia dostałem rok temu. Może by się tak zastanowić i kasować warny z przed roku lub pół.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Złożenie na siebie donosu i skorzystanie z instytucji czynnego żalu stosuje się zazwyczaj przed wykryciem wykroczenia / przestępstwa ale pomysł zastosowania analogii do punktów drogowych wydaje się być rozsądny.

I choć nie mam żadnych punktów karnych to przychylam się do wniosku aby po upływie roku kasować punkty za dawne przewinienia :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

pitreq: dziś dostałeś ode mnie ostrzeżenie za temat w dziale handel z domeną przed upływem 4mcy od poprzedniej sprzedaży owej ( poprzednio wystawiłeś w grudniu 2008 ). Masz ponad 600 postów, czyli ich napisanie zajęło Ci dość sporo czasu. Nie uważasz, że warto przeczytać regulamin i się do niego stosować? Choć do paru istotnych punktów?

Wiele razy tematy są zamykane z notką: 'sprzedaż przed upływem 4mcy od poprzedniej' etc. Warto je czasem czytać. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To już kolejny temat z amnestią, na pewno nie będziemy wykluczać z życia forum osób, na to nie zasługują. W poprzednich wątkach już pisałem o tym, że taka 'częśćiowa' będzie. Nie pytajcie kiedy :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

przyznam ze czasami nie chce mi sie sprawdzac kiedy i co wczesniej zamieszczalem... nie bede co chwila tego przeliczal, wymagacie tego to napiszcie skrypt forum tak zeby informowal ze sprzedaz tej domeny byla... jak narazie dostalem ostrzezenia tylko za takie pierdoly, a raczej nie chce wyleciec z tego forum... jest to codzienna moja lektura i chce dalej czytac wypowiedzi... ale jak widac, jeszcze troche i dostane bana za to ze napisalem dublujacy post... troche bezsensu panowie...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Proponuję zdrowaśki przez miesiąc dla pitreq-a i p0zer-a a po miesiącu - 20%

Jestem za tym by % uciekały tak jak to jest z punktami karnymi co po roku znikają // u nas mogłoby to być 10 miesięcy!

Co na to Administracja?

Edited by snip

Share this post


Link to post
Share on other sites
przyznam ze czasami nie chce mi sie sprawdzac kiedy i co wczesniej zamieszczalem... nie bede co chwila tego przeliczal, wymagacie tego to napiszcie skrypt forum tak zeby informowal ze sprzedaz tej domeny byla... jak narazie dostalem ostrzezenia tylko za takie pierdoly, a raczej nie chce wyleciec z tego forum... jest to codzienna moja lektura i chce dalej czytac wypowiedzi... ale jak widac, jeszcze troche i dostane bana za to ze napisalem dublujacy post... troche bezsensu panowie...

 

No jesli uwazasz, ze pewne zasady, ktore trzeba przestrzegac sa bez sensu, no to nie wiem co tutaj robisz. Piszesz, ze nie chcesz dostac bana, a zaraz mowisz, ze nie masz ochoty przestrzegac zasad. Cos tutaj jest nie tak. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jakiś czas temu dostałem -10% za poprawę - czyli widocznie moderatorzy nie raz redukują ostrzeżenia. Uważam, że wszystko zależy od zachowania użytkownika... Zamiast snuc smenty, staraj się być trochę ostrożniejszy, a sam zobaczysz że ostrzeżenie pewnego dnia zniknie :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie obdarowałem kilka osób plusowymi warnami. :wacko: Good job soldiers..

Gooooood BOY :)

musialem, to napisac bo pewnie by Cię nikt nie pochwalił ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pewnie nie, wiesz, to ja jestem ten zły co sypie na prawo i lewo warnami i zamyka tematy. lol. ;p

Wiem, ale trudno sie mówi, jak się pisze głupoty, bo się nie można pohamować czasem.

Moje są też wycinane

Share this post


Link to post
Share on other sites
Właśnie obdarowałem kilka osób plusowymi warnami. :wacko:

Ty to masz fuchę :)

 

 

edit: @DawPi Masz na myśli wycenianie domen w rezerwacji ?

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
na jakiej podstawie ucinaliscie ostrzezenia? pewnie po znajomosci co?

E tam od razu. Po prostu podałem numer konta i 100zł za 1 punkt ostrzeżeń w dół. Nie wiedziałeś?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Przecież Di.pl , to tak naprawdę "forum DawPie'go" , "własne podwórko" i "prywatna piaskownica" . :)

Dopiero teraz to odkryłeś?

 

Eh, dobra, anglik to ja.. :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czemu normalnie nie odpowiedz na jakiej zasadzie ucinaliscie ostrzezenia?

 

Przecież już wysunąłeś teorie niczym Detektyw Monk :wacko:

A czemu normalnie nie możesz poprosić o usunięcie ostrzeżenia tylko doszukujesz się niejasności, których nie ma?

Share this post


Link to post
Share on other sites
a czemu normalnie nie odpowiedz na jakiej zasadzie ucinaliscie ostrzezenia?

Ponieważ jasne jest, że osobie, która domaga się zdjęcia ostrzeżenia ja nie zdejmę. Jeśli zdejmuję to tylko z własnej nieprzymuszonej woli i jeśli widzę 'poprawę' i ogólnie człowiek jest w porządku. Nie sieje jakiś dziwnych teorii ( jak Ty w tym temacie na przykład ).

 

Zrozumiałe czy jeszcze raz od początku? :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites

dobra niech ci bedzie... moze panikuje, bo jeszcze cos zrobie nie tak i mnie zbanujecie... a jak mowie, to forum to moja codzienna lektura :wacko:

Share this post


Link to post
Share on other sites
moze panikuje, bo jeszcze cos zrobie nie tak i mnie zbanujecie..

Założysz nowe konto i po krzyku, no chyba że już je masz. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

×