Jump to content
DD

A myślałem, że to nindża była.. ;)

Recommended Posts

Zakładam nowy wątek zainspirowany ostatnimi sprzedażami domen na dropped.pl, których nie przedłużyłem, bo myślałem, że to nindże były :)

 

Tylko w jeden dzień spadły mi takie domeny:

 

miniaturka.pl - 610 pln

myjka.pl - 270 pln

zarost.pl - 120 pln

 

RAZEM: 1000 pln

 

I bądź tu mądry :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites

a ja wystawialem pewna domena kilka razy na aukcjach w ciagu roku i nie poszla nawet za 10 zl..... spadla kilka osob dodalo do przechwycenia i poszla za kwote xxx zl szok

 

chyba ludzie mysla ze jak ktos sprzedaje to chce sie pozbyc bubla a jak spada tzn ze mega okazja

Share this post


Link to post
Share on other sites
chyba ludzie mysla ze jak ktos sprzedaje to chce sie pozbyc bubla a jak spada tzn ze mega okazja

Istotnie tak właśnie jest :)

 

Zapraszam do dzielenia się podobnymi historiami :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakładam nowy wątek zainspirowany ostatnimi sprzedażami domen na dropped.pl, których nie przedłużyłem, bo myślałem, że to nindże były

...

miniaturka.pl - 610 pln

myjka.pl - 270 pln

zarost.pl - 120 pln

RAZEM: 1000 pln

A ile byś zaproponował gdyby ktoś sam się zgłosił po którąś z tych domen ?

Dzięki za myjka.pl - ulubiony kot mojego kolegi tak się wabi - może zrobię mu małą stronkę w prezencie na urodziny :)

Edited by Kangur

Share this post


Link to post
Share on other sites
miniaturka.pl - 610 pln

myjka.pl - 270 pln

zarost.pl - 120 pln

 

Coś jeszcze Ci spada? :) POproszę na PW listę z cenami zbliżonymi do tych osiągniętych na dropped :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
A ile byś zaproponował gdyby ktoś sam się zgłosił po którąś z tych domen ?

Oddałbym za symboliczną "stówkę" :P Może za miniaturkę ciut więcej..

 

Coś jeszcze Ci spada? :) POproszę na PW listę z cenami zbliżonymi do tych osiągniętych na dropped :)

W sumie może to nie taki głupi pomysł.. chyba zacznę dawać je na forum - lista domen, których nie przedłużam, do kupienia za symboliczną kwotę.

 

EDIT:

@Luke4U - pamiętam, pamiętam, ale nie na wszystkie domeny ten fenomen działa. Inaczej wiedziałbym, które sprzedać przez opcję :P

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Oddałbym za symboliczną "stówkę" :P Może za miniaturkę ciut więcej..

Wężykiem, wężykiem - to była taka scenka kabaretowa do śmiechu :)

To skoro już masz dobry humor, to zdradź proszę jaką najniższą cenę zaoferowałeś na czyjeś zapytanie o Twoją domenę ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyne wyjście to wystawienie domen na aukcji od 10 zł. Wtedy są na początku listy.

https://www.aftermarket.pl/auctionsearch.php?order=price

 

Ale na takie ceny jak uzyskuje Dropped trudno liczyć, może poza wyjątkami, gdyż tam jest rywalizacja, tłum chętnych, więc by uzyskać takie ceny, trzeba by zapewnić dobrą reklamę, i to bez gwarancji powodzenia.

 

Jedyna szansa by otrzymać lepsze ceny, to organizować większe internetowe aukcje domen raz w miesiącu, w nawiązaniu do MD, kierowane do szerszego grona, z ich odpowiednim nagłośnieniem. Może też z wybranymi tematami w każdym miesiącu, co ułatwi promocję.

 

Właśnie taką metodę powinien obrać jeden z serwisów przechwytujących. Zamiast sprzedawać domeny codziennie, to lepiej nagłośnić aukcje co pewien czas. Licząc na większą liczbę zainteresowanych. Ale najpierw trzeba zdobyć renomę.

Edited by Andro

Share this post


Link to post
Share on other sites

bo to jest tak... wystawiasz na aukcji, to ludzie myślą, no to chyba ninja jak nikt jej nie chciał kupić od niego, a jak spada to każdy myśli, o kurde ale mi się poszczęsciło, ktos zapomniał opłacić, pewnie zarobię na niej kokosy później ją odsprzedając :)

Tak jak w totku, wiesz, że nie wygrasz, ale grasz bo zawsze jest ten ułamek nadziei, że to do ciebie usmiechnie się zaraz fortuna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
To skoro już masz dobry humor, to zdradź proszę jaką najniższą cenę zaoferowałeś na czyjeś zapytanie o Twoją domenę ? :)

Mój cennik domen zawiera się w przedziale 1 - 1,000,000 PLN :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
podaj tą za milion :)

Górny próg mam na razie przygotowany na domenę, której jeszcze nie mam :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój cennik domen zawiera się w przedziale 1 - 1,000,000 PLN :)

 

DD

Przy kwocie bardziej po prawej stronie na myśl przyszła mi znana literówka banku intelifo, tzn inteligo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Jedyna szansa by otrzymać lepsze ceny, to organizować większe internetowe aukcje domen raz w miesiącu, w nawiązaniu do MD, kierowane do szerszego grona, z ich odpowiednim nagłośnieniem. Może też z wybranymi tematami w każdym miesiącu, co ułatwi promocję.

Może to nie taki zły pomysł? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
jaka domena *pl może być warta 1 000 000? :)

zdrowie.pl

urlop.pl

erotyka.pl

muzyka.pl

tv.pl

 

itd... :)

 

DD

Edited by Daniel Dryzek

Share this post


Link to post
Share on other sites
Może onanista.pl? :)

 

hehehe ale to raczej w pakiecie z heden.pl :)

masz dziś szczęśliwy dzień :P mega promocja, sprzedam ci za 500 pln, policz ile jestes do przodu :P

 

zdrowie.pl

urlop.pl

erotyka.pl

muzyka.pl

tv.pl

 

sprawdziłem dokładnie ale żadnej z nich nie mam w portfolio, pech :P

Edited by przemowild

Share this post


Link to post
Share on other sites
Zakładam nowy wątek zainspirowany ostatnimi sprzedażami domen na dropped.pl, których nie przedłużyłem, bo myślałem, że to nindże były :)

 

Tylko w jeden dzień spadły mi takie domeny:

 

miniaturka.pl - 610 pln

myjka.pl - 270 pln

zarost.pl - 120 pln

 

RAZEM: 1000 pln

 

I bądź tu mądry :)

 

Miniaturkę podbiłem do tej kwoty, bo tak się umówiliśmy z Michauem :P .

 

A tak na poważnie, gdybym wysłał do Ciebie zapytanie o jedną z tych domen, otrzymałbym z całą pewnością odpowiedź, że teoretycznie nie są one na sprzedaż, lecz przy kwocie xx.xxx mozesz się nad ewentualną sprzedażą zastanowić :P .

Share this post


Link to post
Share on other sites
A tak na poważnie, gdybym wysłał do Ciebie zapytanie o jedną z tych domen, otrzymałbym z całą pewnością odpowiedź, że teoretycznie nie są one na sprzedaż, lecz przy kwocie xx.xxx mozesz się nad ewentualną sprzedażą zastanowić :) .

Nieprawda, większość domen sprzedaję poniżej 500 pln, te nawet taniej bym Ci sprzedał. Tylko za jedną domenę (IDN, związana ze sportem..) chcę BARDZO DUŻE PIENIĄDZE, czyli 1000 zł :)

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mój cennik domen zawiera się w przedziale 1 - 1,000,000 PLN :)

Prześlij mi proszę na pw te od 1 PLN - mam prawie zapełnioną skrzynkę ale nie obawiam się aby się wypełniła przez to :P

 

A propos aukcji - przed chwilą odczytałem e-mail wysłany nad ranem:

Domena myjka.pl właśnie została przechwycona przez system Dropped.pl

Ponieważ jesteś jedyną osobą, która była zainteresowana tą domeną, zarejestrowaliśmy ją dla ciebie. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nieprawda, większość domen sprzedaję poniżej 500 pln, te nawet taniej bym Ci sprzedał. Tylko za jedną domenę (IDN, związana ze sportem..) chcę BARDZO DUŻE PIENIĄDZE, czyli 1000 zł :)

 

DD

To ja też poproszę.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×