Jump to content
domainer

Wolne domeny .eu

Recommended Posts

Może komuś się to przyda: komiks.eu jest wolna, jak zauważyłem to jedyna wolna bo reszta końcówek jest zajęta. A druga wolna domenka to zlewozmywaki.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie mam przekonania do .eu, zarejestrowalem sobie jednak dzisiaj filatelista.eu .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie lepiej rejestrowac angielskie nazwy w domenie .EU? Inaczej ograniczamy sie tylko do Polski, a przeciez to domena europejska...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja nie rejestruje .eu, mam tylko jedną. Uważam, że polskich słów nie warto - przynajmniej tak słabych jak umywalki.eu.

Napewno warto angielskie słowa, ale takie trzeba znalezc ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Angielskie? proszę bardzo: wolna mylexus.eu firmowa strona lexusa to mylexus.org .eu jest lepsze choć nie wiem jak się samochody lexus sprzedają w Europie ale może warto uderzyć z tą domeną do lexusa?

Rzeczywiście ludzie są jakby uprzedzeni do domen .eu ale pojedyńcze słowa które są w powszechnym użyciu są zawsze atrakcyjne bez względu na końcówkę i zawsze można na tym zarobić.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale nie zlewozmywaki, daj spokój ;)

 

Co do lexusa to jest zlepek a nie wyraz. Pozatym jest tu trademark. Koszta sa drozsze arbitrazu dla .eu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

No wiesz róznie to bywa, wszystkie zajęte domeny zlewozmywaki są wykupione przez firmy zajmujące się sprzedażą urządzeń kuchennych więc myślę że nie jest to nindza. Takich firm jest dużo w Polsce co to za trudność sprzedać taką domenę firmie przekonawszy ją że końcówka .eu w domenie to także dla klienta europejska jakość a klienci szukają markowych produktów nawet jesli są to zlewozmywaki ( Grupa Franke ma zlewozmywaki.com )

Co do lexusa to sprawdzałem kiedyś inne marki samochodów w słowie "myauto" i okazuje się że większość marek samochodów w domenie .eu jest zajęta czyli mybmw, myvolvo, myford itd jest zajęte a przynajmniej było jak sprawdzałem...Chyba ludzie kochają swoje samochody ;) więc jesli strach sprzedać taką domenę lexusowi to może jakiemuś fanatycznemu posiadacza samochodu marki lexus ;)

 

Zdaje mi się to handlujący domenami tak nakręcają tę niechęć do domen .eu bo przecież klientowi jest wszystko jedno jaką końcówkę odwiedza, ważne aby było na tej stronie to czego on potrzebuje.

 

wolne: ticketsweb.eu, fryzjerstwo.eu, ikony.eu, cycki.eu , duzy.eu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×