Jump to content
szogun

Reklama na forum

Recommended Posts

Aż się boję, że z rękawa sypniesz mi jakimś linkiem do pudelka. Co Ty robisz w dziale dla kobiet na onecie? :) Aż się boję odpowiedzi :)

Dooobre :D Na szczęscie było na str głównej onetu.

Ale gratuluję riposty, jednym słowem wujek szogun, mistrz ciętej riposty :)

Jeśli znasz kawał o wujku staszku to ok, jeśli nie to tylko do opowiedzenia bo za długi na pisanie

Edited by lufthansa

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest Michal

Jak dla mnie to pozycja tej reklamy jest wybrana beznadziejnie, gdyż przez taki niski obrazek praktycznie cała strona jest zawężana o ponad 140 px i mamy olbrzymi pusty obszar. Jeżeli jest już taki mus to moim zdaniem lepiej zamieścić standardowy baner na dole każdej strony.

 

To może zamiast reklamy zrzutka na utrzymanie forum ?

A może ktoś chciałby zostać sponsorem i umieszczać tam swoje zdjęcia ? :)

Zdziwiłbym się gdyby nie dało się utrzymać forum z samego banera na samej górze.

Edited by Michal

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ten obszar po prawej nie będzie pusty, z czasem się zagospodaruje. Inne buttony, szybkie menu, i inne pomysły o których na razie nie wspomnę a być może ujrzą światło dzienne :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moim skromnym zdaniem, jeśli to miejsce po prawej ma być dopiero zagospodarowane, to lepiej je zagospodarować i wrzucić wszystko już przygotowane.. a nie razić nas tym jasnym, niezapełnionym polem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A mnie zastanawia jedna rzecz w tej reklamie. Dlaczego jest tam napisane 42,00,- ? Z tego co wiem, nie ma w Polsce jednostki monetarnej mniejszej niż grosz, także ten ostatni przecinek i myślnik jest raczej chyba zbędny, chyba że należy go rozpatrywać jako skrót od "złote" (?). Wg mnie powinno być 42,- lub 42,00 zł no chyba że o czymś nie wiem ;-). Ew. proszę o wyprowadzenie mnie z błędnego rozumowania, przyda się napewno na przyszłość ;-).

Share this post


Link to post
Share on other sites

wreszcie.. boczny (wolny) biały pasek zaczyna byc zagospodarowywany ( uuf )

:)

Edited by epson

Share this post


Link to post
Share on other sites
jak zobacze domeny.pl w pasku z prawej strony to juz bedzie dramat....

Wiesz.. zawsze masz możliwość zajęcia całego słupka i dodania np krainydomen :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

jak bede potrzebowal to mozesz byc spokojny ze zajme...

 

oczywiscie rozumiem ze forum musi sie z czegos utrzymywac (zarabiac) wiec ja nie potepiam nikogo za reklamy bo sa czyms naturalnym.

 

co do az.pl czy active24 to tak nie razi jak nazwa.pl ktora nie jest "pro domeniarska"

 

P.S. troche mi to przypomina serwisy bukmacherskie ktore "walcza" z bukmacherami a 99% reklam na tych serwisach pochodzi wlasnie od firm bukmacherskich :)

Edited by brownpoint

Share this post


Link to post
Share on other sites

W związku z wprowadzeniem wyświetlania reklam w serwisie di.pl ... my niżej podpisani użytkownicy apelujemy o powiększenie pojemności skrzynki na prywatne wiadomości :)

 

1. necik

Share this post


Link to post
Share on other sites
W związku z wprowadzeniem wyświetlania reklam w serwisie di.pl ... my niżej podpisani użytkownicy apelujemy o powiększenie pojemności skrzynki na prywatne wiadomości :)

 

1. necik

 

Szczególnie, że jest to nazwa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fajna ta nowa reklama ppd.pl wyświetlająca domeny na sprzedaż w górnym pasku forum :blush:

 

DD

Share this post


Link to post
Share on other sites
eech.. jak tu kiedys musialo byc pieknie :blush: w tym 2007 roku. (02 luty)

 

http://web.archive.org/web/20070202003604/http://www.di.pl/

 

 

i taki spokoj byl

274 osoby zarejestrowane. najwiecej 21 online :)

 

ale przede wszystkim nie bylo tych bocznych reklam.. ;)

 

 

Jakich bocznych reklam?

 

A fajnie rzeczywiście było - jak widzę...

 

http://web.archive.org/web/20070506040511/...p?showtopic=672

 

DD miał trochę racji :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Czy jest możliwość, aby reklama, która aktualnie znajduję się w prawej kolumnie na forum była jedynie wyświetlana w forumhome?....

 

Rozumiem, że jest to poniekąd propozycja na wprowadzenie płatnego abonentu, czy jak większość interautów chciałbyś wszystko mieć za darmochę i bez reklam?

Share this post


Link to post
Share on other sites
eech.. jak tu kiedys musialo byc pieknie :blush: w tym 2007 roku. (02 luty)

 

http://web.archive.org/web/20070202003604/http://www.di.pl/

 

 

i taki spokoj byl

274 osoby zarejestrowane. najwiecej 21 online :)

 

ale przede wszystkim nie bylo tych bocznych reklam.. ;)

 

ale nindże jak były tak i są w wycenie i opinii :lol:

 

Adblock niby mi blokuje wyświetlanie reklam ale od jakiegoś czasu i tak widzę tego boxa z prawej strony (tyle, że pusty) - mam przez to zawężony główny content forum, też tak macie?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Adblock niby mi blokuje wyświetlanie reklam...

 

Ale czy to tak wypada korzystać z dobrodziejstwa forum i jednocześnie się obnosić z tym, że robi się właściciela strony w wała?

Share this post


Link to post
Share on other sites

skoro jestem "sprytniejszy" i potrafię sobie to wyłączyć to dlaczego by nie? I tak bym w nie nie klikał a tylko przeszkadzają :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

nie wiesz co tracisz - niektóre grafiki są naprawdę ładne :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites
nie wiesz co tracisz - niektóre grafiki są naprawdę ładne :lol:

 

sam jedną wykonałem - ale widzę, że już nie jest emitowana :blush:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Reklamy z prawej nie są zupełnie inwazyjne, mi osobiście zupełnie nie przeszkadzają, a wręcz są pomocne bo mogę szybciej wejść na stronę, która mnie interesuje. Dopóki tak to wygląda uważam, że wszystko jest w porządku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×